Goat MMO Simulator

Gone North Games •  Double Eleven (PS4, XOne)
20.11.2014
07.06.2016
23.01.2019

freeware
rozšíření

Jedná se o DLC k původní hře Goat Simulator, do hry jsou přidány RPG prvky známé ze všech masivních multiplayerových her.

Můžete si tak vybrat jedno z pěti povolání které bude vaši kozu formovat. Na výběr jsou válečník, tulák, mág, lovec a mikrovlnka. Můžete vést frakční válku proti ovcím, zvyšovat úroveň vaší kozy a také výbavu jako například zbroj. To vše se odehrává v novém středověkém světě plném fantasy prvků, rytířů a questů.

Kozel se nikdy nefláká, Fritole Šourku

Tak jsme se vyblbli v Goat Simulatoru a ještě by to chtělo nášup. Tvůrci nás nenechali dlouho čekat a vytvořili něco úplně neočekávaného - kozí MMORPG. Dostanete šest tříd - každou s unikátní schopností a jdete objevovat obrovský svět plný dobrodružství. Hra si dělá prdel úplně ze všeho, co je spojené s fantasy. Jsou tady NPC s vykřičníkem nad hlavou, levely a dokonce falešný chat s uvěřitelnými zprávami. Jedna z prvních postav, kterou potkáte, krásně laguje. Zase dostanete spoustu šílených mutátorů a achievů. On ten svět vlastně není tak obrovský a questů je málo. Menší počet vynahrazuje u jednoho questu grind. Je potřeba olíznout 10 000 věcí. Jako by nestačilo, že to je utrpení, stalo se mi, že se ten quest nesplnil. Po splnění by měla postava stoupnout na 101. level a hráč má dostat achievement. Bohužel nic jsem nedostal. Jinak jsem se bavil skvěle, ale mohlo to být mnohem lepší.

Pro: Vtipná parodie na fantasy, spousta easter eggů, detaily

Proti: Bugy, krátké