Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eventide: Slavic Fable

Eventide: Slovanské mýty

19.11.2015
25.01.2016
27.01.2016
28.01.2016
23.09.2016
25.04.2017
06.04.2023
kompatibilní
64
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Bytosti ze slovanské mytologie to v posledním století neměly lehké. Před úplným vyhynutím je zachránilo až zřízení Heritage parku, něco na způsob rezervace a muzea v přírodě v jednom. O chod parku se stará babička protagonistky a všem v parku se žije dobře. O to víc překvapí vnučku babiččina urgentní prosba, aby se co nejdříve dostavila do parku. Jeden z nejmocnějších obyvatel parku, ďábelský Boruta, má už dost šaškování před návštěvníky a rozhodl se vzít situaci do svých rukou. K záchraně parku a jeho obyvatel musí hrdinka, vystudovaná botanička, najít v srdci parku kouzelnou kapradinu...

Eventide je klasickou casual adventurou s HO scénami a logickými hádankami. Součástí je i databáze mystických bytostí s krátkým popisem jejich výskytu a stylem života. Titul vyšel i ve sběratelské edici, která obsahuje mimo jiné i bonusovou kapitolu, která se odehrává mnoho let před událostmi hlavní hry - i zde hráč pátrá po kouzelné kapradině, ale tentokrát v kůži babičky, když byla ještě mladou dívkou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.