A mě ty Vávrovy přednášky naprosto nudí. Když pominu, že lidsky je mi opravdu nesympatický, rozčiluje mě, jak Warhorse svoje přednášky pořád podávají takovým tím typickým unaveným českým způsobem, jak je všechno těžký, jak tohle a tamto je žalostný, všechno je problém, tohle je tak a tamto tamtak... Trošku PR přístup by neuškodil, a to říkám jako odpůrce PR.
@Garret (04.01.2017 14:23): je to trochu otravný, ale buď to pak zmírnil nebo jsem to přestal vnímat, každopádně mě to přišlo snad ještě zajímavější než viktorovo (ikdyž ta byla vtipnější).
@Paul (03.01.2017 20:31): Dneska si dávám Bocana a normálně se na tu hru začínám malinko těšit. A stojím si ještě silněji nad tím, že ukazovat ty prvotní buildy a všelijaké alfy a experimenty hře hodně uškodilo. Kdyby o tom jen mluvili takovýmto způsobem, tak by to možná bylo lepší. Ty videa nebyla žádná přidaná hodnota, maximálně člověk viděl, jak bylo vše katastrofálně nehotové a věděl, že to v brzké době nevyjde. Což nevyšlo.

Teď už se odmítám dívat, protože mi tam pokaždé něco vadí, a počkám na výsledný produkt.

Každopádně není nic lepšího než humor pronášen naprosto neutrálním hlasem. :D
@Gordon (30.12.2016 14:51): No prostě tam říká, že když pořežeš stráž, tak si půjde lehnout do nemocnice. Někdo to přežije, někdo ne, každopádně když jich v tý nemocnici bude ležet hodně, tak zřejmě nikdo nebude hlídat město.

Jako když se nad tím člověk do hloubky zamyslí, je to asi hovadina - v realitě má asi město dost vojáků (=potenciálních strážců) na to, aby k tomuto nedostatku stráží nedošlo dřív, než se jim podaří takového záškodníka chytit (navíc si logicky po více případech budou dávat víc pozor), ale znělo to hezky...
"Můžete se zbavit stráží tak, že každýho strážnýho říznete a utečete a všichni budou ležet"
Tomu moc nevěřím, ale tohle by byl masakr...
Já taky myslel ze je to vtipek :D ... Vypadá jako mamincina rozmazlena prdelka.
@pipboy (23.12.2016 00:18): customizace tam neměla být nikdy, ale taky bych doufal že bude protagonist vypadat líp. Tenhle má divně nakřivo oči a ještě daleko od sebe, k tomu ten strašnej sestřih :)
Paradoxně nejlíp zatim Henry vypadal v tom nejstarším prototypu

Ale předpokládám že ve finální verzi bude vypadat mnohem líp. 47 v novém Hitmanovi vypadal v traileru strašně a naštěstí je ve finálce taky skvělej.
Koukam na nejakej zaznam streamu - to si doufam delaji prdel s tim novym Henrym? Takovy mix Tobiho, Hurvinka a mistiho nacka wtf
Jedno je jisté, KC:D natrhne prdel celému slavnému Skyrimu, Vávra a Bocan (mimochodem můj oblíbený pisálek s Gamestaru) sesbírá vavříny kde může, ČR se zase jednou bude konečně ve světových médiích skloňovat ve všech pádech (v pozitivním slovy smyslu, ne jako v případě toho zemáka) a já si poprvé v životě zakoupím českou hru v den vydání.
Ještě pár měsíců takovejch debat a Kingdom Come bude konečně v žebříčku nejnavštěvovanějších her na DH (ještě teda chybí asi 20000 vstupů, ale to je prkotina). A to ta hra ještě nevyšla. Mám strach o neotřesitelnou pozici Mafie, v roce 2018, maximálně 2019 to s ní nevidim moc dobře :)
Tak jsem si říkal, že bych si předobjednal sběratelku, protože nejsem backer, ale je to teda nějaké chudé za 150 USD...a zase 12 000 za meč se mi nechce platit :-D
@Paul (09.12.2016 00:43): nooo... na mě to tak teda působilo :) resp. takhle, nepůsobilo to na mě jinak, jen že máš nalajnovanou cestu, okolo se to mlátí, tebe střídavě napadaj npc a pak hurá na žebřík.

Takže tohle je podle mě ještě otázka jak to bude pojatý a jelikož něco podobnýho jsem si vysnil už asi jako 13letej, očekávání jsou absurdně vysoká :D
Není někde v sazce, tipsportu tato hra ? Už jen ty rozhovory mezi hrdinou a npc jsou takové blééé. To bude švanda až to vyjde :) příští rok ne ? TO už je za pár.
@kuler91 (08.12.2016 22:11): to nebyla ironie, to byl sarkasmus! doufal jsem že tam ten esovej tag dávat nemusím. Ale samozřejmě že na soubojích makaj. Kdyby sis zkouknul ten videoupdate co jsem níže linknul, tak bys to i viděl a slyšel. Ale z toho co se o hře tvrdí, tak kdo nechce moc bojovat, tak nemusí, stealth a kecání by toho mohlo zastat dost. Ikdyž některý ty bitvy budou určitě nevyhnutelný.