@Ria Kon (09.06.2019 11:11): Mna obálka tiež nejako nevadí, akurát by som tam vôbec nedával postavy. Možno zíber na mesto,, poprípade koláž stolu. na ktorom sú rozhádazné predmety (príprava na Run), alebo také niečo.
To je jedno, keď to bude mať kvalitný obsah, tak predajú tony aj keby na obálke bolo hovno.
@Charllize (14.03.2019 21:50): Asi nejpovedenější pěvecký doprovod, co kdy Metallica uskutečnila. Ale u Cyberpunku by mě docela zajímalo, kdo s tím přišel. Je fakt, že o Lady Gaga jsem už pár let moc neslyšel, až na ten film, který je možná právě onen důvod ... resp. hře to moc nepřidá :)) na druhou stranu cameo v různých filmech hraje dost známých lidí a kolikrát tam ani nejsou vidět (viz Stormtroopeři ve Star Wars).
[neexistující příspěvek]: Vidím jenom já ten tvůj komentář 3x? Dnes mi laguje net a už jsem to viděl na vícero profilech hry, tak jen jestli to neni u mě.
@Paul (09.03.2019 19:24): Mluvím v množném čísle, což není úplně tak na místě... :) Stačí, aby se pár lidí rozhodlo jít do důchodů a svůj business zpeněžit a může se stát cokoli ... Někomu prostě stačí mít pár stovek milionů dolarů a nemusí být dolarový miliardář :) ...
Jako z globálního pohledu je jasné, že to nedává smysl ... kdyby to vydali jen na konzolích, tak přijdou o pěkný balík, ale v budoucnu je všechno možné ..
Jako i kdyby to zůstalo v rukou Sony, tak obavy o další hry nemám žádné :)
@Paul (09.03.2019 19:24): vsak ja celou dobu souhlasim ze ta jejich reputace je dulezita, penize me napadly az mi to pripomenul Jab, CDPR mam v hlave zafixovane jako vse pro hrace, i kdyz me s tim vzasade trochu serou:)
Noo takhle. V roce 2018 byly 4/10 nejprodávanějších her "console only" hry, přičemž vede právě RDR2. Statisticky se víc prodávají hry na konzole než na PC. Celosvětově PS4 vede na všech kontinentech (hlavně Asie) kromě USA. Navíc tam nehrozí tolik pirátění a na PC to můžou vydat klidně později. Pochybuju, že by Sony koupilo CDPR, ale časovou exkluzivitu si od nich koupit mohli.
V momentě kdy maj CDP na účtě 150 mega dolarů, nulový dluhy, perfektní reputaci a dvacetiletou historii boje o nezávislost (viz jejich konflikty a soudy s Atari a Namcem) je fakt zbytečný o tomhle polemizovat. Přestože ano, zhruba jednopromilová šance prodeje existuje.
@Jab (09.03.2019 18:31): nemyslim ze to tak je, jen pisu ze to tak byva a neni to nemozne. A porad si myslim ze i kdyby Sony ty penize nabidla, tak to CDPR neudela, proste mi prijde ze si na sve povesti dost zakladaji, i pres tve pochyby ze jde hlavne o penize. A tenhle tah by jim moc kamaradu neudelal.

PS: taky by mohla byt ve vzduchu dohoda ze Sony na dalsi jejich tituly co udelaji po 2077, takze by mozna Sony nemusela solit tolik, kdyz by jim treba zatahla dalsi dve hry potom:)
Vůbec nepobírám tohle polemizování, dělat z CP77 "exkluzivku" je prostě píčovina, akcie by jim šli dolů jak po toboganu.
Sony nemusi studio vlastnit aby pro ne delali exluzivni hru. Staci jako vydavatel co prihodil dostatecnou castku na stul.
@Paul (09.03.2019 17:16): Tak je to asi to jediné, co by byla cesta. Od Sony by to byla slušná investice, ale zase do poměrně známé značky. Ale docela by mě zajímalo, co by dělali s GOGem. :D Koupit a zrušit? :) Krom toho že by Sony následně jelo západní RPG jako exkluzivky... To by také bylo něco nevídaného.
Samozřejmě že spekulace o prodeji CDP Sony jsou mimo, ale i tak je tahle marketingová spolupráce zajímavá už proto, že historicky CDP spolupracovali víc s MS (předváděčky na jejich stage, bundly). Tak buď to teď CDP budou hrát na obě strany, a nebo Sony přeplatilo MS.
@Charllize (09.03.2019 16:40): Dále meleš kraviny. Není to o nějakých aurách. Takové argumenty si nechej na svoje lekce jógy. Je to prostě a jen o prodejích. Hra už navíc na PC vyvíjena je (koneckonců na něm běželo i to demo). Některé lidi tady opravdu tankují neuvěřitelné blbosti a tak hodnotí primárně herní studia namísto jejich produktů.

@SimonEndt (09.03.2019 16:45): Tak proti gustu žádný dišputát. Docela by mě fascinovalo, že by Sony k takovému obchodu přistoupilo. Tradice ale velí jinak. Tzn. Sony by si muselo CD Projekt koupit a až následně by ten dělal exkluzivní hry pro Playstation.
@Jab (09.03.2019 16:34): Jo, taky tomu nevěřím.

Ale kdo ví, jestli jim Sony dobře zaplatí, tak klidně můžou udělat třeba roční exkluzivitu na PS5 a pak až distribuci na ostatní platformy (jako se tomu údajně plánuje v případě RDR2).
@SimonEndt (09.03.2019 16:24): Ten článek kecá a Charllize taky. ;) To protěžování Cyberpunku od Sony je samozřejmě dílem nějakého obchodního vztahu. Ale ten je založen na podpoře jedné konzole. Nikoliv na výlučném vydání. Tzn. velmi pravděpodobně bude ta "exkluzivita" stejná jako u RDR2. Tedy na Playstationu bude pár věcí k získání (/dokoupení) navíc (pravděpodobně kosmetické záležitosti). Hráči jsou hrozné drbny. Dej jim pár náznaků a vymyslí neuvěřitelné teorie. ;)