Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gordian Quest

23.06.2022
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Gordian Quest je mix rougelike karetní hry s RPG hrou. Sami vývojáři tvrdí, že se inspirovali starými klasikami jako Ultima či Wizardry a připojili novější hratelnost Slay the Spire.

Propojení výše zmíněných her dělá z Gordian Quest kompletní deckbuilder s hrou na hrdiny. V první řadě je potřeba si vybrat jednoho až tři hrdiny v závislosti na zvolené hře ze šesti možných, ale tvůrci slibují minimálně desítku hrdinů. Pak vybrat ze čtyř možností zaměření, podle kterého získáte i specifické bojové karty. Vše už pak jde ruku v ruce, získat lepší vybavení, tvořit silný balíček karet pro jednotlivé postavy, nasbírat zkušenosti a tím odemknout nové schopnosti ve stromě dovedností, který stále roste podle vás.
Souboje probíhají v kolech pomocí karet na bitevním poli o rozlohách 3x6, 3x8 a jiných, to se vždy mění v závislosti místě. Pole je rozdělené na půl, na jedné straně se smí pohybovat jen hráč na druhé jen nepřítel.

Hra má několik herních módů. Kampaň, kde se plní hlavní úkol a kde lze plnit i vedlejší úkoly a rozšiřovat tým. Kampaň už teď má tří různé akty a další by měly přibýt. Dalším je Realm mode neboli Run, který má jeden předem daný cíl, a to souboj s Bossem a jen na vás je jakou cestou se k němu vydáte. Poslední je Skirmish, souboj jeden na jednoho online.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.