@Strady (21.01.2023 13:40): Je to v něčem malinko řekl bych propracovanější než Slay the spire. Hrdiny lze vylepšovat a větvit si stromy skillů. Každou kartu lze různě vylepšovat a každý hrdina má možnost obléci se do různého vybavení, které mu odemyká další vylepšení pro karty a zvedá základní staty (síla, int, obrat….). Můžeš kartu propojit s různými gemy, podobně jako třeba v Path of exile. Obecně jde ta mechanika hry dosti do hloubky a jde vymýšlet různé taktiky hraní pro různé hrdiny. Těch možností je opravdu spousta, ale nepřijde mi to přeplácané a dá se to zvládat v pohodě. člověka to táhne dál. Je to mixlé i hledáním pokladů, taková minihra, nebo třeba kempováním, to je hodně podobné  Darkest dungeonu. Hledáš stále lepší výbavu posouvá se příběh, přemýšlíš jaký skill vylepšit, jaké nové kartu se snažit získat.... Asi to chce zkrátka zkusit. Mě to dost baví :-)