Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Chci se zeptat: Jaké máte zkušenosti s HD patchem na HOMAM III complete edition- stáhl jsem si patch, ale není kompatiblní.
Třeba rada typu: koupit celou hru na gogu, pak stáhnout patch takový a makový a vše funguje....
Díky.

Homam už mám tak obehraný tak,že jedině novej obsah by byl motivací. Takovejch 7 novejch oficiálních kampaní by bylo prima.(Ano jsou různé neofiko datáče,ale to stavím mimo) a šmatlat to na tabletu taky nehodlám :)

Jo a Chronicles jsou prima,až na tu jednoduchou obtížnost teda :)
@Isair (09.12.2014 23:50): Jenom to ne. Pokud se začnou rýpat v interface jako u EE edicí IE her, tak jim z toho ty překreslené sprity natvrdo vytáhnu a importuju do staré hry s Hi-Res módem.
@90210 (25.04.2014 16:23): Tak s tím teda nesouhlasím. Trojku mám asi nejradši, ale dvojka je taky super a atmosféru má úplně jinou. Ne lepší nebo horší, jinou. Občas se ke dvojce rozhodně vyplatí se vrátit.
@Jabba (24.04.2014 21:39): Trpíš schizofrenií, že o sobě mluvíš ve třetí osobě? Z té přemíry účtů se asi může stát. Zkus místo toho jen jeden a tentokrát ideálně tak, aby ti jej po čase nemuseli zablokovat.
Tak jak kde. Na jednu stranu souhlas s 90210, ve trojce je to udělaný prostě úžasně, na druhou stranu čtyřka je barevná až moc a nikdy mě nechytla, ale pětku jsem dohrál i s oběma datadisky, ta se podle mě hodně povedla. Šestka mě naopak opět nechytla vůbec.
@90210 (23.04.2014 23:36): Možná to bude i tím, že to 3D je prostě echt hnus, ať se tváří na první pohled sebelíp. Pětka i šestka mají sice určitě něco do sebe, ale ani u jednoho jsem nevydržel ani titěrný zlomek času, co u předchozích dílů (ä to dokonce včetně čtyřky!). Zkrátka to 3D, aspoň podle mě, strategie naprosto ubíjí a degraduje...
@Zx Atari (20.04.2014 18:20): Treba v petce, ktera ma pekny 3D, vubec nefunguje to poteseni ze sbirani pokladu. Truhly, krystaly, diamanty, rtut atd. proste na mape vubec nevypadaj tak hezky trpytive a lakave, jako ve dvojce a trojce.
Jak ted byly slevy na GOGu, tak jsem si zrovna treti dil koupil. Sice to mam na CD (prvni verzi z Game4u znicena castym pouzivanim, druha verze z nejake jine budgetove kolekce zatim drzi), ale GOG je GOG. HOMAM III - klasika, ktera pohladi :-p
No vida já pokládám grafiku H3 nejlepší za všech dílů celkově :) A žádnej Lord Sraček na tom nemůže nic změnit :)
@Bodkin (20.04.2014 15:30): Mapa je hezká a hrady taky slušné. Pravda, dvojka má hezčí jednotky, každopádně mi šlo jen o to, že grafika rozhodně není hnusná. Říct něco takového je blbost.
[neexistující příspěvek]: sorry ale nejdem nám tu Markýza nevím kde jinde bych si měl slovenštinu naučit, vyhazovat prachy za rodilého mluvčího mi přijde zbytečné, stejně to v životě nikde nevyužiju. Jsem mladej a fakt mám s tím jazykem problém, promin, nebylo to nic osobního

@Bodkin (20.04.2014 15:30): a jim to vysvětluj!
@Mount (22.03.2014 12:56): Ber to tak, že nie každý môže trollovať, istá časť by sa vždy mala snažiť zachovať si istú inteligentnú tvár. A keďže vo vašej skupine je vždy dostatok členov, rozhodol som sa prikloniť k tej rozumnejšej.