podle mě hra je dobra ale je hrozne na hovno že si musíte všechny věci kupovat za opravdovy prachy.
By mne zajímalo, jestli to jsou fakt plaintext hesla. Takovou pitomost udělá maximálně nějaký středoškolák u svého prvního databázového projektu.
Bezvadná freeware-ovka. :)
Ikdyž myslím, že většina lidí do toho ještě svoje prachy ráda vrazí, kvůli lepším zbraním. ;)
Indian: jo? no tak to je stesti ze hre davam 90% :P To srazeni 50% procent sem myslel pro ty, kdo chteji hru brat jako plnohodnotny titul za ktery musi platit.. protože mi prijde stejne jako tobe, že tahle hra je na svoje parametry a zabavnost nedocenena.
Servery se daji zakladat, ale jen za prachy .)
danny: upřímně nechápu některý opravdu nízky hodnocení....na to že to je zadarmo, hraje se to opravdu pěkně a všechny ty věci co si mužeš dokupovat a vylepšovat příjemně oživujou sice dalo by se říct jednotvárnou, ale za to dost dobrou hratelnost....určitě tomu dej ještě šanci :-)-

jo nevím přesně jak by se mohl takový event udělat..nikde sem nenašel jestli se dají zakládat servery nebo něco podobnýho..snad se k tomu prokousam a něco najdu :-)
Indian: Tak jsem se to rozhodl znova nainstalovat a dát tomu ještě jednou šanci:-) Snad se časem najde i dost lidí na event.
aron hill: 40% je docela málo nemyslíš ? Zase tak špatná ta hra neni :-)
Mě to dost znechutilo systémem připojení a na začátku to dost padalo, navíc to na placený hry nemá, nicméně je to zdarma což je super. A jsem zvědav jestli se najde tolik lidí jako třeba u Team fortress
popkec: Je mi jasný, že když tomu dáváš 60% tak to není shit. Mě spíš jde o vybudování menší komunity této hry podobně jak je na databázi-her komunita Team Fortress 2 a abych si lidi z databaze -her přidal jako přátele. Vím že kvalit Team Fortress 2 pro většinu lidí dosahovat nebude, ale na druhou stranu je hra zdarma a může ji tedy zkusit každý a posoudit jestli má cenu hrát.
Jak pořád říkám, pokud se v SW i HW může něco pokazit, v mém případě se tak skoro určitě stane, ať je průměrná pravděpodobnost jaká chce. :)
No ja neviem, ale ked som mal s PB nejaky problem do troch minut som mal rieseni nielen najdene, ale aj uskutocnene a hral som...
popkec: Dělá mu strašné problémy automaticky se aktualizovat (já vždy skončil u manuální dost krkolomné aktualizace), vykopává při používání "neadekvátních" programů (údajně některé firewally, mám potvrzený Kerio Winroute Firewall), vykopává často bez zdánlivě jakékoliv příčiny (většinou pomůže reinstalace samotné služby, také dost krkolomná) a běda jak má někdo jen trochu nestabilní net (wifi na větší vzdálenosti) a vůbec v podstatě nefunguje :)
mauzik: Call of Duty jsem kvůli PB přestal hrát, Battlefield jsem si kvůli němu raději nekoupil (ač jsem chtěl) a u BFH mi dokonce znemožnil hraní úplně (v té době, cca před měsícem, neexistovalo řešení). Přitom ta ochrana jako taková nijak zvlášť neúčinkuje. Ale abych byl fér, tak tu hru ani nemohu přímo hodnotit.
NateLogan: Přece nemůžeš odepsat hru jenom proto že má PunkBuster. Spousta her včetně celé série Call of Duty a Battlefildu má PunkBuster a jsou to výborné hry. PunkBuster je velmi chybový a nedodělaný já s ní měl taky kupu problémů ale hra za to nemůže.