Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DiRT 4

Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
06.06.2017
Vývojáři:
Codemasters
Oficiální stránky:
http://www.dirt4game.com/uk
DiRT 4 je již třetí pokračování úspěšné závodní série DiRT od společnosti Codemasters, které si bere za cíl zejména skloubení realistického pocitu z jízdy, jaký mohou hráči znát z hardcorovější odnože jménem DiRT Rally, a zároveň její zpřístupnění méně zkušeným virtuálním závodníkům.

Největší novinkou čtvrtého dílu je zejména Your Stage, jakýsi generátor závodních tratí, zde si hráči jednoduše zvolí lokaci, nastaví požadované parametry, od počtu zatáček až po délku a během okamžiku se jim vygeneruje nová unikátní trasa, kterou lze poté například sdílet přátelům a trumfovat se v překonávání zajetých časů. Nabízeno je přes 50 licencovaných vozů z několika různých kategorií, nechybí ani možnost nastavení jednotlivých dílů tak, aby nejlépe odpovídaly vašemu závodnímu stylu a povrchu závodních tratí. A samozřejmě se vrací i poškození s nutností opravovat poškozené díly vozu.

DiRT 4 kromě klasických rally závodů obsahuje například licenci na World Rallycros či závody terénních bugin a trucků. Chybět nemůže ani kariéra či mód jménem DiRT ACADEMY, který se pokusí hráčům co nejlépe vysvětlit stěžejní techniky pro nejlepší výsledky v závodech. Ve hře je k dispozici několik klasických rally lokací jako je Švédsko, Austrálie, Španělsko, Wales či třeba Michigan, ale také tratě v Kalifornii nebo Mexiku.

Podpořte Databázi a kupte si hru na Xzone.cz … nebo přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.