Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@Walome (27.07.2016 10:42): Tak může tě to nahlodat zkusit to znovu a třeba zjistit, že se úhel pohledu na hru změnil. U některých her můžou mechaniky skřípat po letech hodně a jinde to může šlapat bez problému stále.

Navíc je otázka jak dlouho jsi to hrál. Začátky her jsou aspoň pro mě klíčové v tom jestli tě hra chytne nebo ne, bohužel časem jsem zjistil, že právě ty začátky bývají nejméně zábavné a hra rozvine potenciál až později.
No jako neznám střílečku kde je pocit ze střelby nějak o moc lepší, pokud vůbec je :D
@Walome (27.07.2016 05:42): Vymlouvat se na grafiku. To je ta nejtrapnější výmluva. Náhodou tady grafika funguje perfektně. Stejně jako třeba u Dooma, System Shocka, Aliens versus Predátora nebo No One Lives Forevera.
@Chuck (26.06.2016 07:57): Neviem presne, ale pravdepodobne to súviselo s tým, že som mal už dosť slabý PC a bol som prekvapený, že mi F.E.A.R. vôbec šiel v hrateľnej podobe. Síce som si nevidel zbrane, ale intenzívne to bolo tak veľmi, že som si na to zameriavatko zvykol rýchlo :)
@mvp23 (23.06.2016 11:53): Jop, nevedel som to zmeniť. Bolo to trochu divné zo začiatku a chvíľu som aj rozmýšlal, že prečo nevidno zbraň, že čo to má byť za FPS, že si tam nevidím ani zbraň kua!!! ale potom som sa popozeral po nete a prišiel som na to, že chyba je u mňa :D
No nevím, zabíjel až třetí kolík do hlavy. Vypadalo to dost směšně, když měl týpek 2 kolíky v hlavě a furt vesele chodil.
@Fritol (komentář): F.E.A.R. som mal ako piratsku verziu a mal som tam taky nejaky bug, ze som si vobec nevidel zbrane, len zameriavatko a tak som presiel celu hru. Prestrelky su rozhodne jedny z najlepsich ake som v FPS hral, si to musim dat niekedy znovu aj s viditelnými zbranami uz tentokrat :D
Já jsem taky v devíti letech hrál násilný hry a nijak mě to nepoznamenalo (sice jsem občas nervák, mám sadistický sklony apod. ale jinak jsem ok)
Pánové fanoušci a fanynky i nefanoušci. Přivezl jsem si tuhle hru z domova i z prvním datadiskem a planuji opět rozhrát a dohrát. Zatím jsem bavil pokaždý. Osobně mám tuhle hru hodně vysoka a to i kvůli tomu, že mě ještě nikdy nepřestala bavit, i po několikátém dohrání :-). Takže to bude to nejdůležitější co na té hře vidím! :P

Konec naprosto zbytečného hlášení!
Tak s tímhle komentářem se ztotožňuju. Jediná, opakuji jediná hra, kterou jsem kdy rozehrál a nedohrál kvůli ubíjejícímu stereotypu a nudě. V jaký fázi hry jsem byl? Vím, že jsem se dostal ven z mrakodrapu, byl jsem na ulicích.
Tak zlikvidovat těžkooděnce nebo roboty vyžadovalo bez bullet timu opravdu dost munice. :-)
Dal jsem mínusko jak za chyby, tak za ty superlativy. Já to v té hře nějak neviděl :-)