Tak jsem si díky té informaci nainstaloval Inquisition, začal mě to i docela bavit. Akorát mi záhy odešel zdroj. Ta hra vrací úder.. :D
@pajmič (30.11.2018 22:24): to bych, doufám, už studio neustálo. :D

Ale já je má rád :( věřím, že se jim ještě něco povede. I když nevím kolik jich tam vlastně zbylo z těch, co dělali ty původní Bioware hry.
@SilentWolf (30.11.2018 18:37): Myslím si, že je naděje, že by to mohlo být solidní dílko ... vyšlo to rok před Zaklínačem a další díl vyjde nejméně 4 roky po něm, takže inspirace bylo určitě dost.
Jinak za mě byl v té době Inquisition docela ok ..
@pajmič (30.11.2018 18:11): "If you’ve been following these blogs, or myself and Mark Darrah on Twitter, you know we’re also working on some secret Dragon Age stuff. Dragon Age is an incredibly important franchise in our studio, and we’re excited to continue its legacy. Look for more on this in the coming month (though I won’t tell you where to look…)"

Myslím že tam. Ale nevím.
A stejně to bude mobilní DA nebo karty. :D Každopádně doufám... nějaké fantasy AAA RPG by to zase akutně chtělo.
No, jejich cenová politika je pěknej oser.
Já si to kupoval od začátku, postupně a vyšlo mne to na strašně moc peněz. A vytrestal jsem se, měsíc po psoledním DLC vyšla GOTY, která sama o sobě byla radikálně levnější a pak o dva měsíce později už šla do 50 % slevy.

To jsem skutečně měl záchvat zuřivosti.
@Nikdykde (11.06.2018 12:07): Škoda pro ty, co takový varování ignorujou. Já vždycky jak kráva koupím základní hru, dohraju a za plnou cenu se mi DLCčka kupovat nechce, takže pak stejně kupuju GOTY nebo se na to vykašlu úplně. Co k tomu dodat.
@Jab (11.06.2018 12:04): jojo, to máš pravdu. DLC samostatně byly furt za plnou a byl to z jeich strany velkej ojeb. Proto jsem tu opakovaně (a všude jinde taky) varoval - nekupujte základní hru, pokud to chcete hrát, vemte hned GOTY. Samostatně DLC byla naprostá (a myslím, že furt je) zlodějna hodná EA.
@Jab (11.06.2018 12:01): GOTY poprvé byla ve slevě dva měsíce potom co vyšla a to za 30e. Za 15e už byla opakovaně od začátku minulého roku. Vím to, protože za tuhle cenu jsem to doporučoval dvoum svým známým.
@Nikdykde (11.06.2018 11:57): Pokud vím, tak DLC tam přidali nedávno (max půl rok zpět). Zachytil jsem to náhodně, když jsem se lognul na Origin. Imho je to za tuhle cenu na Originu poprvé v tomhle "balení". Mohu se mýlit samozřejmě.
@Jab (11.06.2018 11:52): DA:I je ve slevě pravidelně od doby, kdy slevy na Originu zavedli.
Každé jarní, zimní, vánoční, haloweenské akce je ve slevě za 15 euro an PC, 299 korun na Xbox při každém výprodeji.

Což znamená, že zde budeš chodit projevovat svůj negativní názor cca 5x ročně.
@Nikdykde (11.06.2018 11:42): Ta informace, že je DA:I ve slevě i s DLC za 15 euro je to gró, které je hodno sdělení. Zbytek je můj osobní komentář, na který mám právo. Že tě nezajímá chápu. Komentovat můžeš stále tu slevu.
@Jab (11.06.2018 11:38): já spíš nerozumím tomu chodit do diskuzí k nějaké hře a opakovaně tam ukazovat jak ji nesnáším. Já prostě věci, co nechci hrát, neumím je hrát, nerozumím jim – prostě ignoruju. Jsou mi jedno.

V týhle diskuzi spíš očekávám otázky druhu - hele, jak přesvědčím Janu, aby se ke mne přidala? A nikoliv podvacátý někdo přijde, s pocitem že to někoho zajímá a vykálí se tady.
GOTY edice (se všemi DLC) je teď na Originu za 15 euro. Stále ještě minimálně dvojnásobek ceny, kterou bych s přimhouřením obou očí byl ochoten zaplatit.
@pajmič (26.05.2018 12:12): Jo. Fajn. Zajímavé citace:

"Laidlaw proceeds to praise The Witcher 3 and - jumping forward - compares it to the third Dragon Age game, Inquisition. The Witcher 3's side quests and pacing "were better than Inquisition's", he says, but more importantly, he stresses, White Orchard, the first playable area in The Witcher 3 beyond the tutorial, was "crisp and perfect" in terms of introducing the player to the major themes of the game and the role you played in the world."

"Laidlaw says if he could go back and make Inquisition again, he would take influence from The Witcher 3. "I love the way The Witcher 3 put more cinematic, more heavy story quests into those open worlds in order to even out the pacing and do it in a way players responded to super positively," he says."

+ jeho přijetí odpovědnosti za mizerný Dragon Age 2.
@Paul (12.05.2018 14:35): "Laskavě nepředjímej jak hraju když nevíš."

opakuju, vycházím jen z toho cos tu napsal. A píšeš tu jako někdo, kdo ani neumí anglicky, natož že to všechno prokecává. Kdybys neměl blbé reakce, já bych neměl blbé poznámky.
Nexus má shitload modů na obličeje a vlasy, pokud vám nestačí standardní nabídka.

Všechno vypadá jako Sera... já mám ze screenů, co postují lidi v jedné DA grupě dojem, že pokud někdo hraje za ženskou, je dost vysoká šance, že bude vypadat jako seriálová Daenerys. Bez ohledu na rasu. A není to toolem, tam se dají seskládat velmi různorodé tváře (ano, strávila jsem s ním spoustu času, je to dobrá hračka).
@SilentWolf (14.05.2018 21:35): Za dýkařského pardála je podle mého super si dát assassinskou specializaci a vytunit si schopnosti jako Mark of Death a Hidden Blades, to pak lehne fakt všechno, a je to hrozně uspokojující :)
Jinak první hraní za obouručák, druhé za dýkaře, který byl tak o deset levelů zábavnější.
@Charllize (14.05.2018 21:27): já jedu na dýky, pamatuju, že tam byla jedna hodně super schopnost, akorát už teda nevím jaká... :D byla to myslím kombinace dvou, jedno byla možná nějaká petarda nebo co, nebo flaška něčeho a další "thousand cuts" nebo něco na ten způsob.

Druhý oblíbený build byl ten, co je Viviene, akorát ho pak nerfli. Sekat tím přízračným mečem bylo super. No a pak si užívej hru, když Cole uměl tamto, Viviene tohle a já .... pořád točil dokolečka mečem. :D
Tak jsem to taky nainstaloval. V rámci druhých šancí to má největší potenciál z trojice Fallout 4, Andromeda, DA:I. Jelikož letos tak krásně hýbu s resty, tak je na čase teda i tohle. Pouť to bude určitě dlouhá, ale do vydání čtverky to zvládnu. Díky zdejší diskuzi. :D Ale tentokrát hezky na normal a za rogue - protože souboják obouruč byl děs.

Hned z kraje mě překvapilo, že to má vlastně úplně skvělý editor postav. Když to porovnám s Andromedou.
@M.a.t.t. (14.05.2018 18:24):Již to to probírali mnohokrát. A stále s tebou souhlasím:) Obecně existují dvě skupiny lidí. Jedné se nelíbí, jak je příběh uzavřený, komorní, neepický. Druhá zase uvítala úbytek patosu, klišé a více osobní námět. Pak tu sou podskupiny "nerozhodných" jelimanů a pokryteckých volů :)

@JohnCZ (14.05.2018 18:33): Původně měla dvojka vyjít jako DLC k jedničce. Přímé pokračování origins měla zařídit právě inkvizice, ale EA muselo nějak zaplácnout tu finanční díru v tehdejším fiskálním roce. Proto byla dvojka tak rushnutá, tak jak byla, ale stále pořád dobrá hra, kkterá měla potenciál
Též se mi dvojka líbila hodně, určitě víc jak jednička. Škoda, že je to viditelně nedotažené a narychlo vydané, čímž trpí nízká variabilita prostředí a na dřeň osekaná poslední kapitola. A na můj vkus to mohlo být více sociální simulátor. Škoda, že trochu víc nezaexperimentovali - třeba co se i té rodiny týče.
Dvojka je pro mě taky nejlepší díl, ale na potkání bych ho asi nedoporučoval. Líbil se mi styl vyprávění alá Varric, bavily mě postavy, Hawke byl dobrý hláškař, ten prvek rodiny je tam taky skvěle udělaný. Bohužel to vše zůstalo na půli cesty.

Ale je to díky tomu příjemná jednohubka.
@pajmič (14.05.2018 18:13): A má najlepší príbeh v rámci celej série, v ktorom konečne nejde o epickú záchranu sveta, ale o relatívne komorný príbeh jednej osoby na pozadí narastajúceho napätia medzi mágmi a templármi. Pritom, ak sa dobre pamätám, tak práve toto niektorí kritizovali :)