Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@lseling (09.02.2022 10:54): Ahoj díky za zpětnou vazbu, už to tu trochu chápu jak to tady funguje. Psal jsem jen koment ne obsáhlí názor na hru ale tady se každá zprava bere jako popis a recenze na hru což jsem netušil. U každé hry je možnost dat komentář a komentář muže byt i jedno větný což se tady moc nenosí.
@Jumas (01.02.2022 21:26): Ahoj nemyslím si že když někdo dá dislike že proti mě něco má, pochopil jsem že se jedná o problém z příspěvkem ale netušil jsem co tam bylo za problém když nikdo nic nenapsal co je špatně nebo co se mu na tom nelíbí. Respektuji tvůj názor a já to bral přesně jak jsi napsal jako diskuzní koment. Jsem tu chvilku a tet už to začínám chápat že pod Hry se píše spíše komplexnější vyjádření než jen jednovětný post. Bral jsem to podobně jako na FB nebo Twitru. Každopádně děkuji za vyjádření a vysvětlení
@RydikGame (01.02.2022 20:07): Výzvu splníš tím, že dohraješ danou hru. Komentáře v rámci výzvy píšeš pro účast v soutěži a mínus ode mě jsi dostal především proto, že ty tvoje tři věty jsou nic neříkající a působí spíše jako diskuzní příspěvek. Určitě proti tobě ale nic nemám, jen si pod komentářem představuji něco jiného.
@Paul (01.02.2022 19:01): Děkuji za vysvětlení, bral jsem to jen jako koment na splnění herní vyzvi, nejsem totiž žádný pisatel a čeština mi nejde o tom vím. Jen škoda že to pod ten příspěvek nenapsali aspoň bych věděl čím to je. Děkuji a na další komenty se více rozepíši snad to pomůže.
@RydikGame (komentář): Pravda je, že i když do jisté míry na tuhle hru vzpomínám z hlediska akční složky rád, moje snaha dostat v ní minimum zásahů od nepřítele byla téměř nereálná. :-)
@Brasikona (12.04.2021 03:00): Ono to bylo celkem krátké :D. Upřímně nainstaloval jsem to někdy v roce 2013-2014 nešlo to na integrované grafice. Ovšem okouzlil mě dabing. No minulý rok jsem dohral jednu kapitolu, v lednu druhou v březnu třetí a čtvrtou. A včera jsem to dojel komplet.

Jako souboje jsou snadné, bossové až na posledního lehcí a třeba granáty na posledního moc nefungují. Upřímně, když si vezmu, co dneska vychází za patlaniny. Tohle prostě byla fajn hra, která má jasný cíl od začátku dokonce.
Po 7 letech dohráno :D byla to pecka. AI téhle hry je super na rozdíl od dnešních her.

Štvalo mě to rádoby sekání :). Kalašnikov byl používán z 95% pak brokovnice :D . Přiznávám, že ta hudba byla pak na palici a zpomalení času jsem vůbec nevyužíval.
@Dunemaster (20.06.2020 08:30): Má to jen 6 kapitol, takže u toho opravdu moc dlouho neposedíš, ale zase se to vykompenzuje solidním akčním tempem. Já jsem si to před léty projel několikrát a klidně bych to zkusil zas.
Tak to mam rozehrane a hral jsem relativne chvili a uz jsem skoro v pulce. Neni to moc dlouhe asi.
@Dunemaster (09.06.2020 18:42): Rtx 2070 i-5 nějak frekvence asi 2,6 ? 8 giga ram :). I když jsem vše povypinal, tak se to seká. Jinak musím rict, že moc pěkná hra.@Brasikona (09.06.2020 20:36): Je to super cz dabing je místama na pěst, ale ty hlášky jsou fajn :D třeba hmm potřebuji něco univerzálního na otevření, nebo něco tak. A tam prkna... A on veme brokovnici a rozstreli to. Jsem na začátku tak zatím zkoumám.
I když se to seká, tak je to docela nářez :) líbí se mi to :) zatím. Oproti té srače call of shit the cartel.
@Walome (29.11.2016 08:00): No tak "samo" to nešlo, ale je po něm. Naběhl jsem tam, zapnul zpomalení času a pral mu to do palice. Když mně zpomalení vypršelo, utekl jsem do podpalubí. Druhou dávku už potom nerozchodil. Je konec.
Díky za rady oběma. Zpomalování času jsem za celou dobu nepoužil, takže mě to nenapadlo ani na konci. Ale holt budu muset. Zjistil jsem, že ze zbraní mu nejvíc ubližuje ten kolt, když jí koupí do hlavičky. Tak snad ho dám.
@lseling (28.11.2016 12:06): Vem si na něj to nejsilnější, co máš a když to budeš kombinovat s granáty, dostaneš ho. Jakožto finální boss Ti holt bude chvíli zatápět a zraňovat Tě vic než kdokoliv jiný.
@lseling (28.11.2016 12:06): zpomal čas, krop mu do hlavy a časem lehne. Jestli tam je nějaká zbraň to nevím, já po něm šel s tím co jsem měl. Ale hrál jsem na nějakou střední obtížnost.
Čím to sakra po mně střílí ten kapitán na konci????
Mám zdraví na 100, vestu na 100 a stejně mě po pár zásazích zničí. Nebo je tam někde schovaná nějaká lepší zbraň? Prolezl jsem skoro celou loď a nic!
@Chuck (11.11.2016 08:18): Řekl bych, že asi všechny hry, protože na svou dobu Crysis ukázal něco, co už se nikdy žádné hře nepovedlo. Ani Crysis 3 nebyl na svou dobu tak pokročilý jako byla na svou dobu jednička. A taky to ani nešlo na ničem rozumně hrát, pokud v té době chtěl člověk mít ultra detaily :-D

Ale docela by mě zajímalo, jak by dnes musela vypadat hra, která by dokázal vytěžit maximum z grafiky jako je třeba GTX 1080 a využívala co nejlépe všechny moderní technologie a měla být tak nadčasová jako byl tehdy první Crysis. Vím, že se o to asi nikdo nepokusí, ale zvědavý bych docela byl.
@Walome (komentář): Naprosto souhlasím, taky jsem to nedávno rozehrál. Je to čistě oddychovka, nemá cenu nad něčím přemýšlet a jen kosit.
Já jsem se ze začátku pokoušel o co nejlepší výsledky, jakože vyčistit místnost a po skončení mít 2% zdraví nee, jdu znova. Ale s tou jejich přesnou a rychlou palbou jsem to vzdal.
@Walome (30.10.2016 02:18): Já jsem si asi před půlrokem cvičně střihl právě tu první misi a nemohl jsem se přes ní prokousat. A když už skoro jo, tak jsem nestihl tu časovku. Jo, na úvodní misi je to docela nářez. :-) Ale i když ta hra není žádný zázrak, mám ji dodnes rád.
@Walome (23.07.2014 09:53): ó jak hluboce ses mýlil, mladý Walome :D naopak, nechat to uležet byl nejlepší způsob, jak si tuhle budgetovku užít ve stylu "wow, nic tu nebliká a nikdo mi neukazuje kam mám jít!".

Akce je dobrá, ale teda ostrostřelci jsou to slušní.

@Chuck (komentář): jo ta první mise je hodně taková, že se s tím tvůrci nesrali a hodili tě rovnou doprostřed nejakčnější pasáže minimálně do půlky hry (kde jsem teď :) ).
Napsal jsem na podporu hry (1C publishing) a čeština už je na Steamu :) Smekám před jejich perfektním přístupem.
@Kwoky (14.06.2015 00:23): Teď nejsem u svého kompu, takže bych se na to mohl podívat až zítra navečer, ale co ti tak vzpomínám, výběr jazyka tam vlastně není, jen možnost vypnout nebo zapnout české titulky a český dabing běží automaticky a vždy.
@Kwoky (13.06.2015 14:21): Mám krabicovou verzi a nedávno jsem to znovu instaloval, takže se Ti můžu podívat do herní složky a zkusit tam nějaký soubor. Nicméně, ten dabing nebo titulky, popř. obojí, se dá nastavit přímo v herním menu. To Ti nefunguje?
Netušíte, jestli jde nějak do Steam verze hry dostat český dabing? Oficiálně jsou tam jen české titulky. Kdyby třeba stačilo vyměnit soubor z CD/DVD verze a bude to šprechtit česky, byl bych moc rád.
@Walome (23.07.2014 09:53): Je to hra trochu, takříkajíc, ze staré školy, ale ta hratelnost se mi líbí dodnes. Dneska by mi snad vadil jen ten český dabing. Sice není nejhorší, ale když jsem teď nostalgicky na YT koukal na gameplay v originálním znění, měl jsem pocit, že té hře to dává lepší náboj.
Unsupported GPU na gt 325m ?! ... Vi nekdo, co s tim na netu je jen, ze je slaba grafika. Jenze tohle je dost ironie. Nejnovejsi hry hraju na medium. :)
Pokud myslíš takové jako ve wanted tak to (naštěstí) ne. prostě jak píše Caelos
Tak jsem to rozjel, nechci se zdržovat čtením komentářů a jdu na věc :-D
Jenom není tam nějaké krytí za překážkami? Já žádné zatím neobjevil, ale nepřátelé to umí.
Jo to jo. Já jen když jsme mluvili o obtížnosti, tak jsem vzpomněl, že tyhle hry nejdou dohrát bez cheatů - a to je pravda, já používal cheaty a vím jaké to je ke konci. Bez cheatů ani škrt - žiješ vteřinu
Ale jsou to úplně jiné hry.
Starship troopers by mě bavil asi a tyhle střílečky z pohledu první osoby nebývají pro mě ani moc těžké. Pouze takové ty z kokpitu, jak se třepe zaměřovač, ale tak musel bych to zkusit zahrát.
popkec: ani mě nehne:D Predátor je větší masakratér než Jason.

Pivo: Tak, bezduchá střílečka je vlastně i El Matador, ale nevím jestli mluvíme o tom samém. Alien Shooter a Mutant jsou úplně jiné hry, než Starship Troopers. Na tom aspoň potěší záběry z filmu a mise podle něj.
Pivo: je to sice obycejna strilecka ale me to docela bavilo, navic je s dabingem a stala me jen 37kc. ale teda tezka mi neprisla, sice jsem nektere veci i 3x opakoval ale celkove moc tezka nebyla

Caelos: Vrat si prosim ikonku :)
Alien shooter a mutant jsou bezduché střílečky a ty nejdou bez cheatů dohrát.
Zkus jakou chceš, já jsem zhruba ve čtvrtině hry přesedlal na nejlehčí a i tak jsem měl problémy.
A na jakou obtížnost jsi to hrál? Zahraju na stejnou a řeknu pak, jestli se mi to zdá těžké. Většinou hry hraju na nejlehčí, ale není problém i na nejtěžší :-)
Zvláště pokud jde o bezmyšlenkovitou střílečku. Jen u unrealu tournamentu jsem míval problémy na střední.
Kdysi jsem si hodně chtěl zahrát Just cause a El matador. Just cause mě tak trochu zklamal, i když to nebyla nejhorší hra, ale El matador by mě mohl docela bavit. Tak uvidíme. Navíc Zbyisek el matadora vychvaluje a Just cause docela hodně "pošpinil", tak bych si to snad mohl zahrát a bavilo by mě to.