Fajn přídavek. S klíčem za dvacku není co řešit. Kdo platil to samé v dolarech bude asi oprávněně vytočen, ale od toho existují recenze.
Lidi řeším naprosoto totožný problem ohledně DLC Reborn skrze Steam. Řešení bych částečně viděl zkusit to objednat skrze proxy server. O to více mě to tedka nastvalo ze tohle DLC bylo v akci za 1.99 EUR.
Možná kdyby jsi to koupil jako gift od někoho, kdo to koupit může. Třeba na steamtrades ;)
Tedy pokud myslíš, že to je zamkle pro ČR.. Nebo co přesně ti na tom nejde koupit? Mně to minimálně do košíku přidat jde.
----------------------------------------------
Ah, už to vidím. Tak potom to s někým vyměnit jako gift.
Hmm opět na steamu za 2 ečka, ale opět to nejde. Největší podivnost je, že mám v přátelství člověka co to vlastní a když se kuknu na FEAR 2 do stáhnutelného obsahu tak tam to dlc visí....

I když vím, že to je ne úplně s pravidly steamu, je nějaká možnost to zakoupit?
OT: Na ty chyby si dávejte pozor, včera jsem si kupoval Dear Esther, zahlásilo mi to chybu při zpracování, což při přetížení Steam někdy udělá, tak jsem koupil ještě jednou a následně jsem zjistil, že PayPal mi odečetl platbu i při tom prvním pokusu. A hru mám v účtu jenom jednou.
Takže po chybovém hlášení, hlavně při zpracování platby, před dalším pokusem o placení doporučuji kontrolovat PayPal účet.
@Kubulus (17.07.2012 00:49): To je právě ta podivnost, do košíku do vložíš, ale jak dám zaplatit tak to vyhodí chybu, zkouším to tak od té doby co jsem zjistil, že to dlc je na steamu a pokaždé se stejným výsledkem.
@ViRus (17.07.2012 00:24): Jak to myslíš? Když na to najedu, normálně mi to jde vložit do košíku (včetně zadávání údajů z kreditní karty/PayPalu). U takového Rage, které pro nás není dostupné, tyhle akce provést nelze.
@RNDr. Gunár Pavel (16.07.2012 13:18): VPN dá se pomocí toho změnit ip adresa na us, rus atd. a pak si tu hru můžeš aktivovat, ale je to proti pravidlům steamu. Což vůbec nechápu proč, když jim za tu hru chceš zaplatit, ale holt prostě na nás házejí bobek.
Prosimvás lidi, tohle DLC je na Steamu zamčený pro náš region, nebo co? Žádný varování, obrázky, cena, purchase button. Chci to koupit a dostávám tuhle hlášku:

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.
Jo, to mohli vzít tuhle místnost, trochu ji zvětšit, orotovat, spojit s jinou a je na světě novej level :-)
Vzdyt to demo nebyla "extra" uroven, ale bylo splacany z nekolika casti plne hry, ne? Nebo aspon tak me to prislo :)
Jojo, extra demo level, to je pěkná věc :-) Ale nedělali to jenom LucasArts, namátkou mě napadá Uplink k Half Life nebo dema k Starcraftu a Warcraftu 3.
Tak přes konzoli si to stejně člověk může zapnout, takže hrát se dá, jen prostě je zajímavé že tvůrci vytvořili jeden extra level, tady za 4 mise v rebornu chtějí tvůrci 250 nebo kolik
Mě se domo Outcastu graficky líbilo více než celý Academy v plné verzi. Takže ta mise tam vůbec nebyla jo? To je škoda, velká škoda.
popkec , demo v jedi outcast povazuju za mistrovske dilo a bavilo me snad vic nez kterakoliv mise v plne hre , hlavne ten souboj na konci kde se vse leskne a na tu dobu paradni efekty :)
Přibývá her, které svou kvalitou neoodpovídají cené. Několikrát jsem uvažoval, proč vlastně nemůžu např. v kině vstát od filmu, co se mi nelíbí a odejít s možností vrácení peněz. Jako taková reklamace by to mělo být ze zákona povinné. Naposledy jsem byl na Star Treku a zapřísáhl jsem se, že už nikdy do kina nepůjdu.
Flatout UC mě zabavil na 50 hodin, nfs u na 30, frontlines na 10, Overlord vyjde prý na 20 a proč bych platil tři kila za hodinu? :-)
Spoustě lidí to ale očividně nevadí a třeba v takovém Battlefield Heroes jsou lidi schopní utratit majland za blbé odznáčky, trička a čapky...

Každopádě v tomhle Monolith/Warner fakt přestřelil. Třeba Witcher má updaty zadarmo s přidanou herní dobou převyšující celou kampaň Fearu i s přídavkem. Stejný nesmysl provedli i EA/Bioware u Mass Effectu s jeho druhým přídavkem.
Sorry ale dát za hodinu hodně podprůměrný zábavy 300Kč mi přijde silně retardované : ).
Pivo: Jde o DLC. DLC za 300kč, takže to není nijak zvlášť hodně, ale člověk by čekal trochu víc (zvláště když spousta her za 300kč vydrží mnohokrát déle).
Děláte si srandu? Jedna hodina? Takovou hru jsem vživotě neviděl, pokud nepočítám hry z minulého tisíciletí, či freeware.
Když vyšel jedi outcast tak demo mělo vlastní samostatnou misi která v plné vůbec nebyla, dneska by to vyšlo jako DLC za 10liber. Za tu cenu je hodina hraní celkem málo když si vezmu že za 250kč mám např orange box
Garret - co by je k tomu vedlo, prachy...DLC je jeden z debilních výmyslů konzolovýho průmyslu, kdy si developeři uvědomili, že můžou dělat debilní přídavky a lidi na konzolích jim za to budou cvakat..proto ze zásady žádný nekupuju.Jinak hláška "Design už není tak propracovaný jako v původní hře" mě rozesmála.