Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield Heroes

25.06.2009
66
83 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další hra ze série Battlefield zaujme kreslenou grafikou a oddechovou hratelností. Můžete hrát za spojence nebo osu, u každé strany je na výběr ze tří herních povolání lišících se vyzbrojí a schopnostmi. Gunner kraluje na bojišti obrovskou palebnou silou a dokáže rozlousknout bazukou i obrněná vozidla. Commando je zase specialista na čistou práci. Najde si klidné bezpečné místo a čeká na své oběti, které dokáže usmrtit jedinou ránou ze své sniperky. Třetí třídou je Soldier, který je vhodný na běžný boj. Bojuje se na mapách dvojího druhu - s vozidly a bez vozidel. Usednout můžete do tanku, za volant džípu a do kokpitu letadla.

Battlefield Heroes se na rozdíl od podobných her (Free Realms, Quake Live) instaluje jako samostatná hra a veškeré akce spojené s hraním (správa postavy, hledání her, správa přátel) se provádějí přímo v herním klientovi, internetový prohlížeč obstarává pouze vytvoření účtu s postavou a samotné přihlašování.

Dne 14. července/júla 2015 byl provoz hry a herních serverů ze strany EA ukončen, oficiálně pro malou popularitu hry mezi hráči.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Příjemná hra... Na to že je zadarmo má jiskru a šmrnc. Občas zamrzí že některá vylepšení jsou placená, takže kdo na to má a koupí, je zákonitě zvýhodněný... Totéž platí o převlecích, ale ty moc herní výkony neovlivní. I neplatící hráč si však přijde na své- získává body a za ty si může na pár dní pořídit lepší zbraň, jiné oblečení nebo plno jiných věcí.
Battlefield Heroes každopádně není propadák, hraje se dobře a je přístupný téměř všem uživatelům internetu...

Pro: Grafika, dostupnost, hratelnost

Proti: na nic zásadního si nevzpomenu, a pokud něco proti je, při hraní jsem to nevnímal

+12
  • PC 70
Sympatický herní počin, který si určitě zaslouží alespoň krátkodobou pozornost. Kdo vám dneska dá solidní internetovou hru zadarmo? Když zapomenu na to browserové hry a nepříliš povedené klony komerčních online her, tak už asi nikdo. Na výběr jsou 4 povedené mapy, 2 národnosti a 3 rozdílné povolání. Nutno říct, že každé povolání s sebou nese úplně odlišný styl hraní a vyplatí se najít si ten svůj. Mapy jsou pěkně provedené a stylem hraní rozdílné. Zaujmou také RPG prvky a možnost seberalizace v podobě oblékaní postav do velkého množství různých převleků a kostýmů. Většina těchto funkcí je z logických důvodů placená, ale potěší i to málo získané jen za vaše výkony v boji.

Battlefield Heroes je hra, do které není těžké proniknout a na zahnání nudy slouží perfektně. Na hru je třeba pohlížet jako na zábavu dostupnou zcela zdarma, tudíš není na místě hodnotit jako komerční titul za který musíte vypláznou x stovek. (Je to tak lepší Indiane? :D)

Pro: nápad, zpracování, přístupnost

Proti: létání, problémy s připojením

+7
  • PC 75
Velmi sympatická onlinová multiplayerová akce. Originální a pro oči pěkné a příjemné grafické zpracování. Skutečná zábava se projeví, když si hru dáte s několika kamarády, ale i bez nich je to pařba na dlouhé hodiny.
Hra je dost přehledná a pochopitelná a na rozdíl od jiných stříleček dokáže pobavit i méně časté hráče. Nemusíte to hrát od rána do večera, abyste byli schopni držet krok s ostatními.
Hra je navíc zdarma, resp. free to play. Možná, tak jako já, tento koncept placení za hry nemáte rádi, ale vězte, že BF Heroes lze velmi úspěšně hrát opravdu zcela ZDARMA. V průběhu hraní dostáváte herní body, za které lze občas pořídit nějakou novou zbraň či jinou výbavu. Každý den si můžete vylosovat nějakou věc, a sem tam se objeví i nějaká jiná odměna. Stát se naprostým šílencem a neporazitelným hrdinou je možné tedy i zcela zdarma!
A tak lze Battlefield Heroes jen doporučit. Nenáročná, oddechová a příjemná střílečka, která na hráče neklade žádné velké požadavky, ani časové, ani zručnostní. Tvůrcům se to zkrátka výborně povedlo. Ať platíte či hrajete zdarma, všechno je tu vyvážené, vyrovnané a téměř nekonečně zábavné!

Pro: zdarma, vyvážené a vyrovnané, dlouhodobě zábavné

Proti: dětičky, které když prohrávají, tak všem nadávají do hackerů, ač sami neví, co to znamená :-)

+4