@M.a.t.t. (10.06.2019 09:45): Hra samotná je jasná predobjednávka. A rád by som do svojich praciek dostal zberateľskú edíciu. Otázka skôr je, či s hraním nepočkať až na GOTY. DLC budú určite a zrejme sa nám dostane aj minimálne jedného datadisku. Stačí si provnať GOTY a pôvodnú verziu tretieho Zaklínača.
@M.a.t.t. (10.06.2019 09:45): Tak je to větší firma a sami sobě určí, kdy je hra hotová. Ale pozdržení vydání pro více stylové datum mi taky přijde úsměvné. :)

Na druhou stranu, když by to pak rovnou vydali s nějakým DLC, tak proč ne. A třebas by mohli vyměnit tu "řepkově žlutou" barvu na obalech hry. :)
@Walome (10.06.2019 09:28): Ono to moc nefunguje, když v rámci jednoho příspěvku někoho urážíš a ještě píšeš, že je dotyčný arogantní. Krom toho navíc porušuješ pravidla DH.
@M.a.t.t. (10.06.2019 09:11): Řeší se, že se řešil obal (mimochodem povedený a výrazný), všude se také řeší herec za zenitem, při oznámení data se řeší (a doufá v) odklad hry...

Ano, svět se zbláznil :)). Nicméně je nejlepší tyto diskuze nesledovat, než hra samotná vyjde.
Tak oni po vcelku dlhom vývoji konečne oznámia dátum vydania, ktorý je až o rok a tu sa v diskusii človek dočíta, že by niektorým u takto očakávanej hry nevadil odklad. Svet sa zbláznil :)
@Feidias (10.06.2019 08:25): Oznámili to před 7 lety (květen 2012). Duben 2020 fakt není nějak brzo. Blood and Vine vyšlo v květnu 2016, takže na Cyberpunku dělá většina studia na plno už 3 roky. Pro porovnání, RDR 2 bylo ve vývoji 8 let, Cyberpunk bude ve vývoji zhruba stejnou dobu.
@Gordon (10.06.2019 01:42): přijde mi celkem brzo i ten duben 2020. Poslední gameplay co jsem viděl je rok starej, takže už to je asi úplně někde jinde, ale ať to radši odloží a vydají až to bude doladěné. Prostě ve stavu v jakém vychází Rockstar hry.
Stejně mě pobavilo, jak si někteří mysleli, že to vyjde ještě letos.
16. 4. 2020 je datum vydání. Naučte se prosím zmínit informaci, o které chcete diskutovat.
Tipujte pánové a dámy, kolikrát se to avizované datum vydání ještě změní?
tak uz je preorder na GOGu ... CPR maj fakt muj totalni respekt za svuj pristup .. dobre oni !!!!
@kuler91 (09.06.2019 22:31): o prázdninách je čas a vychází toho málo, nepředpokládám že by to tý hře jakkoliv uškodilo. Ale hlavně to chci pro tu symboliku data a jména :) Prostě stylovka.
Mě by to vlastně taky ani nevadilo. Ale nevíme kolik toho maj. Po třech Witcherech už snad hry dělat uměj. Ale jasné taky radši počkat než za každou cenu brzo.
@Charllize (09.06.2019 20:32): Clovece obsah co je vnutri ma zaujima, ale co je na krabicke... ked je vydarena je to fajn, ked nie je...no a(?) Jasne, mozno by sa mi tam sikla nejaka ta kyber kost, ale... Pri hre vzdy bolo dolezitejsie ako sa hra, nez co ma na krabicke. Ci uz je to nejaky kyber zaber inspirovany v plagate Blade Runnera (ci niecoho podobneho) alebo umelecky art a la ICO... je v podstate jedno.
@MickTheMage (09.06.2019 19:42): jo je fakt hrozně divný, že když jediný novinky co teď byly venku jsou obal a obsah krabicovek, tak že se řešej ty. Předpokládám že se za dvě hodiny až bude venku novej trailer budeš hrozně divit, že se řeší trailer :)
Vy vole, pol miliona novych prispevkov a co riesia? Do prdele obycajny obal... ste v poradku ludia alebo slniecko pripeka? Tato planeta ide do prdele zo dna na den... :)
@SimonEndt (09.06.2019 17:59): Opravdu peknej obal mel jen prvni zaklinac, ta launch verze s bonusama. Dalsi dva dily jsou takova normalka. Ale jinak co se tyce dalsich her, v polsku si s tim moc hlavu nelamou :) Bud to je obycejne nebo hotovej kyc. Nastesti hry samotny mivaji o dost lepsi a CDPR nikdy nesetri bonusama i u zakladnich verzi, velmi mile.
Holt u to cyberpunku se projevila ta horsi stranka jejich umeleckeho a vizualniho citeni, ale tak trochu na druhou stranu, to mozna tematicky zas tak uplne mimo neni, aspon z meho pohledu, ona ta vize cyber budoucnosti tak trochu kyc je sama o sobe :)

Peknej byl i obal krabicovky o vinu a krvi.