@Paul (14.02.2019 13:57): to buď rád, že jsem tam ten spoiler na poslední chvíli dal, protože mi nejdřív nedošlo že ještě nemáš dohráno.

PR Warhorse je založeno na knírech a vousech :)
@Paul (14.02.2019 13:30): Já to teda pochopil tak, že ty DLC (teda teď už jen to poslední) nebudou přidávat žádný 'Main questy' a Henryho voblouk je tedy ukončený.

Ale čert ví, PýjÁristům se nedá věřit ani slovo.
@Paul (14.02.2019 13:30): co by nebyla, ukončený to bylo dostatečně. Za mě lepší než aby nějakej Jindra zabil velitele armády :D už tak to bylo místy přepálený až až :)

A teda hlavně ten příběh tam není nic dost osobní na to, abych někomu výrazně fandil. Prostě jsem byl jen účastník historických událostí a byl jsem spokojen.
zas vychazej nejaky patche, jaktoze je to je vzdycky tak veliky ... mam:

1.7.2.1010_(25284) .. a chce to
-> 1.7.2.1010_(25284)_to_1.8.1.247dg_(27140) // 5GB, wtf
-> 1.8.1.247dg_(27140)_to_247e_(27165) // 8M
-> 247e_(27165)_to_247g_(27178) // 8M

nedari se mi najit changelog ... je to prosim nekde tady nebo delam neco spatne ???

pripadne mate-li nekdo nejakou poznamku k verzi ``1.7.2 (aktualne mam) -> 1.8.1 -> 247g'' tak se prosim podelte, protoze jako ajtak vim, ze nejnovejsi se nemusi vzdy rovnat nejlepsi
TO: Bodkin
Nahlasujem bug, plním "zvuk psa" a idem sa ho naučiť, pes animačne bučí, ale počuť iba dážď.
Od smejkiho

Further notes:
Nobody outside the old and new owners knew about this deal until yesterday evening. One of the major reasons of course is the fact that THQ is a publically traded company and leaking this could lresult in insider trading.
A third party has always had a majority stake in our company. We faced many grave challenges and at any time (like 3 occasions really) they could have just jumped on the brakes and dissolve the company altogether. This recent change means that now it will be a major company in the games industry who will be deciding our fate and not an individual who primarily dealt in energies.
So far nothing changes internally and it should remain as is for the forseeable future.

@Walome (13.02.2019 15:43): ehm, co je na tom veselýho? :)
Team will commence working on next
large unannounced project in H2 2019

Takže hned po dodělání Woman's Lot začne produkce plnohodnotnýho pokračování.
Hru hraju až teď a moc se mi líbí. Vrátil jsem se do Skalice pro zahrabaný hrnek a mlátili se tam nějací debilové v plechu. Počkal jsem, až zbyde jen poslední unavený debil, kterého jsem zezadu bodnul mečem do hlavy.

A hle, mám z něho komplet brnění! Tohle se mi líbí.
"Tak a Warhorse už není nezávislé studio...." Naběhl mi na fb zdi titulek k článku o odkoupení od games.cz, nebojácně jsem rozklikl sekci komentářů...
"Davam Danovi rok, maximálně dva" *mrkající smajlík*

To byla ale nerozvážnost.
@Hydr0gen (13.02.2019 13:58): To neví nikdo, ale pořád je to malá firma jejíž (ne)úspěch závisí na jednom produktu - neprodáš, tak končíš. Riziko u dvojky není zrovna malé a proč ho podstupovat znovu? Vávra s Klímou taky berou roha. Lepší vrabec v hrsti - 100 mega teď - než holub na střeše - dluhy potom. Kdyby si byli jisti, tak si podíl nechají a za pět let se napakují mnohem víc.
@Shoggot (13.02.2019 12:48): Bakala nemívá dlouhodobé investice. Nikdo nečekal, že by si Warhorse nechal delší dobu, než vyloženě potřebnou pro slušné zhodnocení. A vyšlo mu to moc pěkně, o tom žádná :)

Spíš by nám Bodkin mohl říct, jestli se šéfík nafoukne a sbalí prachy nebo bude otrokem vydavatele :-P
@kuler91 (13.02.2019 11:57): Na Facebooku se už v komentářích pár lidí zlobí, že se "zaprodali", což takřka zjevně vždy vychází od lidí, kteří se k obchodování nejblíže dostali v sámošce při placení.

@GodOfTheSick (13.02.2019 11:51): Což o to, taky mu mohlo vyjít, že to poroste a přinese to zisk. Ale málo. Jen růst a přinášet zisk dneska nestačí.
Z jiného soudku, nevím kdy se dokument "Fechtbuch: The Real Swordfighting behind Kingdom Come" objevil, ale já si ho všiml teď (po přihlášení na homepage se mi video přidalo na Steam - jsem backer ''Baron'') . Za mě naprosto super záležitost, hodinka povídaní o dobovém šermu, šermířských školách, zbroji, bojovém umění a tak trochu na okraj i o hře. Pány Vytopila, Nůska, Kozu a Waschka bych vydržel poslouchat hodiny a hodiny. Mnohem zábavnější video, než předchozí ''The Making of'', které spíše recyklovalo vše už řečené.
Jo ty prodeje jsou super. To člověk skoro cítí jakousi národní hrdost!
Jinak víc jak polovina kopií prodáno na PC, zbytek konzole

PC physical: ~136k

Console total: ~866k

Total physical: ~560k
Total digital: ~1440k

Total: ~2000k
@GodOfTheSick (13.02.2019 11:51): Myslím, že si zbytočne negativistický, blahoprianie je tu viac na mieste.
Naozaj by to mohlo byť pre Warhorse požehnaním.

No a, samozrejme, dúfam vo vyladenejšiu dvojku, ktorá bude stavať na engine jednotky, zoberie si to najlepšie z jednotky a ostatné prepracuje/vypustí.