Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flockers

19.09.2014
23.09.2014
06.01.2015
12.01.2015
kompatibilní
54
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tvůrci série Worms se rozhodli vytvořit trochu jinou plošinovku a namísto červíků do hlavní role obsadili ovečky, které jim zde slouží jako materiál na porážku. Flockers dosti připomínají známé Lemmings, jelikož ovce pouze slepě kráčí, kam je nohy zavedou, a nelze je přímo ovládat. Namísto toho stavíte různé schůdky a překážky, dáváte jim schopnost skákat přes překážky a vůbec se snažíte dělat vše pro to, aby jich přežilo a do cíle se dostalo co nejvíce.

K dispozici je 60 úrovní + 6 skrytých levelů, do nichž se dostanete pomocí portálů. Za celkový výkon v úrovni obdržíte body a hvězdy, které podporují znovu-hratelnost. Své hrdiny si můžete přizpůsobit pomocí 17 odemknutelných skinů a 6 typů krve, když nebohé ovečky náhodou tragicky zemřou. PC verze navíc díky integraci Steamworks obsahuje Workshop ke sdílení vlastních úrovní (vytvořených v "Meat Makeru"), žebříčky, soundtrack a další.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.