@FildasCZ (18.12.2016 05:38): jo nedá, což je celkem na prd, ale tak... jak říkám, casual gaming no :) mě už i otravuje fakt, že po otevření truhly musím posbírat předměty a mince co z ní vypadnou :D ale diablu to podle mě prospělo, právěže dřív mě hodně otravovalo pořád se vracet do města organizovat inventář, zdržovalo mě to.
Tahle hra je roztomile blbovzdorná a hádek vzdorná v případě coopu. Hraje se to fakt samo, absolutně nechápu jak došli k rozhodnutí, že se postava bude vylepšovat sama, ale je to dokonale casual :D všechny zásadní itemy jsou tam tolikrát kolik je hračů, peněz má každý stejně, k teleportu netřeba svitek... no prostě definice deganarace, Ale teda baví mě to víc než dvojka, ale to je tím coopem. A na gamepadu se to hraje skvěle, kam se hrabe myš. Kacířství, já vím :)
ajo ajo.. hele a ono je wowko ke stažení i z battlenetu zdarma, ne? Můžu si pak akorát přehodit realmlist na jiný server a normálně hrát? Je to pořád přes realmlisty, nebo na to už potřebuju nějaké klienty? :D Já to od Arthase nehrál..
Když si teď stáhnu tu starter edici, naexpím si nějaký charatker, zůstane mi to tam pak až si zadám klíč a budu moci normálně pokračovat?
Jojo, jsem docela rád že jsem na to narazil, už čekám na tak nízkou cenu u této hry docela dlouho :D Nebyl jsem si jistý že si to chci koupit, tak jsem za to nechtěl dávat víc.
Nevím jak to vysvětlit ale nevím jak sbírám na svém bankovním účtu body a za ty si pak můžu něco koupit, tak jsem si koupil slevový poukaz do jrc :)

Toto je ono.
Jo, bylo to docela dobrý ale já jsem schopnej se zaseknout i u lepších her a prostě na ně nějaký čas nemít chuť.
No tak na to stačí heuréka. ale mě se za to nechce vyhazovat 400, s datadiskem ještě víc. Nevím jestli u toho vydržím. No prý je na tom účtu ještě i wowko až po Pandarii, nevím co je poslední. Ale není tak aktivní ten herní čas.
@Arcee (03.03.2016 17:34): Hele pokud premyslis, ze si chces hru poridit, kup si i datadisk. Bez nej se pripravis o hodne.

Co se tyce aukra, spolehlivejsi je prejit na nejakou stranku dedikovanou primo prodeji cd klicu (timto nenabadam). Tam mas vetsi sanci.

Ono je prodavani uctu, co se tyce pravnich stanovisek Blizzardu, zakazany. Ok na to sere pes, muze ti to projit, ale spis bych se zamyslel nad tim prodavajicim. Prodavat ucet znamena prodavat se vsim, co tam ma. Takze tam nic nema? Jenom aktivovany Diablo? Atd.

Proste podstupujes risk. Takze ma rada je koupit si original nekde levne. Casto je ve sleve i krabicka. Digitalka jednou za cas primo od Blizzu taky.

Kupuju primarne krabice, takze ti neporadim, ale trochu zagoogli a najdes ceskou sajtu, ze ktery bys mohl koupit nepouzitej klic :)
No tak to už je jedno :D
Dokonce mi psal že už takto prodal 10 účtů.. Důvěryhodné :D
@Arcee (03.03.2016 15:21): Ano, smažeš postavu a můžeš začít s novou, maximálně ti zůstanou už odemčené achievementy. Ale nevím, proč bys to chtěl kupovat takhle, ušetření asi moc nebude, když nová hra stojí do 4 stovek.
Je tu někdo kdo už to nehrale a chtěl by třeba prodat účet? :)

Přijdu o něco, když si to koupím takto, kde už je třeba postava s maximálním levelem a dohranou kampaní? Když to smažu nebo si vytvořím novou postavu, mělo by to být víceméně všechno jako bych si koupil nový klíč, ne?
@7c (30.01.2016 23:15): Chápu to tak, že těžiště Diablo III nespočívá v dohrání singleplayer kampaně na jednu obtížnost od začátku do konce. S tím ostatně koketovala už jednička (postupné odemykání obtížností, ostatně o dvojce nemluvě), ale tady mi to přijde posunuté vyloženě dost směrem k síťovému hraní (rifty/adventure) bez nějakého velkého důrazu na kampaň.
@Phoenix (30.01.2016 21:09): Jak jsem psal, D3RoS je zcela "překopaná" hra od doby, kdy D3 vyšlo. Přepínání obtížnosti je součástí hry - jde v podstatě o vyladění obtížnosti tak, aby odpovídala hráči a síle postavy. Pro první hraní (ať sezónní postava nebo nová) je ideální Hard (rychlost a XP), Normal je neefektivní (obecně cokoliv pod Hard nemá smysl zapínat, jde asi spíš o obtížnosti pro široké publikum). Vyšší obtížnosti dávají víc XP, ale zpravidla mají horší poměr čas/XP. Po získání nějaké lepší výbavy pak jde už o nastavení ideální Torment obtížnosti (to už jde ale zpravidla o hraní na 70.).

A ano, obtížnost je z D3 prakticky odstraněná - resp. přesunutá kompletně do Greater Rifts a i tam (pokud člověku nezáleží na nějakém umístění) jde prostě o hraní, dokud nedosáhneš požadovaného cíle. Vesměs je hra (překvapivě :) o hraní si se sety a buildy, případně GR ranking. Kampaň už jsem nehrál ani nepamatuji (a je to asi nejslabší část D3 - tedy až na pár hlášek).
@7c (30.01.2016 19:13): Hrál jsem Diablo III s nainstalovaným RoS a patchem 2.4.0, jestli to myslíš takhle (a aktuálně hraju Reaper of Souls). Moc nejsem příznivcem toho, kdy jsem v průběhu hry nucen přepínat obtížnost tam a zpátky jen proto, že není dobře navržená. A hry hraju až na výjimky na Normal (protože ta by měla být onen zlatý střed, pokud není, tak je IMHO něco špatně). Nedávno dohraný Grim Dawn mi přišel i díky lépe navržené obtížnosti o třídu lepší, nicméně po dohrání chci zkusit ještě kousek znovu na co nejtěžší obtížnost, ať vidím rozdíl. Ještě mě napadlo, není možnost přepínat v průbhu hry obtížnost až od nějakého patche?

@FildasCZ (30.01.2016 19:34): Diablo III i s datadiskem jsem kupoval v setu za 899,-
@Phoenix (30.01.2016 17:28): Pro dva je to zábava, pro jednoho časem nuda tedy pro některé. To můžu jít hrát mmorpg a grindovat donekonečna, jako u wow, aionu, tery, lineage, riftu apd.
Na pc jsem to měl půjčené (účet na battl), když to vyšlo, ale přestalo mě to tenkrát bavit spousta problémů.

Pořád přemýšlím zda si to pořídit i tím datadiskem, který stojí stejně, jako hra. Na ps3 už to mám dohrané a tam jsem se bavil s přítelkyní :)
@Phoenix (30.01.2016 17:28): Hraní na Normal je nesmysl (pomalá a neefektivní cesta 1-70). Ideální je Hard a zvedat pokud/až dostane postava nějaké silnější vybavení.

Jinak aktuálně je RoS (někdo ještě hraje D3 bez RoS?) zcela odlišná hra od původního D3 - jde v podstatě o "end game" a hraní si se sety a buildy.
Jako největší problém hry vidím asi to, že Normal je regulerní God Mode. U ARPG se mi snad ještě nestalo, že bych v průběhu hraní přestal sledovat ukazatel životů, ani jednou za celou hru nepoužil flašku a ani jednou za celou hru mě nikdo nebyl schopný zabít. Nemluvě o tom, že bossové padali během doslova pár vteřin.

Mohl bych hrát od začátku na vyšší obtížnost, jenomže s postavou bez pokročilejšího vybavení tím zase utrpí tempo hry, protože je třeba každého pižlat 2x - 3x tak dlouho jako normálně.

Je to slušná casual zábava s obrovskou "production value". Opravdu jde vidět, že do toho narvali spoustu člověkodní práce a hromadu peněz, stejně jako velký cit pro detail. Na nezapomenutelnou pařbu ve stylu jedničky a dvojky je ale hra skutečně příliš zjednodušená.
Není tu někdo, kdo tuto hru vlastní a nechtěl by ji prodat? :P Za nějakou smysluplnou cenu, nezajímá mě že je na účtu tolik a tolik goldů a tolik a tolik postav s extra super vybavení, stejně to všechno smažu a začnu odznovu :D
Poraďte mi prosím, kde to koupit nejlevněji. Klidně i ze zahraničí ,ale ať to neni nějak extra složité.
Včera se mi stala nemilá věc. Spustil jsem hru a grafika se mi zdála být horší. Zkontroloval jsem menu a zjistil, že se mi změnilo rozlišení atd. Přenastavil jsem na původní hodnoty a pokračoval, jenže všechno bylo strašně pomalé a kousalo se to. Později jsem zjistil, že hra běží s integrovanou grafikou, místo v 660M, jako obvykle. Přitom jsem si žádného updatu hry nevšiml, asi tam byl jen menší update launcheru. Vlezl jsem do panelu nvidia a nestačil jsem se divit, v nabídce nešlo pro tuto hru vybrat výkonnější grafiku. Updatoval jsem ovladače a furt nic. Nakonec jsem to vyřešil podle tohoto návodu. Přeložená verze je v zajímavostech ;-)
Ani bych se nedivil, kdyby datadisk byl už obsažený v patchi. (vzhledem k velikosti patche, který měl přes 6 GB) Akorát by se aktivoval až registrací na battle.net. Třeba by tak předešli kolapsům hry při vydání patche. Uvidíme...
@HELLER (01.03.2014 23:24): Aha, má to někdo štěstí :D. Sám jsem tedy zvědav jak to ve finále s těmi body bude vyřešeno, naštěstí už to nebude trvat dlouho, vydání je skoro za dveřmi a patch (s tímto obsahem) pro původní hru má vyjít pokud vím ještě před vydáním datadisku.
Ano, betu jsem zkoušel .. díky známému :) mi ji půjčoval, byl té laskavosti.

acc wide paragon souhlasí, ale to rozdělování už se mě tak nezdá .. no.