@Walome (06.04.2013 21:05): Mne ani tak nevadi realita/nerealita toho ako proste nahovno hratelnost tych levelov, su otravne, nudne a vopruzne zdrzuju od zabavneho hrania zbytku hry. Taky suboj s Vaasom bol neskutocna sracka ten ma akoze brutalne sklamal.
@mazar1234 (06.04.2013 21:01): jediná echt fantasy magie, která tam je a nedá se považovat za hulinaci/představu je záře toho amuletu :) což mě trošku naštvalo, protože do té doby si člověk mohl vybrat čemu uvěří. Každopádně v tom přijde FC3 dobrej, protože si můžeš vybrat, na co přistoupíš.
@Walome (06.04.2013 20:57): Ono tych Fucking magic veci je tam viac, ato este podstatne skor ako demon s maskou takze kazdy hrac uz po relativne kratkej dobe zisti ze ona iluzia "jakože je z reálnýho prostředí" je rychlo odburana.

Ono su to len take obcasne vsuvky, ale z hladiska zabavy a hratelnosti mi pridu ako vyrazne najhorsie a najotravnejsie... nieco ako boli v Mass Effect 3 tie debilne medzileveli s tym chlapcom.
@mazar1234 (06.04.2013 20:54): no pokud nepovažuješ za spoiler, že se ve hře, která působí jakože je z reálnýho prostředí, objevení démona = fantasy prvku, tak ok... i když je to jen halucinace... já byl například tímhle démonem příjemně překvapen
@Walome (06.04.2013 19:51): Ale uz z toho nevysiluj, uplne neurcita informacia, ktora nema ziadny potencial nejako narusit gameplay ci zazitok z hry.... to uz mozem rovno dat do spoiler tagu aj informacie ako ze je tam zbran Ak-47 alebo ze sa tam da jazdit na jeepe....
No zatial mi ako najhorsi vopruz pridu tie pribehove skriptovane misie, obzvlast ta sfetovana picovina s tym zabijanim demona s maskou ci co... fakt debilna a nudne vopruzna misia. Inac hra je to skvela, len by to chcelo este viac sandboxu a menej QTE sraciek ci pribehovych bullshitov.
To jsem pochopil, ale teď už jsou venku ty screeny... + hudba ala tron/Terminator 2...:).

Přesně ten typ originality, který v mainstream celkem chybí. Skoro bych řekl too good to be true (třeba to bude jen koridor, ale alespoň barevný).
Tyvole, co děláte, jaktože tady ještě nikdo nepostoval tohle.

Kvůli tomu si koupím FC3 (někdy bych si ho koupil stejně, ale tohle mě dost motivuje:)).
@Walome (06.04.2013 14:58): a nebo třeba víc animací zvířat když na tebe útočí a tohle a tamhleto mohlo bejt udělaný líp... no prostě připadá mi to jako kdyby ty vývojáři byli nepoučitelný :-), ale jsou to jenom drobnosti, nijak zvlášť to nekazí už tak výbornou hru.
Proč tam proboha nevymodelovali nohy, když všechny ty ostatní animace jsou tak super a cool!? :-) Strašně mně baví skákat šipky do vody :-D
A konečne!!!!!!!!!!! konečne som zbadal ako sa napadnú aj predátori , videl som svorku psov ako napadli tigra a zahnali ho do kuta, ten vsak v poslednej chvili skočil na skalu a ušiel a potom sa ta svorka otočila na mňa :)
@Walome (03.03.2013 10:29): Mysli si co chceš, nemám moc chuť tě jakkoliv přesvědčovat, takže jen řeknu že nesouhlasím a že ten mod mění hratelnost dost k lepšímu. Aspoň z těch pár hodin co jsem to zkoušel.
@Paul (03.03.2013 10:07): Ale to jsou jen takovýty ty pozlátka co tě serou, ale tu hratelnost to nezmění. Co se wingsuitu týče, tak jsem si celou půlku hry říkal, že zrovna do týhle hry by se hodil :-D A hle, byl tam.
Každopádně mi přijde, že ten mod upravuje sice každej aspekt hry, ale naprosto minimální a téměř nepodstatnou měrou. Samozřejmě, že zrovna pop-up okna mě nebetyčně sraly, a další vychytávečky (jako rada místo mapy apod) jsou cestou k lepšímu, ale co se hratelnosti týče, nemění to vůbec nic.

edit: spíš by bylo fajn, aby ubisofťáci vypustili ten patch, kde si budeš moct znovu obsadit všechna nepřátelská stanoviště.
@Walome (03.03.2013 10:01): Tam je stovka podstatnejch změn a ty vypíchneš tu jednu nejméně podstatnou. Eliminace minimapy, kompletní předělání mapy, odemčení wingsuitu, odstranění tutoriálu, změna celýho fungování nabíjení zbraní, odstranění všech pop-upů a blikajících kytek, to mi přijde jako dost razantní změny. Plus spousta dalších.
"Removed Citra's red body paint" :-D no, to je hodně podstatný.

Hele nevim no. Jsou to takovýty ty dílčí části, ale že by to nějak zásadně měnilo hratelnost, to asi ne. Plus některý věci šly vypnout už v původní hře (takovej ten indikátor, kdy tě vidí nepřátelé; zaměřovací kříž apod.)

Ale je pravda, že FC3 je přece jen trochu arkádovější, než by musel bejt.
Ahoj, možná je to hodně hloupá otázka ale nevíte někdo jak rozchodit ve Far Cry 3 gamepad ??
Tak práve som chcel zachrániť rukojemníkov (žena a chlap), vystrielal som z dialky sniperkou nepriatelov, ked zrazu pribehne diviak zabije ženu - zastrelim ho a potom pribehol leopard a zabil chlapa. Tak som nakoniec nezachranil ani hovno :D
V singleplayeru si nově, po dohrání hry, budete moci z hlavního menu zresetovat všechny obsazené outposty, abyste je mohli dobývat znovu. Rovněž vás v následujících updatech čeká nová úroveň obtížnosti Master, která vás zahltí snahou o přežití tváří v tvář drsnějším pirátům, agresivnější zvěři a ještě více smrtícím žoldákům. Zkrátka však, pokud jde o úpravy a novinky, nepřijde ani multiplayer.

Super! Po dohrání jsem si říkal "hm, a co teď" ... už vím :)
Tak som konečne našiel hollywoodsku stratenú hviezdu... Mohli ho spraviť, aby sa aspoň trochu podobal na Christophera :/
Konečne som sa dočkal tej slávnej hlášky :)
Zatiaľ mám z tejto hry skvelý pocit...
jn, ja mel stahly, crackly a dohrany Darksiders...hra se mi libila, tak jsem se rozhodl, ze si ji koupim...prisla mi krabicovka, ale vyzadovalo to steam, tak jsem to dal na steam, spoustim a nic, cerna obrazovka...
@mazar1234 (04.02.2013 22:12): gog pise co je u hry za ochranu, a u vetsiny je neco neinvazivniho co nevyzaduje cd ( z podstaty digital downloadu ).
proste zatim sem s vecma od gogu nemel problem.
ale pokazde kdyz koupim krabicovku co neni z levnych knih tak narazim :-D
ja se od koupe flatoutu 1 vyhejbam vsem ochranam ( tzn steam, gog, atd ) a nasral sem si na hlavu o vanocich protoze k medvidkovi puovi pro decko, na krabicu nenapsali ze je tam securom. nekompatibilni s moji dvdromkou. zachranila me polska verze reloaded :-D
Vidíš, a to je ten dôvod, prečo kupujem v poslednej dobe originálky... aby som sa s tým nemusel srať :D