Dead Island: Bloodbath Arena

online > online akce
RPG > nezařazeno
22.11.2011 PCPS3X360
31.05.2016 PS4XOne
Druhé rozšírenie pre zombie RPG akciu Dead Island od poľského štúdia Techland pridáva do hry novú lokáciu; vojenský bunker, z ktorého hráč alebo skupina získava prístup do štyrom úplne nových arén, ktoré sa líšia nie len spracovaním ale hlavne obtiažnosťou.
Úloha pre každú arénu je jednoduchá; prežiť proti nekonečným zástupom nemŕtvych čo najdlhšie. Nepriatelia prichádzajú vo vlnách a ich počet sa stále stupňuje. Získané skúsenosti, zbrane a predmety si hráč prenáša aj do klasickej kampane. Pribudol aj prehľad najlepších hráčov.

Plus vidím v tom, ze se tam rychle vylevelíte.Ale minus nastava v tom, ze je tam malo zombie takze v pozdejsi fázi, jako ja, kdy jsem mel cca…

Tohle mě teda moc nebralo. Přežívání v arénách, kde se na vás žene nekonečné množství zombií určený k likvidaci. Úvod sice pěknej. V kontrastu s těma kecama to ale nedává smysl. Koncept mě nebaví. Nebaví mě v tom získávat achievementy.

Taktika moc nepomáhá proti těm rychlým. Akorát ustupování a střílení. Někomu to třeba vyhovuje a věřím, že ve víc lidech to může na nějakou hodinu zabavit. Mě se s tím ale nechce otravovat.

Ani jako pomůcka při levelování to není nic moc, když zbraně a zombie levelujou s vámi. Je to příběhově k ničemu. Je to divně naroubované. Zbytečné DLC. Aréna u domorodců je lepší. Ta má alespoň nějaký cíl

Pro: ve více lidech možná zábava

Proti: koncept, v jednom velká nuda, pokus o děj, bez cíle