Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hedon

69
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.03.2019 PC
Vývojáři:
Zan the Bonebreaker
Oficiální stránky:
https://zanthebonebreaker.itch.io/hedon
Hedon je 3D akce v klasickém stylu běžící na GZ Doom enginu. Vznikala původně jako modifikace pro Doom II, ale postupně se stala samostatným komerčním titulem. Inspiruje se klasickými akčními tituly, jako jsou Blood, Unreal, Arx Fatalis, Serious Sam a dalšími.

Hlavní hrdinkou je Zan - míšenka orka a démona. Probouzí se v hloubi podzemní jeskyně, zcela zbavená svých vzpomínek. Začíná pátrat po své minulosti a zkoumá podivný podzemní svět, v němž se k moci dostali přisluhovači temného kultu. Hedon se odehrává na originálním příběhovém pozadí ve světě obývaném několika frakcemi obyvatel. Hra disponuje originální grafikou a soundtrackem. Nabízí nejen akci ve stylu klasických 3D titulů, ale také nutnost pečlivého zkoumání a hledání postupu v rozsáhlých nelineárních úrovních.

Kromě komerční verze, jejíž součástí je první epizoda a budoucí updaty a aktualizace, je k dispozici i zdarma dostupná verze, která obsahuje první epizodu hry ve verzi 1.2.0.


Poslední diskuzní příspěvek

Provedl jsem editaci obrázku. Původní byl tmavý a s menšími rozměry. Dal jsem klasicky 120x172. Screen je odsud.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.