Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Bodkin (18.09.2018 19:02): Zkusil jsem všechno... včetně vypnutí a zapnutí konzole....nahrání souborů zpět na interní disk, vytvoření kopie na SSD...
No nic, nechám to být...a třeba až vyjde další update, nebo já nevím (mimochodem nejdou mi ani starší sejvy, když jsem hrál na normální ontížnost).
Jak jsem v Bílovci, tak je zajímavé, že mi jde internet, můžu stahovat hry i update, ale nemůžu nakupovat v MS store, nebo nejde mi spustit plnohodnotný hub hry (s informacemi o tom, kolik jsem ve hře strávil času a podobně)...
Takže to zase zkusím zítra, nebo v pátek (budu ve Fulneku, stejně jako v sobotu)
@Bodkin (18.09.2018 18:49): JJ, naposledy v sobotu, v noci ze so do neděle od té doby jsem naistaloval demo Forzy horizon 4. Nevím jestli může hrát nějakou roli to, že jsem KC:D měl nahraný na externím SSD disku...

Technický dotaz: Spustil jsem hru na XOXu, a herní linie 2 mi nejde načíst s odůvodněním: Tato uložená hra vyžaduje přinejmenším verzi 8. ???
Prosím o radu v rámci spoileru : Už už se blížím do finále, když tu mám domluvit stavitele katapultu: podplatil jsem mistra Karla aby mi uvolnil projektanta, ten se však natolik obává o svůj život, že mne nutí čekat v noci na zahradě a čekat na úkladného vraha- který se ale ne a ne dostavit.
Čekal jsem tři noci a upřímně- tohle mně dost SERE. Tohle si scénaristé mohli odpustit: už už cítím že se blíží vyvrcholení hry (orgasmus) a ejhle- nejen, že musím řešit zásobování vojska pivem, masem a ještě ke všemu mně hra nutí opět trčet v zahradě Sázavského kláštera a čekat na nájemného vraha, které se jaksi neráčí se včas dostavit...
pozn.: čekal jsem ve stínu na zahradě, u zdi i v skladišti na uhlí s výhledem na dveře, v klasickém stealth podřepu (jakoby se mi chtělo srát...)

@mazar1234 (09.09.2018 12:32): Díky za radu. V Sázavě jsem měl herní krizi...a tohle mi pomohlo. Druhá věc, která mi pomohla byla, že jsem přestal hrát na malé televizi a konečně si koupil šedesátipěti palcový Samsung....
@StriderCZ (09.09.2018 11:19): ja to vim, ale ja jen rikam, ze se od toho jednoho havire dozvis, ze je na severnim okraji lesa v chalupe, od toho havire co chce uplatek, a tam je skutecne zamcena chalupa, do ktery kdyz vypacis zamek, a vplizis se tam, tak se tam ztrigruje scena, ze tam sedi chlapek se zenskou a ten chlapek rika te zenske, ze byl v te dobe na neuhofu v tom statku kdyz se vrazdilo a ze je rad ze to prezil + par dalsich informaci ... akorat se s nima neda vlastne nijak interaktovat
@StriderCZ (09.09.2018 11:22): Existuje aj veľmi rýchla cesta, kde hneď pri prvom rozhovore s dotyčnou osobou sa dá prekecaním ho obviniť, že je on a napadne ťa. Dáš ho dole a je to splnené. Akurát neviem nakoľko musíš mať vysoký speech a či to od toho závisí.
Chci se zeptat (napište klidně ve formě spoileru): Jak nejrychleji a bez komplikací splnit Sázavský klášter- ukrutně mně tato lokace nebaví. 2. Dotaz: nechám -li se vyhodit z kláštera, dá se splnit hlavní linie? , popřípadě kde najít tábor verbířů? ...
btw, nevite nahodou jestli k necemu je (mozna je to bug), ze kdyz hledate zrzka, tak jeden z tech uhliru, co jsou v tom poslednim tabore s dvojcata, vam rekne, ze zrzek se skrejva na severu na kraji lesa v chalupe smerem na uzice, tam je skutecne zamcena chalupa, viz tohle do ktery kdyz vlezete (lockpick), tam sedi selka se sedlakem a ten skutecne popisuje co se stalo v neuhofu, ze tam byl, ze zacali vrazdit kone a lidi a ze utek, ale nic dalsiho se s nim neda delat ...

je to tam zjevne naschval .. akorat to je bud bug a nechapu, jestli se to da nejak vyuzit a nebo to mozna precenuju ...

ta chalupa je na mape na severnim okraji lesa a je zamcena
@AlieN (03.09.2018 15:31): hral ... ale v of byla na mape imho znacka kde jsi ... co se tyce ztraceni, tak ve sturmu na full-real serverech se hezky ztracelo obcas dokud jsi neznal mapu a nebo pokud jsi mel nejak krute vocouzenej kokpit a potreboval jsi rychle na zem pac jsi byl poskozenej a bal ses, jaks byl nizko, abys nesedl na blby strane fronty
@AlieN (03.09.2018 15:59): Možná inspirace do dalšího dílu... jedeš si takhle tryskem po lesní pěšině a najednou tě (z boku) sejme divočák v plném běhu.
Mimochodem, jízda na koni je docela adrenalin. To kličkování mi připomnělo, jak jsem se jednou (až moc) rychle rozjel mezi stromy v letohrádku Hvězda a míl¨jel stromy zprava, zleva. A až jsem dojel, tak jsem si řekl...už nikdy více, bylo to hooodně o hubu.
I když už teď mám skoro jezdectví na maximum, takže to není tak horké. Občas mně nějaká větev srazí ze sedla...
Poslední perk jsem si pojmenoval: tankista (podle průchodnosti terénem). Přesto se mi podařilo se zabít pádem z konče (u dolů pod Skalicí).
Btw ztratit se v lese by zážitek byl - kdyby v něm byli nějací vlci či rovnou medvěd. Tohle mi tam dost chybělo.
@StriderCZ (03.09.2018 13:41): nahodu v kcd to je zabavny ... je to skutecne prvni hra, kde se orientuju podle pozice slunce a mesice ... teda pokud ho vidim .. jako ztratit se v noci v kc:d v lese je neopakovatelnej zazitek :D
@ntz (03.09.2018 11:06): S tím chybějícím ukazatelem v KC:D jde vidět, jak dokonale je herní svět nadesignován. Ono třeba ten píči*ec, který ti ukazuje kam máš jít, a s kým pokecat mnohdy umožňuje se neztratit v labyrintu zbytečných staveb a zástupů NPC.
troufam si tvrdit, ze na klasickem lcd je cokoliv nad 45FPS okay ... ja to hraju na notasu s 1050 a za normalnich podminek mam cca 40FPS ,, obcas to pada k 25ti a hraju na zmenseny rozliseni 1600x900 ale zase tam mam nastaveno skoro vse na high ...
Jsem to pustil na novým kompu (MSI Trident 3, i7 7700, 8 GB RAM, 1060 6GB) fakt jen do menu a jsem celkem překvapený náročností.

V QHD mi FPS počítadlo na střední (!) detaily ukazuje 45 FPS se zapnutým VSyncem a 48-49 FPS s vypnutým. Když změním rozlišení na FHD, poskočí to brutálně na 60, resp.dokonce 77.

Asi jsem měl nereálné představy:). Nebo ještě spíš jsem si neuvědomil jak velký vliv má rozlišení...:-/. Doufal jsem, že budu moct hrát v QHD a 60 FPS...
tak jsem rozehral kc:d znovu na hardcore a musim odvolat sva drivejsi slova ... ten hardcore mod je bomba .. prskal jsem tu pred par dny o tom, ze je pitomy muset bejt postizenej a ze je debilni nemit v boji tu ruzici .. uz mi to nevadi ..

orientace je obcas pekne pitoma, ale da se ... me proste na kc:d strasne bavi ten ukrutanskej tah na inovaci ... neda se to srovnat treba se zaklinacem .. kc:d je proste jinde ..
@ntz (31.08.2018 01:14): Neni. Co kouknout do statistik? Docela mě mrzí, že tam nedali suspenzor. Bylo by se na co ptát.

O kolik koulí přijdu s ním, nebo bez něj??? Odpověď: maximálně o dvě......keine angst.
otazka ... je tam nejakej realnej postih za to, ze si vezmu napr. zeleznou helmu na holou palici bez ty podsivany veci (??cepec - anglicky tomu rikaj coif)

hra mi normalne dovoli nosit napr. helmu bez podlozeni (+ stejne se vsema dalsima zbrojema a jejich vrstvenim a nevrstvenim) a do tech ciselnejch statistik se to normalne pricte .. verzi mam gog 1.6_HD_(21801)