@John Mirra (26.01.2016 10:35): Ne, ta budova je opak rozhledny, zatemní soupeři každý den 20 políček kolem hradu, není na tom nic hrozného. Ale v lize je celá rasa nemrtvých obvykle zakázána stejně jako soutok. Důvodem je příliš silná nekromancie, tzn. příliš mnoho koster v pozdější fázi hry a u soutoku je to prostě fakt, že ta rasa je nejsilnější. Má silné a rychlé jednotky na začátku a pak má firebirdy po 4 týdně místo po 2.
Mě by zajímalo jak je to v multiplayeru s nemrtvými - ti mají nějakou budovu, která ostatním hráčům postupně "zatemňuje" mapu, pokud vím... není to zakázané? :D
@FildasCZ (25.01.2016 18:12): V Heroes 3 rozhoduje právě více hrdina než armáda, ty jeho statistiky dělají hodně. A to nemluvím o útočných kouzlech, někdy např. stačí nakoupit si nějaké "zbytky" ve vedlejších hradech, zaútočit, zabíjet kouzlama, z boje utéct, koupit se a znova (tomu může zabránit jen artefakt Pouta války nebo Koule co blokuje veškerou magii).

Celkově mě fakt těší, že se vám videa líbila, díky. :)
@FildasCZ (25.01.2016 19:07): Bol tam uplne na konci slaba armada a slaby hero utoci na svoj obsadeny hlavny hrad.... a kedze vidi v akej je sracke tak to hned aj vzdal.

Mna skor zaujalo video proti "Rikytan" tam H34Dovi isla karta ako svina :-D.

Celkom dobre videa na sledovanie k veceri... sice po castiach ale v priebehu niekolkych dni som to stihol pri jedle/vareni pozriet.
Jinak v tom posledni vidu, kde jsi hral proti lidem(cykla), tak tam nevidim soubo se souperem on to vzdal ?
@H34D (23.01.2016 14:53): Na podobna videa se nedivam, ale tohle jsem zkouknul a je to opravdu zajimavy. HOMM3 stale obcas hraju od ty doby, co to vyslo, hraju to ale vyhradne proti kompu a "na krasu". Je zajimavy videt jak to hrajete v multiplayeru.

S tim pohybem jem to vedel btw.:) Par veci jsem ale netusil, napr. s tim, ze se da vlizt do budov typu banka nag a kdyz z ni clovek hned vyleze, tak pravym tlacitkem jde zjistit pocet osazenstva.
@H34D (25.01.2016 13:40): Jo :) nebylo to špatné. Zajímalo by mě jestli máš zkušenosti i s 6 dílem třeba ? Hra pro jednoho hráče=Tam vím, že rozhodovalo hlavně velikost armády ne hrdina. Takže bud budu mít nějaký dobrý item, ale přidje o nějakou army, tím pádem slabší army, a nebo si budu stackovat armádu proti pc. Vím, že vždy, když jsem mu zničil army, tak nějakým záhadným způsobem měl za pár týdnů to samé a u mě to tak nešlo. Dost lidí si na to stěžovalo. U 5 dílu si už nepamatuji, jak to bylo, ale jedno vím, že to tak hrozné určitě nebylo.

Proto mě asi 3 díl bavil nejvíce :). A někdo mi dokonce říkal ( kamarád, co hrál turnaje), že lidi ve trojce jsou nejsilnější a nejslabší jsou vílky. Já vždy hrál za nemrtvé :) miloval jsem ty jejich jezdce.

@mazar1234 (23.01.2016 21:55): Tak to je v pohodě, ne každý tohle řeší, většina hraje heroes jen for fun. :) Ale jsem rád, že se video líbí. Kvalita je slabší, protože obraz je vlastně záznam ze streamu a kvůli uploadu jsem to musel omezit na 1000 kb/s bitrate. Příště můžu dát ukládat jen na disk a dám bitrate třeba dvojnásobné, ať je to lepší.
@John Mirra (23.01.2016 20:21): TVL to si robia srandu, taky facepalm som si musel dat za seba... nato kolko stoviek hodin mam v H3 nahrane a teraz sa dozviem o tych suvislostiach s pohybom a jednotkami a penaltami za povrch zeme.... WTF. :-D
@W_Vlezlej (21.07.2015 16:01): J, soundtrack je super, i když chápu, že někomu se může oposlouchat při hraní. Mě tam teda dost seděl.. Nejlepší jsou ty bitevní témata a kromě Necropolis ještě taky Inferno. Ale při hraní jsem si to kromě těch bitev ani tak neuvědomoval.
Rozjel jsem ty HD a kdyz to po savu zacnu hrat po delsi dobe,tak si naprosto nepamatuju,jak jsem to planoval a kde uz kterej hrdina byl a kde ne :D Na tech obrich mapach je to dost opruz zjistovat :)
@H34D (11.03.2015 14:07): Witch huty obiham stylem save/load, nehraju multiplayer a nehraju to slylem, jakym se hraje mutiplayer. Za Rampart hraju nejčastěji, ale po tech letech (HOMM3 mam nepretrzite nainstalovany asi od roku 2000) je občas fakt dobry ty rasy obměnit... Vim, ze je u každýho povolani jina sance padani skillu, ale s trochou stesti je mozny nabrat dobry skilly u každýho povolani. Vadi mi, ze je ten vyber skillu, který budou padat, předem danej a nezmeni se, ani když clovek level udela za mesic herního casu. Ted jsem hral za warlocka, btw.
@90210 (11.03.2015 10:43): Witch huty jsou fajn, když jsou po cestě, ale cíleně je obíhat se taky nemusí vyplatit z hlediska pohybu. Jelikož je Heroes tahovka, tak se kvalita hráče mimo jiné pozná i podle toho, jak efektivně umí využívat pohyb hlavního hrdiny... Mno a jestli ti tak často padají špatné skilly, tak hrej jiné rasy, resp. hrdiny, protože jak asi víš, různí hrdinové mají různé pravděpodobnosti na získání určitého skillu. Např. za Rangera (Rampart) padají jen ty nejlepší skilly, hned za ním je Overlord (Dungeon) atd.
@H34D (11.03.2015 09:09): Samozrejme jsi celou dobu dostaval na vyber hrozny skilly jako ty 2 nize zmineny a nekolik dalsich, takze jsi skoncil s 2 skilly na expertu. Zname to vsichni, Heroesy vcetne dvojky hraju uz snad 17 let nekdy od prvniho stupne zakladky. Prohoha to to letii...

Taky se samozrejme totmuto konci snazim vyhnout a zkusebne obiham vsechny witch huty, abych si co nejdriv nabral co nejvic dobrych skillu (beru archery / offense / defense z tech utocnych, idealne 2 ze 3, samozrejme luck a leadrship, idealne oba, logistics, pripadne i pathfinding nebo navigation podle typu mapy a kouzelnicky skilly, zde beru i mysticism, kterou na rozdil od jinych lidi povazuju za uzitecnou uz od 2 dilu, byt pada malo.
Naprostý souhlas. Tohle je nejhorší featura u všech Heroesů! Já to částečně řeším tak, že když mi hra nabídne zcela novej skill, kterej bych časem třeba i bral, tak si ho navolím radši rovnou. A když nic takovýho není, teprve vylepšuju stávající.
@90210 (11.03.2015 00:03): To znám, proto není úplně nejmoudřejší upgradnout si všechny skilly na experta právě proto, aby ses do téhle situace nedostal. Nicméně mít jeden špatný skill není žádná tragédie, prostě to oželíš. :)
Klasicky pripad jednoho z nejhorsich zazitku ze sveta her, ktery se mi stava uz mnoho let. Mala mapa, hrdina uz ma vytrenovane puvodni uzitecne skilly typu wisdom na maximum, witch huty zadne nejsou, zakze zisk dalsiho levelu znamena nutnost vyberu ze dvou skillu a na hra me nabidne eagle eye a learning, tj. snad nejhorsi skilly vubec. Tohle me vzdycky donuti opustit hru a k dobre rozehrane mape se uz nikdy nevratit.
@Zero (24.02.2015 20:07): Mel jsem to stejne, hlavni problem s kampanemi ale byl. ze kdyz je clovek dohral, tak se automaticky neodblokovaly dalsi a to jednou provzdy, ale muselo se jet z nejakeho starsiho sejvu, aby se ty dalsi odemkly, uz si to presne nepamatuju, ale bylo to debilni. Kdyz clovek smazal sejvy, tak musel zacit odznovu u tech puvodnich kampani.
Obdivuju ty, kteří dokázali dohrát kampaň. Mě to vždycky přestane bavit. Tentokrát jsem skončil u osvobozování Steadwicku. Ty velké mapy mě prostě nebaví, je to strašně roztahané a nesnáším, když se pak musím s nepřítelem někde nahánět a každý týden posílat řetěz hrdinů s novýma jednotkama.
@Say (12.02.2015 09:34): To jsem četl, ale v těch tweaks jsem se nějak nevyznal, resp. nechtělo se mi. :) Prostě mi vadilo, že defaultně všechny ty dobré featury zmizely.
Já teda nevím jak vy, ale já s novými verzemi HD modu měl ten problém, že v nich záhadně zmizely některé funkce, jako např. rozdělování jednotek pomocí shiftu, ctrl, přesouvání armády nebo artefaktů mezi hrdiny jedním klikem apod. Proto jsem zůstal u verze starší, označení pak můžu dohledat.
@Say (11.02.2015 21:19):
po nainstalaci sputím ikonu na ploše a objeví se:
Heroes III HD launcher:
HD compatibles not found!
HoMM3 HD should be installed in the game folder. HoMM3 HD is not comatible with "Restoration of Erantia", "Armaggeddons Blade", "Heroes Chronicle"
@Say (11.02.2015 19:51): Můžeš hodit odkaz? Moc jsem tě nepochopil. Prostě HOMAM III mám (v několika verzích, včetně legálních). A když jsem uvažoval, která z her se hodí i pro holky (aby tam nebyla krev- žádost manželky) tak mně napadlo, že by se hodil high resolution patch. Jenže mi nějak nefunguje...