Na první zahrání příběh, druhý už pojedu všechno. To už budu dostatečně rozkoukanej :-)
@tomi2k9 (18.06.2013 16:20): Tak to hej, ked pojde len pribehovky tak to dohra prilis skoro aby sa mohol presytit, ja som hral samozrejme vsetko na 100% takze uz na druhom ostrove ma to tak moc nebavilo ako na prvom.

Ovsem "pribeh je super" - EH??? WTF are you talking about.
Tak mám za sebou pár hodin. Hru jsem rozehrál prakticky pár minut po dohrání Crysis 3 a zatím se tom C3 nehrabe ani po kotníky. Po hooodně dlouhý době hraju něco opravdu s nadšením. Absolutním nadšením. Parádní věc promakaná od samého začátku. Už ten úvodní song má ve hře svůj smysl...Doufám, že mé nadšení neopadne a hra bude pokračovat v takovém tempu...
@filda223 (04.06.2013 06:40): srry ale já taky nejsem češtinář, tak tak sem prošel maturitou z ČJ, ale ani to mi nezabrání členit moje komentáře do odstavců (sice blbě ale aspoň nějak), tvůj koment si nepřečtu do doby, než bude mít odstavce tak promiň ;)
@filda223 (komentář): Je teda fakt ze taka napohlad "bezvyznamna blbost" ako je clenenie na odstavce dokaze rozhodnut o tom ze si koment vobec nedokazem precitat... aj keby bol akokolvek kvalitny.
@Walome (24.04.2013 16:35): "kde do obyčejného člověka vystřílíš padesát raket a je furt ok dokud na něj neshodíš nějakou traverzu z jeřábu " no ved prave to je ten problem, aj tento "klasicky" Bossfight je lepsi ako to co je vo FC3, co myslim hovori za vsetko.
Ocenujem ze skusili pouzit nieco ine, ovsem Baphometazial je to vo vysledku este horsie ako by bol klasicky "hlupy" Bossfight s titanovo-kevlarovym clovekom..
@Walome (24.04.2013 10:42): Ja som pozbieral vsetky Relics, Letters. Splnil vsetky Hunt, Wanted Dead, Delivery, Special missions, samozrejme oslobodil vsetky Tabory a Towers.... dokonca na prvom ostrove som vyzbieral aj takmer uplne vsetky truhlice (okrem 2-3 kusov).
Na druhom ostrove uz sa mi tie truhlice zbierat nechcelo a vyraznu vacsinu som nepozbieral. po prechode na ten druhy ostrov sa uz zacala dostavovat monotonnost, nastastie uz to nebolo presilene nejakym tretim ostrovom takze to dopadlo dobre, teda az na tie Boss fighty, tak debilne srackove Boss fighty ako ma FC3 sa len tak nevidia......
@FildasCZ (24.04.2013 10:11): No logický to možná je, ale třeba v DI jsou dva druhy achievmentů - steam a pak nějaký interní odměny - oboje je samozřejmě k ničemu, ale ty interní fungujou i při offlajn hraní.
Ale jo, je to logický, uznávám :) a hra je nedává zpětně, což zamrzí, když posbíráš všechny vázy a nic :D
je to sranda a hudba je geniální, ale ty barvičky se mi nelíbí. laserové zbraně taky nejsou to pravé
Lenže ono to vyzerá pomerne hrozne, aj s prihliadnutím na to, že je to úmyselná paródia :)