Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deathloop

21.05.2021
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Deathloop je first-person stealth akce od tvůrců Dishonored a Prey, rozvíjející hratelnostní prvky obou zmíněných značek. Hráč se ve hře ujímá role trénovaného zabijáka Colta, uvězněného v časové smyčce. Colt se každé ráno probouzí na pláži odlehlého ostrova Blackreef, bývalé vojenské základny, která byla odkoupena skupinou tajemných boháčů a stala se dějištěm pro velkolepý večírek. Právě těchto osm boháčů má Colt za úkol zlikvidovat, ale pokud se mu nepodaří úkol dokončit do půlnoci, časová smyčka se restartuje a krvavý cyklus začíná znovu.

V kůži Colta se tak hráč postupně seznamuje s reáliemi ostrova, získává nové informace a připravuje plán na to, v jakém pořadí a jakým způsobem co nejrychleji odpravit všech osm cílů. Kromě své informovanosti Colt postupně zdokonaluje i své schopnosti, ať už se jedná o stealth, parkour či speciální schopnosti. Ty se ve vybraných případech velmi podobají známým magickým schopnostem z Dishonored jako Blink. Zcela však chybí možnosti pro nenásilnou pacifikaci cílů.

Do hráčova postupu však zasahuje i nepředvídatelný element v podobě Coltovy rivalky a zároveň jeho osmého cíle Julianny, která se mu snaží v narušení časové smyčky zabránit. Tu bude buďto ovládat umělá inteligence nebo, pokud to povolíte, náhodně vybraný živý hráč.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.