Ok... jestli půjde vytvořit aspoň vzdáleně podobnej V i v creatoru hry, tak hraju jednoznačně za chlapa :)
odkaz
@Paul (10.06.2019 15:30): Vždyť první teaser vyšel už v roce 2013 a moc se mi nechce věřit, že by na to od té doby nesáhli. Ale pravda, do vývoje nevidím. Přesto si však myslím, že by neoznamovali datum vydání, kdyby se vývoj neschyloval ke konci.
Datum vydání moc brzo? Dyť oni na tom nepracují jenom ten rok, co ukázali novinářům demo. Na tomhle se začalo pracovat dřív, než vyšel třetí Witcher. Předpokládám, že ví, co dělají. Já právě vítám tento nový směr, že většina herních studií ukazují hru pořádně až těsně před vydáním a né jak bylo zvykem dříve, že nás tím bombardovali pět let a pak hra třeba ani nevyšla.
@orromis (10.06.2019 12:55): Witcher 3 CE mi xzone odeslali den před vydáním, v den vydání na mě čekala na poště.

@montana (10.06.2019 12:37): Tak doufám že to dělat bude, je to nejlepší překladatel u nás. Snad to nějak rozlousknou, protože už to chci mít objednaný a nemuset se obávat že to propásnu :)
@montana (10.06.2019 12:37): Jinak ty sběratelky chodí s předstihem nebo ne? Zvažuju že bych si svou první sběratelku objednal, ale nejsem ochotný čekat než mi přijde (i když hra bude už releasnutá).
Ženíšek dělá na zakázku pro kohokoliv (respektive Comgad dělá? Nevím jestli je jejich zaměstnanec, spíš ne). Dělal přece i AC Odyssey a další věci. Na češtině už se imho musí makat nějakou dobu.

Taky jsem myslel, že už to má Comgad jasný, ale furt nic. Fakt je to strašnej opruz, když jinde už preordery fičí. Navíc u COmgadu se bojím, že se vydyndaj strašně málo kusů. Cenega by byla o 200% lepší.
@Feidias (10.06.2019 08:25): Taky mi to přijde brzo. Ten rok starej gameplay byl přece jen pořád udělaná cesta z A do B, aby prostě ukázali vizi, jak to bude vypadat. Nebo jak chtějí, aby to vypadalo.

@orromis (10.06.2019 09:00): KCD bylo ve vývoji zase šest let. :)

@Drolin (10.06.2019 09:17): Teda, mě keanu nepříjde vůbec za zenitem, jen mi přijde krapet přeceňovám kvůli John Wickovi. Pro mě to bude vždy Neo. :)

@Shoggot (10.06.2019 10:37): Mě se taky ta žlutá nakonec líbí, Je to prostě stylový kýč, něco jako Rusák v adidas teplákové soupravě klečící rozkročmo před svým průměrným autem. Prostě "swag".

@Paul (10.06.2019 09:26): A pořád zabugovaný... :-D
No já bych byl hodně rád, kdyby dostali čas navíc. Příjde mi to strašně brzo. Ale tak..snad vědí co dělají.
Tak je tolik her co se dají hrát, takže zdržení třeba půl roku je lepší než kdyby to vydali nedodělaný. Nikdy to není perfektní to je jasný. Jinak se samozřejmě těším:).
@Jab (10.06.2019 09:51): Ta křiklavě žlutá mi přijde jako dobré rozhodnutí. Trošku je škoda, že na obalu je generický chlap s pistolí, ale zase je to vzhledem k tomu, kolik peněz do toho investovali, marketingově dost pochopitelné.
@Paul (10.06.2019 10:17): Dlouhej vývoj dneska znamená problémy a ne všichni maji neomezenej rozpočet jako Rockstar. Já už radši ničemu nevěřim, jsem už moc starej na to bejt pořád zklamanej, víme? :)
@Paul (10.06.2019 10:17): Takže vlastně by se ta hra neměla vydat nikdy, protože může být pořád lepší a lepší :D Je jasný, že na hromadu bugů se přijde až po vypuštění mezi hráče, zvlášť u takto komplexních her..
@M.a.t.t. (10.06.2019 09:45): výrazně zabugovaný to samozřejmě nevydaj. Můžou si dovolit vyvíjet dalších 5 let aniž by šli out of business (maj na účtě 162 mega USD a žádný dluhy). A proto by mě nepřekvapil odklad. Ale nemluvil jsem jen o bugách. Po vydání tam určitě budou přidělávat i nějaký další features, jak už to tak bejvá.

@pajmič (10.06.2019 09:32): Tak nebavíme se tu o nuBioware :) Ale Witcher 3 byl sice výbornej při vydání, ale o rok později byl taky znatelně lepší.

@Bragi (10.06.2019 10:09): dost mě irituje že ta sběratelka stále nikde není. V americe si tu konzolovou už mohli předobjednat, u nás furt nic.