Občas mám pocit, že Fg nějak nemá smysl pro orientaci na DH=)
zdá se, že opravdový nástupce se Bugbearu o5 povedl, pěkné první recenze...
Taky nechápu, co může někdo vymýšlet roky na ježdění s autíčkem.
@Sasakr (29.03.2012 17:39): Jde o to, co od toho čekáš. Oni závody v otevřeném světě jsou bezesporu fajn, ale tady je zase hlavním zábavným faktorem princip těch závodů. Pokud Tě nebaví druhému drtit plechy, natlačit ho ve vhodné chvíli na strom apod., tak je jasné, že Tě to nudit bude hned od začátku.
Docela mě udivuje, že má FO takové množství zarytých fandů. Mně jek FO2, tak FO:UC přišly docela brzo strašně se opakující. Holt ten, kdo vymyslel závodní hry v otevřeném světě, věděl, proč to udělal. Takhle se všechny tratě strašně brzy ochodí a zábava se začne blížit nule.
běž si jezdit s profíky a neblokuj místo ostatním? :( Snažil jsem se zachránit turnaje na které chodí čím dál méně lidí. Tak promiňte za otravování.
@ProRace BORECFO2 (27.03.2012 17:04): Já teda za prvé nevěřím tomu, že ty Tebou uvedené pomyslné 3 dny v roce vyžereme zrovna my, kteří si na DH dáme turnaj přes GameSpy jednou za čas (dejme tomu jednou za 2 měsíce). Za druhé si myslím, že místní komunita patří opravdu k úplně jiným typům soupeřů, než ve které se pohybuješ Ty.
No, já teda nevím. FlatOut 2 hraju už od svých 8 let, za tu dobu jsem se propracoval až na tuto úroveň a kvůli 2 hodinám špatného GameSpy přece nepřejdu na daleko nudnější FlatOut UC. Co se turnajů týče: Pravidelné turnaje pořádám už od začátku roku 2009 a GameSpy padá maximálně 3 dny ročně... Poslední rok pořádám turnaje přes hamachi a FO2 Online Launcher 2,4 a tam nám to snad ještě nespadlo, nikomu to u nás nelaguje... Poslední měsíc pořádáme turnaje přes náš turnajový mod, turnaje jsou zajímavější a stabilní. Takže nevidím důvod proč bych měl přesednout z mého profesionálně upraveného Bulletu Gt pro wert do hnusného bulletu z Ultimate Carnage :D.
Moc rád bych se těchto srazů ujal, BORECFO2.
Protože poslední FlatOut 2 Event skončil katastrofou (extrémně nestabilní multiplayer při velmi vysoké účasti) a žádnou adekvátní alternativu jsem dodnes nenašel, rozhodl jsem se dále neriskovat a (po 12 měsících) definitivně ukončit mnou pořádané závody mezi uživateli databáze her. O to více se pokusím společné závody v FlatOut: Ultimate Carnage zintenzivnit. Děkuji za pochopení. Eru

P.S. Pokud má někdo zájem mě v mém snažení nahradit, napište mi do pošty a já obratem napíšu doporučení a seznam zájemců.
Fajn zavody, skoda že to bylo tak nestabilni, stravili jsme vic casu pripojovaním na server nez hranim :). Tak snad to bude priste lepsi.

Zitra tu nejsem, takže se mnou na zitra nepočítejte.
Kašlu na to, GameSpy je ještě nestabilnější než obvykle...
Připojte se k uživateli Garret a doufejte, že vám to nespadne.
To nám to hezky začíná. :-(
Ani jsme nezačali a už mi to 2x spadlo.