@HELLER (01.03.2014 19:56): Aha, tak to je zajímavé, já na wikipedii četl že jde o prvních 100 paragon levelů. Také jsem četl že má být paragon level account wide, tedy že pokud hráč dosáhne levelu např 150paragon s jednou postavou, měla by být tato úroveň paragon dostupná i pro další postavy na účtu.

Jinak, datadisk už mám také předobjednán, opět v CE (musel jsem bohužel volit mezi CE RoS nebo CE od DS2, nakonec jsem vybral ROS jelikož má větší artbook. Btw, tohle by mě zajímalo, vy jste hráli betu? Jak jste se k ní dostali?
Tak např. já mám aktuálně paragon 285 a když jsem na tu 285 došel, tak jsem měl možnost zvolit si bodík(y) :)

Loot 2 se jeví zatím fakt velmi dobře. Uvidíme hlavně, jak to vše dopadne v datáči, který už je předobjednán :)
No údajně tam strop "není" ale ve skutečnosti, vše někdy nějak něco musí končit. Taky to rozdělování bodíků v paragonu má prý strop 800.

Ale neumím si představit, jak dlouho se do takového čísla dostanu :D
@HELLER (01.03.2014 07:03): Jaký strop, já někde četl, že paragony jsou po novému bez stropu. Jinak loot 2.0 je super, tolik barevných předmětý jsem před updatem po hromadě nikdy neviděl. Ted za den najdu to co jsem před tím nahrával týdny a stejně jsem si pak k pořádným předmětům musel pomoct v auction house.
Chark: levelování se zrychlilo no, ještě aby ne, čeká na nás strop 800 paragonů :D
Tak jsem po dlouhé době zkusil D3 s patchem 2 a musím říct, že dobrý. Hra je ještě zjednodušená, ale pro to typické diablovské hraní to vůbec nevadí, spíš naopak. Konečně začala padat výbava která je použitelná. Levelování zase trochu zrychlilo, za 2 hodiny jsem poskočil paragon level z 9 na 13. Takže motivace do dalšího hraní je, a to i bez datadisku.
Hm. Tohle mě teda fakt nebere. Zkoušel jsem jak byla nějaká ta open beta nebo co to bylo a ten systém mi přišel úplně tragickej. Resp. podlehl trendu zjednodušování a zkriplování všeho a hra osekala vývoj postavy na "najdi (nebo lépe kup) co nejlepší předmět". Vývojáři si asi řekli, že chudáci hráči nechtějí být frustrovaní tou "náročnou volbou", do kterého skillu investovat body...
Takže konečně nebudu muset stackovat pouze CC,CDMG a AS, abych se někam posunul? Nebo se jen změnilo to, že konečně můžu použít ohnivou hydru a ne jen arkane?(příklad, nevím jaké konkrétní hyfry tam zrovna jsou)
Pořád je to nastavené tak, že každý hráč má všechny skilly (odemyká jen a pouze lvl) a může si je kdykoliv jakkoliv měnit?
Já jsem bral aukci jako o fous lepšího vendora, levně jsem tam za goldy házel nepotřebný věci a za draho nakupoval vybavení, takže mě trošku mrzí, že AH zmizí úplně, ale pokud bude Loot 2.0 funkční, tak nevidím důvod ji tam nechávat.
@Matthew.J (18.09.2013 08:02): Černý trh vesele kvete i s AH. Z mých zkušeností s D2 bylo "obchodování" mezi hráči jedna z nejzábavnějších činností - největší část se odehrávala (co se mě týče) v obchodovacích komunitách (dii.net a d2jsp). Osobní dojmy z D3 AH jsou spíš - zdroj levných předmětů levelů 0-59 a potom zdroj eur z přebytků na lvl 60, jinak nuda. Na to, že D3 vyžaduje připojení k battle.netu, tak dle mých zkušeností z hraní je D2 v porovnání k D3 čiré MMO, zatímco D3 je 100% single player (ev. LAN hra - kdy hrajete s 1 nebo 2 kamarády).
Jelikož jsem aukci vůbec nezapnul a neměl jsem potřebu, tak je mi jedno zda pokračovat bude či ne. Opravdu mne víc zajímá loot 2.0 a další úpravy. D3 mne bavilo hlavně v co-opu, teď občas zapnu na bezmyšlenkový oddech.
@Redfield (17.09.2013 22:20): No, podle dostupných a pochybných informací (ve smyslu není to oficiální), by se mělo D3 po XP přiblížit D2. Osobně mi u D2 chybí jen UI z roku 2013 (tj. podpora widescreen a standardní Blizzard lobby (SC2, D3)).
Mně asi neco uniká. Néni místo rušení aukcí potřeba spíš nastavit dropy na nejaké rozumné čísla? Pak by aukce fungovaly enom pro ty kdo nechců farmit vůbec, nebo chců ten opravdu nejlepší equip a ne jako hlavní herní mechanika.
Jojo zlata jednicka a dvojka.Tolik nenavisti k ni lide maj :D a zas tolik lidi ji miluje.. Jako u wow.
jo jo a tam jsem se bohužel dozvěděl Coming 2014 :( takže asi květen 2014 ? vidím to tak asi no
Dost pravděpodobné (nikoliv oficiální) je Vánoce 2013 :) ... kéž by.
Potěšili mě, že oznámili datáč na gamescomu, ne na blizzcomu. Takže Vánocema by mě potěšili nejvíc :)
Já žasnu, kolik se toho dokáže napsat a udělat kolem nějakého itemu XD
Jediná podstatná otázka je, jestli se aktuálně vyplatí investovat (a do čeho) s předpokládaným vzestupem cen po vydání XP. Ale nejspíš to budou dělat všichni.