Za jednu 60-90 minutovou jízdu, hra v ceně 10 euro. No neberte to! (viz příspěvek pode mnou).
Ja som to video nerobil. Len som spolupracoval na tom efekte a vytvoril tú trať :)
Ahoj! Chýbajú vám v FO2 nové trate? Tak to by ste mali navštíviť stránku http://fo2.cz/ Sú tam na stiahnutie trackpacky, ktoré obsahujú trate odo mňa. A ak si veríte, môžete skúsiť vytvoriť nové trate aj sami. Na stránke http://mod.fo2.cz nájdete okrem iného aj návod, ako si takú vlastnú trať vytvoriť. BTW: Chystáme aj súťaže o vecné ceny. :-)
@Chuck (30.03.2012 17:17): Protože nemá oproti FO2 nic nového/pozitivního. Je to jen plagiát za další prachy s mizerným GFTW.

A pokud se někomu (stejně jako mě) nelíbí přetáhnutý postprocess ve FO2, tak proč ho nevypne?
přesne tak... auta tam uřídí i 3 letý retardovaný děcko... je to jako FO2 bez post-procesingu a se zkaženým ovládáním. Jediný co je tam lepší než ve FO2 je grafika. Proto jsem udělal novou grafiku pro celý FO2, takže nyní má stará FO2 textury až v 4x vyšším rozlišení než UC.
Zkažená? Auta se snáze ovládají a není tam přehulený postprocess. Víc nic.
@Say (30.03.2012 12:10): Teoreticky ano. Protože např. kdyby sis pořídil nový počítač a chtěl na něj nainstalovat již dříve koupenou hru, tak bys také musel zadat stejný klíč.
Tak přemýšlím, ono to nebude asi jen o těch tratích. 36 zní jako docela vysoký číslo, to si myslím, že v takový Rally Championship nebo v Gridu jich nebude víc. Tak bude problém v něčem jiným :-) teď jsem hrál nedávno Ultimate Carnage a vzhledem k tomu, že tratě jsem znal z dvojky, tak nuda přišla fakt dost rychle. Pak trochu vzrušení přinesla až nejrychlejší kategorie bouráků a režim Carnage nebo jak se jmenoval, prostě ty mise.
@Say (29.03.2012 17:46): Tak nejde o to něco vymýšlet (to fakt nejde, ačkoliv já bych možná námět měl...), ale udělat to dobře. Mít tahle hra víc, ale opravdu mnohem víc tratí, tak taky nebudu moc vytýkat.