Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

How to Survive

63
34 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.10.2013 PCX360
05.11.2013 PS3
05.06.2014 WiiU
29.10.2014 PS4XOne
Vývojáři:
EKO Software
Oficiální stránky:
http://howtosurvivethegame.com/
How to Survive je izometrická zombie diablovka, ve které se hráč stává přeživším ve světě postiženém zombie apokalypsou. Na vzdáleném ostrově nedaleko Kolumbie došlo k nehodě za blíže nevysvětlených okolností. V jejím důsledku zahynulo mnoho lidí a přeživších zůstala jen nepatrná hrstka.

Jak samotný název "How to Survive" napovídá, náplní celé hry bude přežít v nehostinné, nemrtvými obývané divočině. Abychom ustali invaze zombií, neobejdeme se bez vylepšování zbraní a uspokojování potřeb životně základních, tj. nutnost jíst, pít a spát. Pro zvládnutí tohoto náporu vám pomůže "příručka pro přežití" jistého Kovace, na kterou během toulek narazíte. Vedle hledání zásob potravin, vody a přístřešku si také budete vyrábět předměty a výzbroj. Robustní crafting systém skýtá nepřeberné možnosti.

How to Survive podporuje online i lokální multiplayer včetně on/offline kooperace, tři hratelné charaktery a čtyři ostrovní lokace.


Poslední diskuzní příspěvek

Včera byla vydána 3D předělávka http://store.steampowered.com/app/360150/?l=czech možná, že bude lepší než toto.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.