House Flipper

simulátor > nezařazeno *
17.05.2018 PC
House Flipper je simulátor, v ktorom sa stanete renovátorom. Hneď na začiatku kúpite starý a zanedbaný dom a ten musíte opraviť a následne predať niekomu ďalšiemu. Problém je však v tom, že celú túto renováciu musíte vykonať svojimi vlastnými rukami.

Aby ste dosiahli tento cieľ, musíte s kladivom búrať nevyhovujúce vnútorné múry, skrutkovačom opravovať elektriku, alebo so štetkou v ruke maľovať steny izieb. Keď dokončíte všetky stavebné úpravy, musíte ešte nakúpiť základný nábytok. Súčasťou domu je však aj okolitý pozemok, ktorý by nemal zostať zanedbaný. Postupom času môžete odomykať aj nové mechaniky a zvyšovať si tak svoj kapitál, aby ste mali aj prístup k čoraz väčším investíciám.

K této hříčce jsem se dostal vlastně náhodou. Na simulátory si moc nepotrpím ale hru jsem pořizoval pro mladšího bratra a řekl jsem si, proč to nezkusit?
Jedná se o zajímavý simulátor stavění a vybavování domů, který ze začátku docela nadchne, hlavně širokou škálou možností. Ve hře jsou dvě hlavní možnosti co dělat. Buď můžete přijímat zakázky od klientů (což se hodí aby se člověk naučil vše potřebné) anebo kupovat a vybavovat domy podle sebe.
Ovšem v obou případech se brzy dostaví pocit neustálého opakování a to hře hodně ubírá a po pár prodaných domech Vás nadšení pozvolna opustí.
Hra Vás zabaví na dlouhé večery ale bohužel brzy omrzí.

Pro: Možnost kreativního myšlení

Proti: Brzy se opakující úkoly