Díky místním vývojářům za včerejší patch. Je skvělé, že o hru tak pečujete :-).

Nevíte ale, proč vždycky po nainstalování patche mi to dá hru do borderless fullscreenu a když si to přenastavím otrocky zpět na excl. fullscreen, tak pak musím i přenastavit detaily znovu dle mého gusta?
@Walome (18.02.2019 19:43): Dnes jak to nemá mulťák, tak je hra sračka, tedy alespoň takhle uvažují marketéři.
Ale já mám kamaráda, který má strašně rád filmy a ve hrách to není žádný amatér a nehraje žádné singleplayerovky, jen mp... To prostě nechápu.
@Bodkin (14.02.2019 23:13): Prečo kontraproduktívne? Je to skôr zatiaľ nevyužitý spôsob, ako z vydanej hry získať ešte viac peňazí. Veď si to predstav. Jazyková verzia ako platené DLC. Tie možnosti!
@AlieN (15.02.2019 03:07): historická akuratnost a bez Němčiny? Hie vahet an alle artzenie von dem wine. :-p

BTW ultimate nerd fantasy : you and this cute girl have been hired by Dan Vavra to work at the Warhorse...
Spomínate si, koľko hráčov bolo a ešte stále je nespokojných, že v KC:D nebol český dabing? Zaujímalo by ma, či sa vzhľadom na vývoj udalostí v pokračovaní dočkajú aspoň tých českých tituliek. Čo myslíte?
Právě jsem shlédl rozhovor s Klímou. Já ten prodej chápu. U nás v Česku (a troufám si říci, že i na Slovensku co si tak z historie pamatuji) na to máme přísloví: Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

Samozřejmě, že bych rád viděl opravdu Čechy vlastněné nezávislé studio alá CD Projekt ale ruku na srdce. S penězi z prodeje se dá slušné žít, ani Klímovi ani Vávrovi už není 20+, někteří z nich mají rodiny, všichni jen jedny nervy. Dalo se to čekat. Dobrý businessman ví kdy je čas zhodnotit.
@valcik (14.02.2019 20:40): Hlavně nový šéf bude chtít návratnost investice. Starý šéf měl vyděláno a kdyby zůstal, tak mohl být u KCD2 vysmátej i kdyby prodali jenom milión, případně mohl použít předešlý zisk na krytí vzniklé ztráty. Kdežto THQ žádný zisk nemají, vyhodili balík peněz za nákup studia, další balík budou muset dát do vývoje a aby se jim to vrátilo, tak zase budou muset prodat kolem 2 miliónů. WH jsou teď prakticky zase na začátku, možná v hroší situaci než byli, když jsou Vávra s Klímou jen řadoví zaměstnanci.
@valcik (14.02.2019 20:08): takovouhle vec nedelas pro penize. A podle me jim jeden projekt staci. To jsou vizionari a kreativci, ti se vycerpaji klidne az za desitky let.

To neni jak Jirka Kral kterej se po peti letech sesypal (ale rozumim tomu).

@Gordon (14.02.2019 20:18): je to tak, neposlel do keli neco, na cem celej zivot makas. A on si tech padu uzil az az. A Klima musi byt zajisten uz davno. Hlavne ten kdyz mluvi o kcd tak vidis jak mu svitej ocicka :)
@valcik (14.02.2019 20:14): Nevím no, bez jasné vize zakladatelů by šlo podle mě studio do řiti a budoucí hry by stáli za hovno, přijde mi prostě nelogické opouštět něco co jsem vybudoval od základu. Především Vávra vždycky v rozhovorech tvrdí jak chtěl vždycky dělat hry a sám v jednom říkal, že už moc času nemá. Já osobně bych se při takovém výdělku asi šel zahrabat někam na sever a tam si popíjel víno a přikusoval sejra s klobásou... :-D
@Gordon (14.02.2019 20:08): Práve preto sa divím, že zostávajú, keď sú obaja milionári. @Garion má ale pravdu, pri akvizícii býva podmienkou aby pôvodní šéfovia ostali nejaký čas na svojich postoch. Tuším sa to stalo aj pri odkúpení inXile, keď Fargo už pár mesiacov oznamoval že zo spoločnosti odchádza a nakoniec musel kvôli odpredaju zostať vo vedení.
Vávra aj Klíma teda pokračujú na šéfovských postoch s pevným platom, bez podielu na zisku? Zaujímavé, myslel som že po vyplatení akcií s tým obaja sekli.
@Gordon (14.02.2019 18:25): tak Klíma je starej autista, ale je hrozně fajn (jednou jsem za ním nesměle přišel na jedné akci ohledně owaru) a musí to bejt hrozně chytrej chlap a má skvělou ženu. Prostě fajn lidi. Doufám, že potají ve sklepě týraj koťátka nebo tak něco, jinak by byli moc dokonalí.
Jindra je dobrák od kosti, takže by měl na začátku dalšího dílu uklouznout na bojišti a rozmatlat si koňské hovno do nějaké otevřené rány. Pak ponižujícím způsobem zemřít na infekci.
@Walome (14.02.2019 14:54): Pokiaľ by prešiel výraznejším prerodom, asi by mi to nevadilo, no tu je ako hlavný hrdina vlastne vcelku nezaujímavý. No, samozrejme, ak by sa rozhodlo, že v dvojke nebude ako hlavný protagonista, určite by bolo fajn, keby tam bol aspoň ako jedna z vedľajších postáv.
@M.a.t.t. (14.02.2019 14:50): já ani nepočítal s tím že bych zase hrál za tohodle troubu :D na druhou stranu je to asi jedno.

Ale představoval jsem si, že dvojka bude úplně nový svět, nové postavy atd. A u třetího projektu WH doufám v úplně odlišnou hru.
Mne by asi výmena protagonistu v druhom dieli nevadila... vlastne by mi nevadila vôbec.