Chci se zeptat- kde se dá sehnat lopata. Mám quest vykopat poklad pod holubníkem ve Skalici a ejhle- bez lopaty to nejde... Díky za odpověď
@mazar1234 (15.07.2018 22:40): Technicky to nie sú eurá :)) a prakticky babka mastičkárka skrátka iba využila tvoju dôverčivosť, aby prišla ľahko k peniazom. Z toho vyplýva jasné ponaučenie - v krutom stredoveku netreba veriť nikomu! :)
@mazar1234 (15.07.2018 22:40): Přijít díky hře o 560 Euro, to vážně nasere....
Mně osobně nevadí, že hra není schopna reagovat na každou mezní situaci, co mně napadne...
Zkusil si počkat do večera, až půjde spát a pak ji okrást?
Super vec, mám Bylinkárstvo 20 a zo srandy kliknem "tréning" tej kořenárke v queste s LSD masťou, ponúkne mi to možnosť "vytrénuj skill" (ktorý už mám ale na MAX hodnote).
560€ ide do prdele tej kurve starej, ešte mi hra drzo napíše, že sa mi zvýšil skill (ktorý je samozrejme stále na maximálnej hodnote 20).
Následne ju chcem v "stealth mode" drbnúť zozadu po hlave aby som si vrátil ukradnuté peniaze späť, ale hra mi túto možnosť nedovolí, po zakliknutí príslušnej klávesy sa mi objaví ten záporný ukazateľ "toto nemôžeš"...

Ano super, zožralo mi to prachy a ponúklo v dialógu na vylepšenie namaxovaného skillu a ešte aj je to chránená postava a nemôžem ju obrať o môj gold.

Akože dobre, mám 12K a full-armor nejaký (nie úplne max čo sa dá ale je full), ale serie ma ten princíp, toto skrátka neakceptujem.
Super.
Zapoměl jsem se zmínit v komentáři o asi nejstrašidelnějším bugu, který se mi kdy přihodil, stal ve verzi 1.0.

Po uzavření mapy náhlepadnul framerate a některé textury nebyly donačteny, což by nebylo tak zvláštní. Co ale bylo divný, byli osadníci Rataje. To jsem takhle přistoupil k pánovi s pochodní a vidím, že nevidím jeho xicht. I to se občas stane. Jen co se ale rozhlédnu pořádně okolo, vidím, že stojí všichni na místě, také bez ksichtu a bez ohledu na mou pozici ve městě, všichni na mě čumeli, celý město mě sledovalo tím bez ksichtím pohledem, bez hnutí. Navíc už byla skoro tma a k tomu se divně bugnul zvuk.

Škoda, že jsem to nemohl nahrát, kdyby to tak Warhorse rozvinuli ve featuru či quest :D Každopádně gratuluji Bodkine a Guldy.
@Gordon (14.07.2018 11:59): jo a třeba 1.6 byla hned. Ale ono je to podle mě tím, že ten velikonoční patch musel být k Velikonocím, takže se nemohlo čekat než to na ps schválej.

To i Klíma říkal, že day one patch měli hotový snad o 14 dní dřív, aby to stihlo vyjít i na konzole.
The risk of releasing Kingdom Come: Deliverance on consoles was calculated, but boy am i bad at math.
- Daniel Vávra
@Paul (14.07.2018 09:30): dle vyjádření lidí v diskuzi se performance zhoršil i na PC... člověk by řekl, že to otestujou, než to vypustí. zvlášť, když s tím měli problém už v minulosti. asi u každého patche. minimálně na těch konzolích to muselo být jednoznačné.

a někdo jiný si všiml taky toho šíleného deště.
"Anybody else noticing the rain too? It’s god awful, just lines running down. It’s not even close to resembling rain."
Já už si na to zvykl. Jsem rád, že to teď aspoň hraju na PS4, protože kvůli cenám grafik jsem minulý rok prošvihl vhodnou dobu na stavbu PC. Hádám že největším problémem je to slabý CPU i na rok 2013 a pomalý notebookový disk, na který se navíc neustále nahrává video. Zkoušel jsem do PS4 i na zkoušku dát SSD, který jsem koupil minulý měsíc do notebooku, a žádná změna pop inu se nekonala kvůli tomu, že Sony mělo dobrej nápad tam dát SATA II.

Doufám, že příští generace konzolí už bude mít SSD, ty dvouminutový loadingy (a to je ještě u dobrej čas u některých her) jsou fakt trapný. :D
Ja mel v planu si to nekdy na tu PS4 PRO koupit, ale kdyz tak na to koukam tak asi spis nikdy.
Ještě že další hra už bude na další generaci konzolí, tohle je fakt smutný.
@Gordon (13.07.2018 23:00): jak říkám, myslel jsem, že je to normální :) ale i tak mi vadilo, že to za 5 měsíců neopravili. Horší jsou neviditelný zbraně, hlavně šípy. Tady, když nejsou mosty a hradby, tak to jen hovadsky vypadá, nebo se občas zarazíž o nic, načež se vzápětí vygeneruje stánek.
ach jo, konečně po dlouhých měsících čekání na správnou náladu to hrát a oni mi novým patchem rozdrbou PS4 verzi, amatéři, měl jsem si to upirátit na PC
Tak, komplet dohráno i s DLC. Nedodělal jsem některé aktivity, některé questy jsem nesplnil, ale tak podle ačívmentu jsem všechny aktivoval (což mě upřímně překvapilo).

Tak teď jen počkat na další DLC, předpokládám, že hra za holku bude mít úplně novou "kampaň", a čeká nás ještě jedno příběhové DLC? Já abych věděl, kdy rozehrát HC mod.
Tak jsem dostal trofej za vsechny splnene questy, aniz bych vsechny splnil. MUHAHAHA. Ale hadam, ze trofej “vsechny questy aktivovany” by znela hloupe.
@mazar1234 (12.07.2018 00:47): Obchodníci v obchodech prodávají věci ze své obchodnické truhličky a tam jdou i všechny peníze/věci, které jim prodáš. Trenéři jsou obchodnickou truhličku mít nemusí, takže s ní nepracují.

btw - a jo, HC mod částečně řeší to co tady god zmiňoval. Kotlíky nerfnuté, poklady nerfnuté, výkupy nerfnuté a hlavně... well, to je jedno.
@mazar1234 (12.07.2018 00:03): Myslíš? Práve som si všimol, že rozhlasovú hru od Čapka Vojna s mlokmy vymazali na yt, a to mal český rozhlas.
"Halo, vy lidé! Zachovejte klid. Nemáme vůči vám nepřátelských úmyslů. Potřebujeme jenom víc vody, víc břehů, víc mělčin pro svůj život. Je nás příliš mnoho. Už pro nás není místa na vašich březích. Proto musíme odbourat vaše pevniny. Uděláme z nich samé zálivy a ostrovy. Tím se dá délka světových břehů zpětinásobit. Budeme stavět nové mělčiny. Nemůžeme žít v hlubokém moři. Budeme potřebovat vašich pevnin jako materiálu k zasypání hlubin. Nemáme proti vám nic, ale je nás příliš mnoho. Můžete se zatím odstěhovat do vnitrozemí. Můžete se uchýlit do hor. Hory se budou bourat až nakonec."
@sxg (11.07.2018 23:53): Hra vôbec nefunguje ako real life. Ja tam mám asi 50 hodín takže nie, žiadny real life tam neexistuje. (50 v KCD v DS niekoľko stovák vo všetkých dieloch)

Neviem akú platformu si si preniesol z budúcnosti, ale dnes žiadna neexistuje nikde na svete hra, ktorá by sa dala pokmenovať !hra funguje presne tak ako real live!
@Walome (11.07.2018 23:38): Lebo ma nenapadlo, že to stojí 1,6 to bola hviezdica do xichtu. Proste som to naklikal zaradom, akože 1,6K wtf cena? Ty by si s tým počítal?

Ale skôr ma zaujíma ako to hra počíta, prečo bába mala tie peniaze vo vrecku a ten lovec nie.

@sxg (11.07.2018 23:40): Nečítal som to a ani to nemám v pláne, argument, že hranie DS na K+MN je kúl lebo je to väčší challenge ako na gájpade je úplne mimo, lebo komukoľvek, kto to dohral K+M môžeš bez obvalu argumentovať, že je trápny núb, lebo to hral na ľahkom K+M, keď to mohol hrať tvrďácky na volantíku.
@mazar1234 (11.07.2018 23:33): Lenže, sme ľudia a nie klikajúce opice, čo zjednoduśovanie prinieslo vieme: XX a XY = žiadny rozdiel. :D A ešte aj toto: Normálne mám nutkanie napísať v rámci srandy, radšej to dopíšem. Pretože: https://qz.com/847879/timss-2015-the-wor ... in-science-and-math/
Ale to je iba taká sociologia, veď vieme, že Ž/židi majú IQ 250, či 6 000 000! :P
PS: Afroameričanom to nandal posledný Assassin's Creed Origins, Severná Afrika a mramorové sochy ... :D :D