Po asi 60 hodinách bez bugu jsem teď objevil další, vyhrál jsem turnaj, pak mě přepadl Černej Petr, zabil jsem ho (ani mě neotrávil) a teď mám Jindru v inventáři dělajícího T-pose. Tak doufám že to podobně jako ten map zoom bug samo od sebe odezní. Jinak turnaj dobrej, na poprvé mě černej kripl sejmul ve finále (třetím souboji), ale napodruhý už šel.
Kdo pozná jakej výbornej quest se odehrává v tomhle idylickém domečku? :)

Praví Křesťané, líbilo se mi muset sledovat ty barvitě napsané instrukce, no witcher senses here, pak ten odposlech, skvěle zrežírovaná cutscéna a rozhodnutí co udělat. Překecal jsem paní Bauerovou ať se zdekujou...ale asi byli chyceni? Vyskočil mi ten quest status update :( Jediný co bych tomu questu vytkl, že po pokecání s Bauerovic už se s Bohutou nedá o tomhle questu nijak promluvit.

Ještě pár screenů ze včera

@Guldy (23.08.2019 19:27): Celej ten rozhovor je zajímavej :)
A jak tam špekuluje že Cryengine 3 neumí víc jak 16km2 - to je pravda?
Samozřejmě to není nic závažnýho, mapa KCD je tak akorát a loading mezi mapama není nic špatnýho (naopak je to spíš pozitivum pokud jsou ty mapy daleko od sebe, viz Velen a Skellige nebo Rataje a Praha).
@BUMTARATA (22.08.2019 19:16): Dík. A tohle je úroveň herní novinařiny :) Jak tam Ryneš říká, že "i Vávra se nechal slyšet, že když by příště dělal nějakou další hru, tak ne na cryenginu" - tohle je imho nesmysl - Vávra (i Viktor) říkal, že kdyby byl tehdy v roce 2011 na výběr Unreal 4, tak by vzali ten, ale ten tehdy neexistoval, tak proto Cryengine (Unreal 3 neuměl streaming a tak). A pak několikrát Vávra i Bocan říkali, že když se patlali tolik let s toolama a systémama do Cryenginu a jeho překopávání do open world RPG podoby, tak by asi byli tupí, kdyby to zahodili.

Ale samozřejmě kde přesně je pravda ví tady z DH jen Guldy a Bodkin, Guldy řekl že je to Fake News, to mi stačí.

Jinak jak tam ta holka nadávala že furt koukala na černou obrazovku a lidi bez hlav, tak...chce to SSD, no. Ještě že už to bude v základu nextgen toustrů.
@Guldy (22.08.2019 14:43): ok, beru to jako fake news, díky :) A Mankind Divided jsem dohrál a dokonce tu na něj napsal komentář - až na tu zmrvenou češtinu parádní hra a strašně mě mrzí, že trojku zrušili kvůli prodejům a kontraktu na debilní marvelovku.

@SilentWolf (22.08.2019 15:36): asi nemáš timestamp co? Chtěl bych si to poslechnout, ale celej FC nedám, většina těch lidí tam mi není sympatická. A zajímalo by mě tedy WTF vzhledem k infu od Guldyho.
A příště budou třeba Houslisti, už je jim to všechno jedno. :)

P. S. Kdo hlášku nezná, tak je nevzdělaný kmán! :)
@Paul (22.08.2019 14:39): Ryneš, který tam bývá tak jednou za rok, řekl že se s kýmsi z Warhorse bavil a že přecházejí na Unreal, a pak se jaksik zarazil a přemýšlel, jestli neřekl něco, co říct nemá a nakonec to shrnul slovy, že Vávra o tom vlastně už kdysi spekuloval, tak to prořeknutí zas tolik nevadí.

Proto jsem to tu hodil, doufaje že se třeba někdo ozve a ono jo.. a teď chci tu FPS z Prahy!! :D :D
@Guldy (22.08.2019 14:30): ok, mě přišlo že pokud o tom mluvili na FC, tak se to třeba už chystá oznámit (je gamescom) a tak bys to mohl napsat, tzn nebylo to úplně nemožný (a nebudu lhát, idea že byste měli dva týmy a dělali dvě hry naráz - navíc střílečku z Prahy - mě docela láká :))
Takže ten unreal engine, to Silentwolf taky trolil, nebo trolili na FC? Jen abych měl úplně jasno :)
Prý Warhorse přechází na Unreal. Zdroj včerejší Fightclub na gamesech. Spíš prořeknutí než cokoliv jiného.
@Guldy (22.08.2019 11:52): hraju svým obvyklým stylem - prioritizuju vždy sidequesty před main questy, main questy dělám čas od času, a hru chci dohrát až potom, co budu mít všechny sidequesty splněny. V KCD je to trochu zrádný protože tu narozdíl od 99% her pracujete s časem a nejsem si vždy úplně jist kterej quest je time sensitive a kterej ne, ale zatím se mi daří to balancovat dobře :)

@Guldy (22.08.2019 11:54): sympaťák ve hře i v reálu
@Jab (22.08.2019 10:52): Tohle nebylo oficialni vyjadreni. Neco nasel, stejne jako vy na internetu, napsal to a my mu rekli, ze to tak neni, tak to ted opravil. Pokud znate Hellboyovy socialni site, tak musite vedet, jakym stylem jsou vedeny a ze jsou plny konspiracnich teorii, hospodskyho povidani, zblebtu apod. Jsou to SOUKROMY profily. Proste to berte jako pobaveni nebo to aspon oddelujte od nejakych oficialit..
@Paul (21.08.2019 18:54): Co se tyce zlepseni dovednosti v combatu, tak k tomu master striku se nauc jeste zakladni combo, to je jednoduchy delat. Ma jen tri smery, kam musis prastit. A konci uderem na hlavu. To znamena, ze s perkem louskacek, mas jeste sanci knock outnout oponenta pri uderu do hlavy. Nekdy to procne a pak mas vyhrano :)
@Paul (21.08.2019 15:09): Mě komba za celou hru nešla udělat ani jednou. Musíš mu nejdřív přes plátovku ubírat výdrž, takže jakmile ho švihneš, musíš to do něj kropit a pak mu ubereš i nějaké to zdraví. Je to celkem chytré. Palcát má tu výhodu, že tu zbroj níčí a z části ignoruje, pořád mu ale musíš ubrat stanimu.

@Guldy (21.08.2019 15:35): Ani jeden tip mi v duelu s rytířem nepřijde... rytířský.
@Neelixx (21.08.2019 18:21): jo, ta progrese je podobná jako v Gothicu což je nejlepší věc ever ofkoz.
Jinak já mám zatím 53 hodin a žádnej, fakt žádnej bug kromě toho co jsem psal 45 hodin zpět: jedno propadnutí do země v lese, jedna blbě umístěná kamera v dialogu a ten map zoom v ratajích, ale to začalo samo od sebe fungovat o pár hodin později.
Samozřejmě, takhle to mělo vyjít už při vydání (ač nepochybuju že jsou lidé kteří se bugům vyhnuli už tehdy), ale kurwa jsem rád že jsem si počkal :)
@Paul (21.08.2019 18:04): JJ, má to podobnej progress jako dejme tomu hry od Piranhí nebo Morrowind, ze začátku jsi nula a na konci polobůh. Mám pocit, že ty staty v pozdějších patchích nějak nerfli, aby člověk nebyl zas tak OP, ale stejně je to dost znát a nějakej potulnej rytíř ti ke konci nebude vůbec dělat problémy. Ale pro ten meč si pak dojdi. :) Další kvalitní možnost je meč královny ze Sáby, ten je mám dojem za kovářskej quest, dřív nebo později na něj narazíš.

Btw, já strávil min. dvacet hodin v lesích hlavně okolo Vraníku, jen jsem tam prozkoumával okolí a lovil zvířata, to samo osobě mi dost boostnulo staty. Super atmosféra a immersion obecně, bohužel ve finálním hodnocení jsem musel zohlednit to množství bugů, na který jsem během hry narazil, nicméně stále se jedná o nejlepší hru, kterou jsem letos (a loni) hrál. 115 hodin celkem (bez DLC), pokuď se nepletu tak jen Witcher 3 mi trval déle (počítám jen single player hry).
@Guldy (21.08.2019 15:35): tvle já to zkusil a se svym lowend lukem (ale s průbojnejma šípama) jsem ho fakt dal asi na 4 trefy do palice. Ale je to teda trochu dirty když mě vyzval na čestnej souboj :) Ale taky si do mě párkrát praštil, tak co.

@Neelixx (21.08.2019 17:33): já nechci bejt OP, tyhle hry jsou nejzábavnější právě na začátku když se člověk zlepšuje a má kam posouvat :)