Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deus Ex: Mankind Divided

81

Diskuze

« Novější Starší »
Proboha, proč tam dávali názvy jako je Růžička station, když to pak půlka těch lidí neumí ani vyslovit :) Existuje tolik jiných českých názvů a jmen bez ř, š, č... :)
@AlieN (07.01.2018 21:00): tyjo vidím to stejně... též jsem si říkal, že i přes všechny ty nedosatky je to prostě výborně údělaný a ano bohužel mám stejný pocit, že takováhle "zrcadla" česká společnost potřebuje jako sůl! Včera jsem si to po dlouhé době zapnul a třeba jak je tam v novinách zpráva o korupci, tak to bylo úplně přesný:). Sice některé detaily jsou k pousmání, ale je tam všude vidět, že se na detaily zaměřovali hodně až tak, že mě baví chodit a zkoumat, kde co je.
@Feidias (07.01.2018 16:07): Jo, tak se tu jmenují noviny bránící práva augmentovaných. Evidentně ne tak pronásledované jako skutečný samizdat, vzhledem k tomu že se válí skoro všude.

To jak hra zobrazuje segregaci a fašizující společnost se mi fakt hodně líbí. Half Life 2 na kvadrát.
Blbý jen že je to v Praze a že to v ní vzhledem k posledním rokům působí vlastně realisticky... :/
skvela cena a rozhodne nellituju ze jsem za to pred rokem dal osm kil
@Milfhunter (24.12.2017 15:37): Mě třeba přišlo super, že jedna knížka byla anglicky a v divadle jsem našel Čapkovy texty v češtině, ale ne všichni bohužel ovládají kromě češtiny i angličtinu. Jsou i tací, kteří angličtinu ovládají, ale nebaví je ji používat, tak čekají na české titulky.
@Chuck (19.12.2017 11:47): To budou ti lidé, co to tehdy kupovali u Xzone za plnou cenu, s vidinou brzké češtiny, strašně šťastní. :-) Tehdy se avizovalo že čeština bude max. měsíc po vydání. Jako já překladatelům hodně fandím a snažím se je podporovat ifinančně ale Marek Tvrdý je hodně nespolehlivý. Zlášť v posledních letech, co překlad to nějaký problém, on za to často nemůže ale pak nechápu proč vždycky slibuje že to bude tak a tak. Dragon Age: Inquisition taky se naslibovalo, pak byly technické problémy a nakonec se na to vyprdl a teď to dělá nějaký jiný tým. Star Trek se taky sliboval a do dneška není, atd. Proto je lepší vždycky čekat jak to dopadne, pokud už člověk bez češtiny nemůže hrát.
Tak RPG češtiny ohlásili českou lokalizaci nejdéle na leden, takže nejvyšší čas na koupi! ;-)
Vždyť je to jen marketing, firma se snaží tvářit, že bude dělat jen věci co jsou in. Nejspíš ani nemaj projekty, nemaj lidi nebo hlavouni prostě nechtějí dělat singl hry – ale to přece nebudou komunikovat jakože na to serou :D, ale použijou sílu, Luku, tady klasickou hysterii internetu.
Není to poprvé, co tihle lidi propadají nějaký davový manii a ve skutečnosti je to celý jinak.
Akorát teda můžou svojí blbostí způsobit ztráty vlastní firmě, no ale pokud jsou pitomí, tak jejich bankrot bude spíš očištění trhu.

Bethesda už si z těhle markeťáků už udělala slušnou prdel.

#SavePlayer1
@Paul (17.12.2017 17:47): Určite to bublina je. Ono sa to vráti ako bumerang, hneď ako príde na trh "next big thing" veľké štúdiá otočia kabát a zase budú hovoriť niečo iné.

Ja len dúfam, že Square Enix, poprípade iné kompetentné štúdio sa Jensenovho príbehu chytí a trojku dokončia. Nemám rád neukončené príbehy.
@M.a.t.t. (17.12.2017 18:29): Jasně že se nechali jako úlitbu fandům počůt, ale v reálu rozpracovanej sequel MD zrušili, celej tým přeřadili na marvel a tomb raider, a teď si to ještě pojistili veřejným statementem že do budoucna budou dělat hlavně MP.
Samozřejmě, určitá šance že někdy singleplayer DX vznikne existuje, mohli by třeba najmout externí studio jako Obsidian (kteří kdysi DX měli dělat, ale nic z toho nebylo), ale pokud k tomu dojde, tak bych si tipnul že dřív jak za dekádu to nebude. Pokud vůbec někdy.
Je škoda, že je aktuálně DE asi u ledu, ale já bych se nebál. Věřil snad někdo v System Shock 3?
@M.a.t.t. (17.12.2017 18:29): Tak... Mohou odprodat i práva na další Deus Ex hry. Těžko se bude nějaká herní firma vyjadřovat v tom smyslu, že část jejího portfolia je zcela nedůležitá a bezcenná. :)
@Paul (17.12.2017 17:47): Tak Square Enix sa nechali počuť, že Deus Ex je pre nich stále dôležitá značka nie? Nemyslím si, že by ju nechali úplne zapadnúť prachom, aj keď je reálne, že sa v budúcnosti dočká istých zmien a že k Jensenovi sa už priamo nemusia vrátiť, no.
@Paul (16.12.2017 20:11): tyjo teď se o tom všude píše, že off-line hry už se neprodávají. Stejně to má ale svoje přednosti. Možná už to nebude úplně mainstream, ale nevěřím, že se přestanou dělat hry pro samotáře:)
Teď už bych si to s novou grafikou zahrát mohl, že? ;-) Jen ta čeština pořád chybí. :,-(
Mimochodem jak tu nedávno proběhla diskuze jak samorost psal že byl zapsat děcko do školy a tam samý český děti s jménama jako Jennifer, Amy, Michael, tak mě tak napadá že Eidosáci možná nebyli tak daleko od skutečnosti když sem dali jednu z hlavních postav např. Allison Staněk :)
U questu s ní hraje mimochodem moc příjemný ambient.
Jen bych měl jeden dotaz mimo vaši debatu, ale týká se to série. Bodking raz říkal, že Human Revolution se nedá považovat jako Deus Ex 3, že prý je to reboot nebo restart. Jen mě to trochu zmátlo. První dva díly jsem nehrál, ale Human Revolution považuji za prequel. Reboot je u mě zase pojem, že se vezme jednička a děj se překope, takže se to odehrává jakoby v alternativním vesmíru. Takže svým způsobem by se tohle dalo podle mě považovat za čtvrtý díl, ne?

Budu rád, když mi na to napíšete své názory, jak to berete nebo mě i případně poopravíte v chápání pojmů, pokud se nějak pletu. Klidně když odpoví více lidí k mému dotazu.