Všimol si niekto alchýmiu ako je vlastne prefíkaná? Sa teším na mody: víno + kopytník a 3 dni budete grca... pardon, čistiť organizmus, čo pomôže od dlhodobej otravy. :D
Hah, to je dobrej bait and switch s tím jak se Běžná Rutina (wink wink) odehrává o den dřív. A je to tedy docela melancholický bejt zas po 150 hodinách hraní v nevypálený Skalici. Líbí se mi i ty questy, takový roztomile přízemní.

@Blackhand47 (04.09.2019 13:01): Ale kyrys z ní nenosím, nepotřebuju vypadat jak zoulovo pohůnek :)
@Guldy (04.09.2019 11:13): to už se mi jednou stalo, že byl mimo tábor - a protože měl marker na sobě, tak jsem ho mohl najít a prokecnout. Teď ale byl mimo tábor, marker byl na táboru a ať jsem čekal jak dlouho, tak Kuno nikde.
Banda Bastardů tradičně kvalitně napsaná s pár pěknými cutscénami, ale za mě zatím nejslabší DLC - příliš krátké a měl jsem tu první quest bug (Kuno nebyl v táboře, takže jsem musel reloadovat půl hodiny starej save, pak už tam byl). Aspoň že ten Zoula měl slušnej equip :) Kuna jsem přesvědčil aby nezradil a umřel akorát chudák němec.
@Paul (03.09.2019 16:21): Aha, okej, mne padali jeho kumpáni ako muchy :) No ale v tom prípade je trochu vtipné, že taký skúsený žoldnier to nedá pri prvej, ani nie až tak veľkej bitke :)
Wow, v bandě bastardů si klidně může Kuno chcípnout hned na začátku při útoku na mlýn a DLC je konec :D Ok, loadnul jsem a tentokrát dával větší pozor aby nezařval.
@Paul (02.09.2019 11:50): Já si ho dal naopak hned po útěku ze Skalic, abych měl na celou zápletku ucelený pohled. Ale na druhou stranu jsem si zase tu druhou část "v přítomnosti" nechal až na konec, to je pravda.
@Paul (02.09.2019 11:05): Jo, písal, len mi to teraz napadlo v tejto súvislosti. Každopádne, ak si teraz nadšený (obecne sú tieto prvé DLC samostatne slabšie), tak pri tom poslednom by si mal umrieť blahom :)
@Paul (02.09.2019 10:20): Alebo takí, ktorí si to kúpia a o tom queste ani nemusia vedieť, pretože bezprostredne po vydaní DLC bola celá táto línia so šarlatánom rozbitá, špecificky myslené úplne zablokovaná. :) Chápem, kto počká, ten sa dočká, no obecne si taktiež myslím, že nie je práve najšťastnejšie riešenie, že sa to dá takto obísť, obzvlášť v platenom DLC. Za podobný dizajnérsky fail považujem celý quest s Bohutom, kde sa dá pri vysokom rečníctve preskočiť zďaleka najzábavnejšia pasáž celej hry. (čo sa stalo práve mne a a vyskúšal som si to až dodatočne pomocou staršieho savu)
@Paul (02.09.2019 10:20): Já se právě snažil i o achievment, kdy jsem je měl vystrašit víc, než jsem měl, takže jsem udělal navíc všechno co šlo a pobil i pár lidí (bezejmenných samozřejmě)
@Blackhand47 (02.09.2019 09:42): Samozřejmě jsem mu pomohl, skoro mi přijde že tam tu možnost si ten lektvar koupit ani neměli dávat, zase se najdou koumáci co si to koupí a přijdou o jeden z nejzábavnějších questů :)
Ten pocit, kdy jsem sestřelil tu olejovou lampu v noci na první pokus, byl jsem řádně proud :) A dělat ze sebe čokla.. jediný co jsem v tom questu neudělal bylo nahrazení masa u řezníka, tam jsem udělal jen slepice, nechtělo se mi shánět tolik masa a pak čekat až se zkazí.
Já jsem z kutný hory, kutný hory, koudelníkův syn.. :D
Celá tahle questlajna Milostná dobrodružství neměla chybu, nestává se u her často že bych se smál nahlas, tady nešlo jinak a to několikrát :)
edit: never mind, jen jsem ten kemp neprozkoumal důkladně, ta truhla je krapet schovaná.

Že by první questbug? V tom DLC s Hansem Caponem, všechny jsem v tom campu prokecl, pak rozjel dice turnaj, vyhrál první dvě hry, pak mi stráž řekla, že mám jít za jejich šéfem, tak jsem za ním šel, řekl mu že chci nejdřív dohrát turnaj, ten jsem dohrál a vyhrál, dostal jsem klíč od truhly, ale:

- na tu truhlu co v tom campu je, nelze ten klíč použít a má very hard, takže jí nelockpicknu
- když si teď chci znovu pokecat s jejich šéfem, tak mám jen možnost ho okrást a ani nemůžu k němu do boudy (tresspass).

Bug, nebo mi něco uniká?
@Paul (31.08.2019 20:00): Ke konci za plátovky (a ostruhy) od lapků budeš mít tolik prachů, že nebudeš vědět, co s tím.

Původně jsem i přemýšlel, že vykradu klášter (v bednách mají drahé kalichy) a nakonec nebyl vůbec důvod se tam vracet, ikdyž víš přesně, jak se tam dokonale napakovat. Což mi připomíná další problém hry, v interierech je vše pevné jako skála a cenosti jen v bednách, oproti Elderům celkem slabota.
A taky se půlka věcí generuje až přímo před ksichtem, nevím, co je těžkého na tom udělat spouštěč, aby hra poznala, že hráč je v danné budově/místnosti a vygenerovala "itemy" bez radiusu.
Taky mě při cestování pobavovalo to, jak vždycky vyskočí na cestu v určitém bodě úplně stejné NPC jako vždycky předtím a dělalo, že někam jde.

ale tak já to nehrál s tím DLC, tak nevím, kolik to vydělavá/prodělavá.
Přibyslavice se hezky vybarvily. Je to sice relativně krátký DLC, ale poctivě zpracovaný, je fakt příjemný vidět jak se to postupně proměňuje z rozbořenýho bandit campu do malebný vesničky. Sice už mě to vyšlo na skoro 60 tisíc grošů a to mi ještě chybí dodělat kostel.. :)
@musa (29.08.2019 19:04): Dom som po ňom dostal, akurát ďalší quest som musel ukončiť nedobrovoľne jeho zabitím, pretože som ho už vlastnil.

@Paul (29.08.2019 18:30): Ja ti to fakt prajem, ale ťažko môžeš reálne očakávať, že väčšina hráčov bude mať podobnú trpezlivosť a že budú ohľaduplní voči vývojárom, ktorí hru vydali v takomto stave.
@M.a.t.t. (29.08.2019 18:27): takže jsi měl vyřešit zápletku, kterou jsi vyřešil jiným questem? Takže pokud jsi se zastal Zajíce, zrádnej hajnej nezdrhl, ty jsi po něm nedostal domek a dál po tobě chtěl pomoct?
@musa (29.08.2019 18:20): Tak znova, v čase vydania mi po dokončení jedného z týchto questov išiel stále plniť aj ten druhý a poriadne ma prekvapilo, keď som v rámci neho narazil na postavu, ktorej dejový oblúk som vyriešil, no ona ma vôbec nespoznávala. Dokončiť som ho však musel tak, že som ju zabil, inú možnosť mi hra nedovolila :)
Blbej dotaz, ale ten quest se Zajícem, tam předpokládám není nijak možný mít splněný oba dva questy (jak lov na zajíce, tak pak ten Zajícovo quest s očištěním jména)? Jakmile se rozhodnu, že mu pomůžu, tak lov na něj (logicky) failne - tak to prostě je?
Dokončil jsem Band Of Bastards a teď zas pauza. Nějak cítím, že se do zbytku už nutím a to není dobré. Prozatím hodnocení na solidních 75%.
@ntz (27.08.2019 00:01): já hodnotim až po dohrání, nicméně psal jsem že to zatím vidím na desítku a na tom se zatím nic nemění a doufám že ani nebude
Jinak Prcka jsem dal hezky férově mečem, ale překvapilo mě, že mel v souboji helmu když v cutscéně ne a kdysi jsem četl jak se lidem doporučoval luk do hlavy
Tvle povedlo se mi v doupěti zmijí sabotovat všechny 4 kotle s žrádlem i všechny 4 šípokoše (a byl to pěknej adrenalin, první půlku jsem dal stealth a druhou na zdrhačku, v noci bez louče zdrhat lesem když nevim kam běžím je legrace), takže úplně vyhajpovanej jdu na tu bitvu, všechno jde jak po másle, už jsme skoro v kostele...když do toho hra poprvý po sto hodinách spadne do windows, protože se mi chce aktualizovat posranej Hunt Showdown. Nedík.
@musa (25.08.2019 14:48): tak on ten quest má asi mít pointu "karma is a bitch" a Matuš s Frickem prostě jsou hovada co na tý šibenici dřív nebo později skončej :)

Ale já to zkusím tím způsobem cos napsal, ukrást to a přitom jim tam nechat svý prachy...

@Guldy (25.08.2019 14:47): kudos
Práve sa rozprávam s kamošom z Belgicka, a Vávra mal tú reklamu o otrávení manžela, chcem mu to postnúť. Vie niekto čo to bolo, či idem na tých 98 videí?
@Paul (25.08.2019 14:34): půjdou do toho i když odmítneš. Já šel za Ondřejem, kterej z toho nebyl happy a bonzl jsem je na hradě, což znamená, že přijede do lomu víc stráží. Pak jsem šel za nima a řekl jim, že vojáci přepadení čekají, tak ať to vzdaj. Což stejně neudělají a napochodují na smrt mezi stráže. V tom je to blbě, žádná reakce na vývoj situace.
@musa (25.08.2019 14:19): ale to cos napsal zní jako docela dobrý řešení, ikdyž s ním možná Warhorse nepočítali :) To se mi líbí. A jinak to tedy "morálně" udělat nejde, leda ten quest prostě odmítnout..ale zajímá mě co se stane když je tedy odmítnu a nenapráším, půjdou to udělat sami a chcípnou?
@Paul (25.08.2019 14:11): tohle je za mě nejhorší quest ve hře, nepovedl se. Snad jediný klidný řešení (ale už si stopro nevzpomínám) je jít s nima do toho, ale vyřídit to sám - ukrást peníze ještě z hradu před převozem. Pokud tě svědomí tíží tak asi vrátit pak do truhly z vlastní kapsy. Rozmluvit jim to totiž nejde a buď zářivou oni nebo to odnesou stráže a finančně kameníci.
Teď po mě chce Matuš s Frickem okrást kameníky. Tak jsem ho poslal do hajzlu že na tomhle se podílet nebudu. Není nějak možný je ukecat aby se na to vykašlali, popř. jim dát svoje prachy?

@Neelixx (25.08.2019 12:53): jak píše Gordon, je to o tréninku, crosshair jsem nikdy zaplej neměl ale už mi nedělá problém trefit králíka. Hlavy nepřátel když se hejbou je furt trochu problém, ale dá se to.