Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Guacamelee! 2

21.08.2018
10.12.2018
18.01.2019
kompatibilní
69
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Uběhlo již sedm let od událostí prvního dílu, kdy luchador Juan Aguacate porazil Calacu a zachránil milovanou Lupitu ze spárů smrti. Nyní vede poklidný, spokojený život se svou ženou a dvěma malými dětmi na okraji mexické vesničky, byť už poněkud vyšel z formy, narostlo mu pivní břicho a na jeho slavnou minulost už začíná pomalu sedat prach. Nad celým Mexiverzem však visí nová hrozba v podobě dalšího zápasníka Salvadora, snažícího najít tři mocné relikvie, díky kterým by se stal všemocným. Tím, kdo jej může zastavit je samozřejmě Juan, ale první se musí dostat zpátky do formy a znovunabýt své schopnosti a chvaty.

Herní náplň se neliší od prvního dílu a opět budete coby Juan bojovat, řešit prostorové hádanky a překonávat mnohé nástrahy otevřeného, oproti minule znatelně rozlehlejšího světa, inspirovaného mexickým folklórem a reáliemi. V průběhu hry váš luchador získává nové i staré známé dovednosti a chvaty, které mu pomohou dostat se na dříve nedostupná místa. Opět nechybí přepínání mezi světem živých a mrtvých nebo transformace do slepičí podoby, umožňující nejen dostat se přes úzké prostory, ale nově disponující i speciálními slepičími bojovými chvaty a manévry. Svou postavu si lze vylepšovat nejen plněním vedlejších úkolů, ale i úspěšným absolvováním výzev různých trenérů, nacházejících se po celém Mexiverzu.

Krom hry pro jednoho hráče Guacamelee! 2 obsahuje i kooperativní mód, kterého se mohou účastnit až tři další spoluhráči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.