Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Guldy (24.04.2015 12:14): Zbytecna neni, pokavad by tam nebyl cernoch, tak cely produkt by byl zbytecny! Zaspal jsi dobu! Zrovna ted jsem videl trailer na nove SW a tam jeden z hlavnich protagonistu uz je taky cernoch, i kdyz mozna to bude jen predstavitel "Temne sily"...
Od te doby, co Jackson natocil Pany Prstenu, aniz by se to rasisticky prase obtezovalo pozvat mezi hlavni protagonisty alespon jednoho cernouska, treba do pozice Legolase, tak dostal za to takovej zprcung, ze tohle uz si nikdo nelajzne, ani Rockstar.

Osobne mi Franklin nejak zvlast nevadil, ale je fakt, ze jako postava a cely ten jeji background pusobil dost nudne. Nemohu si pomoct, ale celkove jsem se nedokazal moc semknout ani s tema dalsima dvouma belochama. Michael je krysa a Trevor byl krecovitej a otravnej, az mi z toho slejzaly ponozky z nohou.
A co teprv nigga Lamar - bermudy, sandále a v nich bílý fusekle!

U nás se na to díváme skrz prsty, ale to není poprvé, co jsem viděl černocha v podobné kombinaci. Určitě skrytý rasismus!
To je hroznej rasismus, i ten pes je cernej jak bota!
Ja se divim, jak Rockstar prezentuje nektera etnika, ze se jeste nepriritil nejakej zfetovanej Kocab a nepousti nejaka moralni moudra do sveta?!
Dobry byl ten Arab hned na zacatku hry - hned jak se mu neco nezamlouvalo, tak to svedl na rasismus! Tak je to spravne ;)
@Say (24.04.2015 10:09): No já si pamatuju jak jsem hrál za toho černocha a říkal si "doprdele, do čeho jsem se to nechal uvrtat, že já si to blbec kupoval" :) a nakonec jak se Waloumek bavil!
@Red (24.04.2015 03:29): První zhruba 2 hodiny příběhu mě teda moc nebavily, nejvíc samozřejmě ten "tutoriál". Takže jsem hodně hrál GTA Online, ale po těch pár hodinách se příběh, nápady a sranda opravdu rozjedou. Dej tomu šanci ;)
Ony jsou úplně dole, takže jsou nanic. Já je vypl. Hapruje mi grafika, úplně stejně jako ve čtverce nebo v LA Noire. Prostě mi něco v pozadí vždy zrní, měním nastavení jak můžu a nic. Nevím jak to nazvat, ale je to opravdu ošklivý.

Hned na začátku musím odprásknout policistu. A dalších dvacet. A v další misi gangstery. To mě znechutilo.

Měl jsem obrovský očekávání a ze začátku mám teda dost drsný zklamání. Jediný, k čemu mě to dovedlo, je instalace San Andreas.
@Red (23.04.2015 11:45): já jedu na ntb bez sluchátek a repra...no zkoušel jsem vše co se dalo, directy, ovladače a další, ale nic. Naštěstí v tom nejsem sám, je toho plný suppor na rockstaru. Tak snad vyjde nějaký patch.
Sry že teda ještě otravuju s problémy :D Dal jsem tam jinou kartu dnes, Ati 5850, nastavil vše na low, 90FPS, ale naprosto stejné, ne li o něco horší zamrzání jako s předchozí GK ... takže já už opravdu nevím co s tím ....
Ty vole tady se to sešlo, sraz PC problémistů :D

Co takhle kecat občas o hře? :)
Včera jsem se vrátil do North Yankton, shit hit the fan, je to super lokace, nevadilo by mi kdyby R* udělali datadisk co by se tam odehrával (třeba prequel).
@themacs (23.04.2015 06:46): Já asi budu mít červa, jak řikal Le0nidas. Je pravda, že mi to poslední dobou dělá u většiny náročnějších her. Dying Light se seká úplně stejně. 40FPS + zamrzání a hlavně vždycky slyšim pevnej disk, jak hrozně chřoupe, když se to sekne...
Jsem tu jedinej komu nejdou zvuky po úvodním intru? Shlédl jsem celý fórum na rockstaru, ale stále není řešení. Bez zvuku to není ono, sice ano jsou tam titulky, ale těžko je můžu číst za jízdy.
Tak jsem asi našel pravou příčinu ... už mi to hází artefakty i v jiné hře, viz video níže, takže to vypadá skutečně na GK ...

odkaz
@GodOfTheSick (21.04.2015 16:02): Taky jsem si toho všiml, ale v mé době už nic jiného tak výhodného k mání nebylo no ... uvidím, zkusím starou 5850 ... jestli to bude stále zasekávat, pak zkusím jiný zdroj a pak už to vyhodím vše z okna ...
@Guldy (21.04.2015 15:48): Nastavení detailů jsem samozřejmě zkoušel, dělalo to i při nízkém nastavení ... tím to nebude, jak říkám, při vysoké prioritě to jede cca 10 minut plynule, pak to začne házet mini zámrzy a artefakty ...

Tohle bude asi HW problém ... ale jaký, to nevím ...