@Chuck (11.11.2013 15:50): To mě to úplně omráčilo, už zezačátku... trochu jsem měl problém s tím, že můžu vydělat kůži zvířete, který jsem předtím rozstřílel kulometem, ale tak... :)
Jak už tady nebo někde jinde někdo trefně poznamenal, je to v podstatě akční Skyrim, takže tahla hra nemá rozhodně tolik blízko akci, jakožto podstatně víc k RPG. Otevřený svět je sice pěkná věc, ale zřejmě ho asi nikdy nebudu mít rád, zvlášť když ho mám prozkoumávat z důvodu hledání různých volovin, ze kterých si např. vyrobím větší peněženku (což mimochodem považuji za jeden z nejblbějších nápadů!!!). Dál už bych jen papouškoval Garretův naprosto trefný komentář. No...možná se v tom ještě chvíli povrtám v naivní touze, že mě to chytí.
@Paul (09.11.2013 20:44): Nebo-li tahle hra nepočítá s takovým tím standardním pocitem "tak a teď dojdu k poslednímu checkpointu, vypnu to a zítra budu pokračovat". A jaké to divení, když druhý den hru zapnu a zjistím, že jsem opět na začátku druhé kapitoly! Tenhle pocit asi nezkousnu.
@Chuck (09.11.2013 20:35): Musíš se prokousat tím tutoriálem. Jakmile budeš kompletně v open world tak se to ukládá prakticky neustále. Ale po načtení z vypnutý hry se vždy objevíš v safe housu.
@Walome (09.11.2013 19:55): Checkpointy normálně fungují, ale ukládat ručně mi to právě nejde. Když to chci udělat, napíše mi to, že během mise se ukládat nedá. Podle první odehrané půlhodiny se to jeví tak, že "pokračovat v příběhu" = načíst začátek poslení kapitoly a ne checkpointu, jak bych logicky očekával.
@Chuck (09.11.2013 19:42): Ukládá se to furt, ale já si to před každým vypnutím ukládal ručně - ono Tě to stejně hodí na poslední savepoint, ale postup to uloží. Sere mě, jak jsem si na tenhle systém zvyknul... kde jsou ty časy, kdy mě tohle konzolové ukládání neskutečně sralo.
@Chuck (09.11.2013 17:24): Jo, neni to moc optimalizovaný - myslel jsem si, že moje pc patří do starýho železa a přitom na něm plynule rozběhnu novější hry. Ale ta hra je parádní :)
@Paul (09.11.2013 17:45): Máš pravdu, ale nestačí to. Musel jsem úplně vypnout MSAA a pak se teprve na těch 60 FPS dostanu. Teď pro změnu řeším ukládání. Jakmile hru vypnu a dám "pokračovat v příběhu", jsem opět na samém začátku hry. :-(
Trochu mě zaráží, že ze hry nedostanu víc jak 30 FPS, ať už dám detaily na vysoké, velmi vysoké nebo ultra. Ale kupodivu to zas moc nevadí.
Zdravím , nedávno jsem koupil hru a rovnou shledal , že vyšla spousta modifikací. Hrajete hru samotnou nebo jste nějaké mody už zkusili ? Jaké popřípadě?
Potřebovala bych poradit, jestli se dá na PS3 v offline co-opu uložit postup. Nebaví mě to jít pořád znova a znova. Možná to tady už někdo zmiňoval, ale nemám bohužel tejden na to, probírat se všema těma příspěvkama. :) Tak předem moc dík. :)

@kristmeister (16.08.2013 11:31): @Walome (16.08.2013 11:37):

Chlapi, ja som žartoval, žiaden Paulo Ubongo neexistuje, celé som si to vymyslel :)

Čo ja viem, tak ten herec zo seriálu FarCry Experience mal pôvodne robiť v hre len dabing, ale Ubisoftu sa natoľko zapáčil, že vymodelovali herného Vaasa podľa neho.

EDIT:// a ešte jeden: http://www.lazygamer.net/general-news/a- ... ry-3s-michael-mando/
@Tarhiel (16.08.2013 05:56): Aha, zajímavý.

Mě teda finále s Vaasem přišlo ok, lepší než nějaká přestřelka, ve které by vydržel stovky ran... s tím Hoytem to bylo horší, protože to bylo stejné a nezapadalo to moc do Hoytovy osobnosti - přece jen Vaas byl s nožem spojen :)

Ale prostě FC3 skvěle baví hráče po celou dobu hry...
@Korbitch (13.08.2013 12:41): Já sem Vaase nesnášel a přitom ho měl i rád, (ve hře) je to totiž správný šílenec, jen škoda že ho srazili do hrobu těma stupidníma halucinačníma misema, tohle sem opravdu nečekal a celý dojem jak z charakteru tak ze hry šel do kytek :/
@Hellrampage (26.07.2013 10:24): jj, Garretův koment je pravdivý podle skutečné události. ale jinak jsem FC3 nakonec dohrál a velmi dobře se u něj bavil. bohužel je potřeba zavřít oči nad všemi těmi ubisoftími pitomostmi...
S Garretovým komentárom musím 100% súhlasiť. Far Cry 3 má v sebe pachuť Assassin Creed, príde mi to, ako keby som hral assassína, len v prvom pohľade a 21. storočí... už len to lezenie na veže, kedy sa vám preskúma územie a obsadzovanie nepriateľských táborov... k tomu si pripočítajte vylepšovanie oblečenia, postupné odomykanie zbraní a množstva neseného... Ubisoft zabil... hra mi ešte pripomínala Crysis, ako si s foťákom (tam to bol ďalekohľad) môžete označiť nepriateľov a vidíte ich aj cez skaly-hory. Ale tak no, skúsim tieto veci prekúsnuť a uvidím...
Docela jsem zvědavej, kde se bude odehrávat FC4 - hodně se bojím, že zase v tropech - ve trojce to vyšlo díky perfektnímu gameplayi, ale popadesáté se mi v podobném podnebí běhat nechce. Afrika asi taky nehrozí, protože si ubisofťáci určitě myslí, že právě ta zapříčinila neúspěch druhého dílu. Tak uvidíme.
Jen pockejte, jednou vam nekomu neco pochvalim a budete si to moct dat zaramovat a chlubit se s tim navstevam.
@pipboy (23.06.2013 11:56): Pipe, já tě znám od začátku tohodle webu a vím, že ty nemáš rád skoro nic a zavděčit se tobě je opravdové umění. :-)) takže su klidný, klidně se trefuj... :-)