Czech Mike: Osobně plánuji další na cca 2.týden v únoru.
Furt hrajete tu opatchovanou verzi? Já jsem totiž ještě po vlastně letech co jsem tady s lidma naposledy jel nebyl schopný pačovat:)
Dneska očekávám účast min. 6 uživatelů - Eru, Drolin (Drolin22), Wolverine (Wolverin), joddy (Joddy), Redfield (Lunchbox), kaslikjochanan (kaslik).

S každým dalším uživatelem to bude lepší a lepší. Proto vás srdečně zvu.
Ve čtvrtek 29.12.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody.
Pokud máte zájem, ozvěte se prosím do 28.12.2011, 20:00. Kdo se do doby nepřihlásí, je vítán také, ale pokud nebudeme aspoň 4, zruším v té době event a přihlášené okamžitě informuji. Děkuji.
To je škoda že ti to nejde, já mám stále xp takže já ti neporadím.

Ted mi to spadlo, tak dnes taky končím díky za hru :)
Je tu niekto kto má problém so spustením FlatOut 2 pod Win 7 64 bit? Alebo len ja mám taký problém? Vždy, keď spustím hru, vyhodí to StarForce, že si chce stiahnuť knižnice, dám ich stiahnuť, chce to reštartovať PC. Dám to reštartovať a keď sa reštartuje, vyhodí mi to, že to nie je kompatibilné s touto verziou Windows, spustím hru a zas mi to vyhodí to isté.
Gerret: Zaseklo mi to a musel jsem udělat tvrdý restart. Když se na vás zkouším připojit, tak mi to spadne, proto jsem znovu založil.
V pátek 2.12.2011, 20:30 se budou konat multiplayerové závody.

Pokud máte zájem, ozvěte se prosím do 1.12.2011, 20:00. Kdo se do doby nepřihlásí, je vítán také, ale pokud nebudeme aspoň 4, zruším v té době event a přihlášené okamžitě informuji. Děkuji.
Já bych zájem měl, ale pokud to bude tak budu mít nejspíš čas jen v ten pátek.
Měli byste zase zájem o FlatOut 2 event? Který dny by vám vyhovovaly? Čtvrtek, pátek nebo sobota?
Dunemaster: Jo, ale mě to právě vyřešil patch, který postoval Eru.
Tak jsem dle návodu Eru nainstaloval vše do Flatoutu a při vstupu do multiplayeru hra padne. Setkali jste se s tím už někdy?
Eru: Dostal som sa neskoro domov. A zabudol som, že nemám nainštalovaný FlatOut 2, čo bol trocha problém. :)
Asi sa mi už neoplatí nainštalovať si FlatOut? Kto by to bol povedal, že v novom PC nie je? :D
Zkus to specifikovat: Závody, cestovní auta (race cars), 2x nitro, 1xdamage.
Zvláštní, můj FO2 nemůže najít žádnou založenou hru, pořád vyhledává :-(