Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eventide: Slavic Fable

Eventide: Slovanské mýty

64
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > hidden object *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.11.2015 PC
23.09.2016 XOne
25.04.2017 PS4
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.artifexmundi.com/page/eventide/
Bytosti ze slovanské mytologie to v posledním století neměly lehké. Před úplným vyhynutím je zachránilo až zřízení Heritage parku, něco na způsob rezervace a muzea v přírodě v jednom. O chod parku se stará babička protagonistky a všem v parku se žije dobře. O to víc překvapí vnučku babiččina urgentní prosba, aby se co nejdříve dostavila do parku. Jeden z nejmocnějších obyvatel parku, ďábelský Boruta, má už dost šaškování před návštěvníky a rozhodl se vzít situaci do svých rukou. K záchraně parku a jeho obyvatel musí hrdinka, vystudovaná botanička, najít v srdci parku kouzelnou kapradinu...

Eventide je klasickou casual adventurou s HO scénami a logickými hádankami. Součástí je i databáze mystických bytostí s krátkým popisem jejich výskytu a stylem života. Titul vyšel i ve sběratelské edici, která obsahuje mimo jiné i bonusovou kapitolu, která se odehrává mnoho let před událostmi hlavní hry - i zde hráč pátrá po kouzelné kapradině, ale tentokrát v kůži babičky, když byla ještě mladou dívkou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.