@Chuck (09.02.2013 17:12): První díl jsem hrál naposled před rokem takže snad nebudu hlát, ale kamera zabírala Isaaca až moc zblízka a celkově ten pohyb nebyl tak plynulej jako u dvojky :-). Každopádně mně to baví víc.
Tak zatim je to rozhodně lepší než jednička, hlavně co se týče ovládání a už to neni takový těžkopádný :-)
" Dead Space 3 má více předobjednávek než mělo Dead Space 2." ten mainstream je hnus! :( čím víc CoD, tím větší prodeje, ach jo...smutné a nové konzole to zřejmě taky nezmění
@Fg (29.01.2013 00:49): Pretože akcia je masovo najpopulárnejší herný žáner a predáva sa. A hoci sa mi prvé dva diely Dead Space páčili, s odlišným poňatím problém nemám - pokiaľ tá akcia bude kvalitná.
@7c (28.01.2013 20:11): Cold Fear jsem myslel pojetím a atmosférou :) Tuším, že ta hra má i fixní kameru.. Ne v Dead Space 3 se opět míří skvěle, dokonce i s gamepadem.

@Fg (29.01.2013 00:12): Hororu už bylo dost v jedničce a dvojce. Teď už Isaac ví, proti čemu stojí. Čistý horor i výhradně vesmírné prostředí se vyčerpalo. Tvůrci se nechtěli opakovat a Dead Space adventuru, RTS, ani RPG by jim nikdo nekupoval..
Nedávno jsem o tom četl docela výstižný článek, který poukazoval přesně na tuto skutečnost, žádná originalita jen hlavní hrdina hledící k špičkám u nohou, prostě největší bouchač, ramena vysoko a k tomu většinou ten nej BFG (Big Fucking Gun).
@Fg (28.01.2013 12:12): Toho si vsimli az ted? Vzdyt ten obal uz je znamy buhvi jak dlouho a timhle si prosla vetsina EA her.
Prvni DS pochazi z krasneho obdobi, kdy si EA dovolila riskovat a prisla s nekolika odvaznyma hrama i jejich marketingovou prezentaci. Nic takovyho uz se imho nebude opakovat.
viz treba promo videa k prvnimu Bad Company a i obal se smajlikovym granatem, zduraznujici Bad Company nad "Battlefield". U dvojky to bylo presne naopak. Dnes se musi jit na jistotu.
tak se pomalu začínají šířit ohlasy lidí, co hrály 3jku a ty nejhorší premisy se potvrdily. Survivor horor je tentam a je to jen akční řež :(. Ale jak to tak bývá(ač to bude nejhorší díl série) prodá se toho nejvíc, EA uvidí zlaťáky a bude to Call of Space a Dead Duty každým dílem, ach jo :/, přitom jsem se na to po 2jce těšil jak na málo co...
@KRoman47 (13.09.2012 15:13): U me je na tom zajimave take to, ze me ta hra ve skutecnosti docela bavi, ale casto dam prednost necemu jednodussimu. A nebo mi v tom muj denni rezim zabrani (tj. jdu si lehnout prilis brzo nez abych si mohl DS zahrat). I prvni DS jsem hral cca trictvrte roku.:-)
@marwel (13.09.2012 14:48): :-D No mě už v půlce DS2 tak nebavil, že se mi znovu zapínat ani nechtěl, takže jsem to několik dní odložil a nakonec se přemohl a dohrál to. Obrovský pocit úlevy...ale jen proto, že po těch deseti hodinách toto utrpení skončilo. xD
Heh, koukam, ze uz mam DS2 rozehrane pres 13 mesicu. Skvele! Docela vydrzi. :-D
A dohráno...solidní porce hnoje, zvlášť ten konec. Prvnímu dílu to nesahá ani po pás, možná tak někam po kolena.
Snad jediné, co mě na druhém dílu potěšilo, byli ti vykukové, co se schovávali za rohy.
Vše ostatní zdegradovalo na tupou nezajímavou střílečku s příběhem o ničem a ty halucinogenní stavy, to byl snad jen vtip.
@NateLogan (07.09.2012 15:21): S tím já neměl v prvním díle teda žádný problém. =) A to jsem ho hrál na 15'' notesu, teď dvojku hraji na 21,5'' LCD v plných efektech a FullHD, to by na mě mel působit ještě o to lépe...ale není to tak, byť grafika se mi jeví povětšinou opravdu hezká.
Přijde mi, jako by se druhým dílem snažili Dead Space akčností více přiblížit Mass Effect. =/
@Chuck (07.09.2012 10:39): Ono za tohle zprasení tomu stejně strhávám tak 5 nebo 10%, přes 70% by mě ani nenapadlo tomu dávat. Oproti prvnímu dílu je to slabší fakt ve všem, bát se tam není čeho a hlavně, jak jsem již zmiňoval, je pryč ta atmosféra samoty.
Jedna zprasená verze a jak se dokáže odrazit v celkovém hodnocení na hru. :-/
Jako nalezl jsem spousty zbraní, ale vylepšení obleku ani jedno...kdo ví, jestli i tohle ten patch/DLC nenadrbaly. Achjo...přitom první díl byl tak skvělý, tohle je celý úplně o ničem a ještě podělané. Obrovské zklamání.
@Chuck (06.09.2012 23:14): Jo já taky dík. i když to někomu přijde k smíchu, hh. Nedovedu si to prostě jen představit, pořád je nutné se točit, dupat, popoběhnout...

Ještě k těm odemknutým věcem v inventáři, ze začátku jsem z toho byl zmatený a nevěděl, která bije. Mám na sobě mít stále ten stejný oblek jako v prvním díle, nebo ne? Jelikož jsem už v osmé kapitole a stále nikde žádné vylepšení obleku.
Tak to je absolutní paráda, teď se mi DS2 buglo úplně, neustále mám zaměřeno, takže nejde běhat, dupat, mlátit...přišel jsem kvůli tomu asi o půl hodiny postupu a nepomáhá ani restartování hry. Ať načtu jakoukoliv uloženou hru, stane se to hned znovu.
To mám zase smůlu na další sračkoidní hru...
To teda. Hlavně že pak budou novinářům brečet, jak se jejich hry neprodávají a jak za to můžou ti oškliví piráti. Po tomto paskvilu si třetí díl téměř jistě nepořídím, jedině kvůli kooperaci, když bude za něco stát a bude s kým ji projít.
No údajně to je omluva od EA za zmrvenou DRM ochranu. Odemkli všechny DLC. hurá
Jo mám to na Steamu a přišlo to prý s patchem, tak buď to budu ignorovat, nebo tam dám exe soubor verze 1.0, ale to beztak nepůjde hra více hráčů pak. Takže každopádně srážka alespoň 5%, už tak to oproti prvnímu dílu ztratilo poslední zbytky hororovosti a atmosféru opuštěnosti, takto je to jen vcelku obyčejná střílečka, velké zklamání.