Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dysmantle

16.11.2021
19.01.2022
31.03.2022
84
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dysmantle je izometrické akční RPG s lehkými prvky survivalu z postapokalyptické budoucnosti. Do ní se probudil chlápek, který po mnoha dlouhých letech strávených v podzemním bunkru vylezl zpátky na povrch a zjistil, že svět se mezitím dočista změnil. Městskou zástavbu znovu ovládla divoká příroda a krajinou se potulují monstra, z nichž některé kdysi mohly být lidmi. Proto nezbývá než vzít zbraň do hrsti a pokusit se proklestit cestu ven z ostrova.

Hra se odehrává v otevřeném, ručně nadesignovaném světě, v němž je možné, má-li postava po ruce všechny potřebné nástroje, 99% všech objektů zdemolovat a rozložit na základní materiály, které pak následně může použít k vytváření nových zbraní, výbavy nebo ošacení. Především nové zbraně se budou hodit v boji se stále tužšími potvorami, jichž je ostrov plný. Hráč může dle libosti ostrov prozkoumávat, čistit území od neřádstva, sbírat potřebný loot nebo třeba sestoupit do podzemních hrobek, řešit v nich hádanky a poznávat tajemství Prastarých bohů. V klidných chvílích mezi potyčkami a úprky před monstry lze zase pěstovat exotické plodiny, rybařit, lovit divokou zvěř a postupně si vylepšovat svou postavu, dokud se nevyleveluje na ultimátního borce, který si poradí s jakoukoliv hrozbou.


Poslední diskuzní příspěvek

Za mě překvapení tohoto roku. Zábavná a výborně optimalizovaná hra. Vývojáři mají jasnou road mapu a vydávají pravidelně updaty každé 2-3 týdny. Ještě letos plánují plnou verzi. Mohu vřele doporučit.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.