Nebo zkuste použít tohle, každej nemá nervy na to dohrát tenhle simulátor pití lektvarů až do konce bez podvádění.
Tuším stačí poštrachať kurzorom do ikonky spoločníka na hornom paneli a vylúpne sa kontextová ponuka.

@Bodkin (18.04.2014 20:40): To bych bral. Zabalil som to v treťom meste, vlkodlačie jaskyne boli nad moje sily. Asi som mal k tomu paladinovi najať zločinného lučištníka z prvej kapitoly, sakra.
@Clorky (18.04.2014 20:35): Jde to vypnout (F3-4? mrkni se do nastavení) ale pak nebudeš stíhat je dolévat vlastnoručně.

Pokud to někdo remakuje a vyškrtá z toho boje, nebo je nějak zlepší, tak mu budu neskonale vděčen.
@Clorky (18.04.2014 16:32): Souhlas. Soundtrack to má fakt povedený. Zato ze zbytku hry mám zatím celkem rozpačité dojmy.
Mám nahraných teprv pár hodin a jsem někde na začátku, pořád čekám, kdy se to nějak rozjede. Zatím mám plnou prdel zadaných questů a skoro nic jsem nevyřešil.
@Ferdish (21.02.2014 12:35): Z paladina som urobil študenta božskej, zázračnej a inkvizičnej mágie, tie kúzla sú naozaj užitočné. Ale inak trénujem hlavne boj zblízka, boj v brnení, štít a svätú ochranu. Frája začína byť naozaj drsný, vyhádzal som spoločníkov a so sekerou Ničitel čistím kobky na vlastnú päsť.

@Matthew.J (21.02.2014 12:00): Jop, vtipu je tam habadej! Akurát som narazil na hádanky pod koloseom, o tchýni a o manželke. K tomu ešte vražedná trojica pekelných spratkov a hneď je jasné, že aspoň jeden z autorov je šťastne ženatý a vychováva početné potomstvo. xD
Sakra, Inkvizítor ma doslova pohltil! Paladin úspešne pokračuje v kariére, práve sa stal majstrom rádu v Glatzburgu a nedokážem sa od toho odtrhnúť! Dokonca aj ten zatracovaný súbojový systém začal byť zábavný, raubírov a zlodejov pobíjam jediným úderom Skřetomlatu.

Príbeh a herný svet nemá chybu, až na pár nelogických drobností. Je sranda, keď vám vedma v trinástom storočí opisuje využívanie Petriho misky, ktorá bola pomenovaná po biológovi z devätnásteho storočia, alebo aj motív s ukrižovaným Ježišom na sekere pradávneho pohanského kráľa nedáva príliš veľký zmysel, ale to sú iba maličkosti. ^^
V inventári mám zvitok s kúzlom Očištění a mám aj potrebnú znalosť Magie pravé víry - Novic. V bublinkovej nápovede to ale vypisuje, že kúzlo ešte nepoznám a keď skúšam presunúť zvitok do quickslotu, nedá sa to. Pavúci mi otrávili dobermana, ktorý potom päť minút strácal životy, pretože môj blbý paladin nedokáže rozmotať zvitok, HALP! :(

edit: Ohnivé pečate fungujú, akurát k tomu zvitku potrebujem hint. Jak naň?
@Aba (27.09.2013 13:50): No ja mel jen hp a na obratnost a manu to bylo neco nehorazneho :D.
No, jako bylo to k posraní no. Neco podobneho pamatuju u titan questu :D, ale tam to byla jina obtiznost, ze ..
@FildasCZ (26.09.2013 21:27): to jinak hrát nešlo za zloděje jsem všechny prachy(komplet zaplnění inventář) dycky zasral láhvičkama a cucal jak to jen šlo, právě proto mi prostě ten soubojový systém naprosto smrdí u téhle hry.
@FildasCZ (26.09.2013 19:56): Jop. Nosil jsem 3 legendární zbraně na různé druhy nepřátel měl jsem dobře vybalancovaný eqip a dobře vybrané staty. Akorát moje hraní neubylo úplně přímé. Nejaký čas jsem ztrávil refreshováním obchodníků a questových itemů.
@RXQ79rudax (26.09.2013 14:05): No ja prave mam pocit, ze jsem udelal vsechny ukoly a stejnak smula a nebo mi ten ukol nesle z nejakoho duvodu, ze jsem udelal neco, co jsem nemel a proto semnou treba nemluvili, ale ja uz si to nepamatuju.Jsem rad, ze si pamatuju vcerejsek castecne :D na toz, kdy jsem to hral a kde byla chyba
@Majkee (26.09.2013 14:35): Jo, hrál. Hra mi dělala problémy spíše ze začátku, kdy jsem nevěděl kam jít a narazil jsem na nepřátele na které jsem neměl. Ovšem s řádným expením a získáváním dobrých předmětů se hra dá celkem dobře zvládnout. Ovšem, dokončil jsem ji jen za kněze. Jinak bych možná doporučil hru s cheaty, jako to udělal Fildas. Příběh je na hře opravdu to nejlepší.
já si to plánuji za pár měsíců rozehrát za kněze na těžkou obtížnost.

za paladina musíš vyřešit vraždu krále a viníka potrestat - pak dostanete zbroj krále Davida - video
@FildasCZ (26.09.2013 13:29): Jo, byla to sranda ty savy ztratit :D Jinak ty ztracené staty se myslím daly vyléčit u kněze, ale už je to nějaký ten čas co jsem to hrál, ale máš pravdu, že hra je docela hardcore.
@Bedivere (26.09.2013 12:33): Ja prave ocekaval, ze za paladina to bude zlata stredni cesta :(
Jo prijit o savy tak se asi poseru :D.
Jo to se mohlo stat, ze jsem omylem splnil ukol.Proto me ignorovali, ale ja mam spis pocit, ze jsem udelal ukol pro ne a i presto jsem nic nedostal a mel jsem.Ale to nevadi :D nic by to asi nezmenilo.Krom toho, ze bych asi mel lepsi veci no :( ..
Musim rict, ze to bylo celkem hardcore hra a asi nejvic me stvalo, ze nekteré monstra ti nadobro sebrali staty mam pocit, ze u zivotu ci sily atd.
@FildasCZ (26.09.2013 12:19): Jo, za paladina je to nejtěžší. Já to nejdříve hrál za paladina, ale když jsem se dostal do 3 actu, tak jsem po nečekané události ztratil savy. Pak jsem to dohrál za kněze. Za toho to bylo výrazně lehčí. Ty klíče jsi měl dostat pokud se nemýlím za to, že splníš úkol pro místního představitele řádu, který ti měl zadat úkol. Pokud jsi však daný úkol splnil dříve než ti ho zadali tak mohl vzniknout problém.
Tú pecku som myslel celkom zjavne ironicky. Abo, divím sa, že si to nepochopil, nakoľko sa neustále tváriš, že ti nechýba nadhľad :)
@Bedivere (26.09.2013 11:17): Za paladina mel jsem dva, a nebo tri (lhal bych)pomocniky .Vim, ze byla moznost mit i psa.
Ze zacatku to tankovali oni, ale pak porad jen chcipali taze jsem je musel nechat pozadu.
Hlavne jsem mel dostat klice ke zbrojnici paladinu, ale dostal jsem jen jeden k jedne a k te druhe a treti to neslo a ani nevim, proc.= Tam byla truhla a v ni nejaka legendarni vec treba zbroj ci zbran :)
Na xfiru mam nejakej fotky i.
@FildasCZ (25.09.2013 23:32): Jo, na Inquisitorovi jsem taky měl nejraději ten příběh, i když jsem s bojem takové problémy neměl. Za jakou postavu jsi vlastně hrál, a měl jsi na konci nějaké pomocníky?

@Aba (25.09.2013 22:45): Já mám takový pocit, že Matt to u Citadels s tou peckou myslel v ironii. Jinak by mě zajímalo kolik slovenských her jsi hrál, že usuzuješ, že jedinou jejich dobrou hrou je Spellcross?
@Aba (25.09.2013 22:45): Inquisitor me nehorazne bavil hlavne me bavilo to cist :D.. Mam nahrano kolem 100 hodin, ale co me nejvic sralo byl boj boj a zase jen boj to bylo k placi silni nepratele a ty si uplna sracka , i kdyz si mel hustekrutoprisny veci..Vim, ze jsem to musel dohrat s cheatama ke konci hry a i tak jsem mel, co delat. Jsem mel snad maximalni level vsechny staty na nejvic a stejnak ..

Dal jsem mu tolik procent jen kvuli tomu pribehu mnostvi textu obcas i zabave a tak nejak z principu, ze je mnoho rpg, co jsou pekny hnoje a tohle je hrave strci do kapsy
Nehral bych to s cheatama, kdyby me neodrovnal ten system bojovej
@RNDr. Gunár Pavel (25.09.2013 09:16): Však to byla prdel, víc takových slovenských studií, které budou vydávat své hry primárně v češtině a angličtině.

@M.a.t.t. (25.09.2013 20:50): jakou pecku ty voe?? takových strategií je jak sraček, není divu že zapadla do průměru, se na mě jako nezlob. Ale ten Kult: Heretic Kingdoms vypadá celkem pěkně, možná někdy testnu...oprava, vypadá to luxusně :))) že by druhá hra po spellcrossu která od vás za něco stojí? :P Hele tak, musím uznat že minimálně to vypadá líp než ten českej posránek Inquisitor a co Mafii? máte Slovenskou obdobu mafie? :P
@Tarhiel (25.09.2013 20:47): Takových her, které nevyšly a mohly být pecka je bohužel spousta, u slovenských to zabolí hlavně kvůli tomu jak málo her u vás vznikne a ještě méně prorazí v zahraničí. Ostatně u nás také nevzniká nějaké ohromné kvantum her.

@M.a.t.t. (25.09.2013 20:50): To je hodně smutný případ, který je vlastně příkladem toho o čem psal Gunár Pavel.

@Jack_Dark (25.09.2013 20:52): U něj je nutno dodat, že byl nejspíše úspěšnější než ten český. Minimálně recenze hru hodnotily lépe.
Za mňa Quadrax. Logické mám rád už od čias českých programov pre PMD.
@Aba (25.09.2013 01:02): Tak to určitě ne, Slováci hry umí, když mají možnost se předvést, viz Conan, Chaser, Chameleon. Problém je, že nyní slouží všechny slovenská studia jako levná továrna na budgety pro západní vydavatele, a tak dělají někdejší talenty simulátory myslivosti pro Activision. ČR, nebýt Bohemky a pár ostatních, je na tom podobně, když Take Two kupovalo Illusion, kupovalo především Mafia brand, proto všechny jejich ostatní projekty udusilo.