Aha :) já jsem četl ve zprávě něco jinýho :), to byl čas do kdy se přihlásit )
Jé, já zmeškal začátek, myslel jsem že to bude jako vždy ve 20:30, už máte asi plný počet lidí co? Nemůžu vás najít.
@Xfight (08.03.2012 19:46): K tvé otázce:
Je na dnes přihlášeno více než 8 (včetně mě) lidí? Ano, s tebou 11 a jeden by měl dorazit o něco později.
Dorazí vždy (když je místo) všichni přihlášení? Ne.
Zdravým fanoušky hry FlatOut 2 a chtěl bych se zeptat jestli si lze zahrát hra " FlatOut 2 Joint " v multiplayeru a jestli na to existuje - patch.. nebo creck
néé to byl profík s bulletem gt to proti němu prostě nejde tak sem skusil sparrowhawk
@devil770 (07.03.2012 09:03): Sparrowhawk je straaaaašně pomalý. Jestli si vyhrál proti GT, tak za volentem musel být počítač, začátečník nebo smolař.

A ohledně zdejších závodů, ti napíšu přes tuto poštu.
sunray je chabej zkus sparrowhawk vyhrál jsem to snim naproti bulletu gt a nebo skus speedevil stim jezdim skoro fůrt
Ve čtvrtek 8.3.2012, 20:30 budu pořádat další multiplayerový event.

Pokud máte zájem i čas, nahlašte se prosím do 7.3.2012, 20:00, abych včas věděl, zda má zvolený termín cenu. V případě nízké ohlášené účasti, event zruším. Děkuji.
@CJ (09.02.2012 21:05): Nejdřív bys tam měl dát ten patch (nejlíp z české FlatOut centrály), hru nespouštět(!) a pak crack, nejlépe ze stejných stránek a pak teprve spustit. Já mám také verzi z ABC, ale tam Starforce nemám.
@Eru (09.02.2012 15:43): A akú máš verziu? Ja mám verziu od Top CD a aj z ABC a s obidvoma to mám rovnaké. Proste nainštalujem hru, potom patch a keď spustím hru hneď sa spustí aj StarForce a som tam, kde som bol. :( Ale zajtra to skúsim ešte raz. Možno to konečne pôjde.
No tak mám problém. Snažím se hodit tam patch, ale nejde mi to. Jakmile patch spustím, chce to CD. Když CD vložím, hned první chyba - Z disku nelze načíst klíč. Je tam ale možnost klíč napsat, hledal jsem na netu, žádný nefunguje. Tak fakt už nevím jak dál :D. Bez manuálního řízení to není ono :)) Poradí někdo? :)
Ešte raz sa chcem opýtať, mohol by mi niekto poradiť ako to rozbehnúť pod Windows 7 64-bit?

A nechce sa Johnovi vysvetliť mi, ako použiť ten program? :D
@Dines (09.02.2012 13:46): Nastaveni/nastavení hry/úprava ovládání a v části "pohon" zvolíš "automatická". Mám tedy také opatchovanou verzi, ale že by to kvůli tomu bylo jinak, to se mi nezdá.
Nikde v nastavení nemůžu najít manuální převodovku. Ví někdo, jak to můžu změnit? Vypnout automat a řadit manuálně :))