Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grim Legends: The Forsaken Bride

Ponuré legendy: Odloučená nevěsta

25.02.2014
10.07.2014
17.07.2014
29.10.2014
10.06.2016
28.02.2017
28.08.2020
kompatibilní
70
12 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Bylo, nebylo... to se jednou v městečku chystala svatba. Co na tom, že se ženich s nevěstou poznali teprve před měsícem... a právě na svatbu přijíždí sestra-dvojče nevěsty (protagonistka hry) s otcem. A protože pohádkové hvozdy bývají nebezpečné a cesty zrádné, oba cestovatelé jsou přepadeni obrovským medvědem. To ještě netuší, že ten samý medvěd o chvíli později vtrhne na svatbu, poraní otce a nevěstu odtáhne do hlubin temného lesa. Sestra i ženich se vypraví po stopách chlupatého únosce...

The Forsaken Bride je první epizodou série casual adventur Grim Legends, ve které nechybí hidden object scény (které je ale možné nahradit dominem), puzzly ani interakce nalezených předmětů s aktivními oblastmi herní plochy. V řešení puzzlů je hráči nápomocno i roztomilé kotě, které se dokáže procpat i do míst, která jsou protagonistce nedostupná.

Hru je možno hrát ve třech stupních obtížnosti. Kromě základní verze hry je hra dostupná i ve sběratelské edici, která již tradičně obsahuje bonusovou kapitolu, jejíž děj navazuje na původní hru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.