Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cyberpunk 2077


Diskuze

« Novější Starší »
Ten moment (20:00) kdy se Geoff zeptá jestli do budoucna CDP neplánuje změnit hry víc multiplayer směrem a Iwinski potvrdí že jsou story first a lidi zatleskaj, to je hezký :)
https://www.youtube.com/watch?v=eiN9WibHcS8
Sice pro MP dělaj nějaký R&D, ale osobně doufám že se prostě budou soustředit vždy na singl.
@Gordon (11.06.2019 23:14): Jak říkám, v základovkách se nevyznám - a vzhledem k tomu, že člověk musí dle procesoru vybírat i desku, tak bych se nedivila, kdyby byl problém i s grafikami.
Každopádně sem potěšena, že to půjde, byť mi to chvíli DDR3 bude kapátko brzdit. Díky :)
@orromis (12.06.2019 17:45): tak je to bloomberg no, hlavně finančně zaměřený otázky, na který moc nemůže odpovídat. Ale aspoň víme že už to má víc předobjednávek než Witcher, možná se jim i podaří dohnat rockstar.
Marcin je jinak hroznej sympaťák, snad z CDP jen tak neodejde :)
@Gordon (11.06.2019 22:36): Spíš si nejsem jistá, jestli nová grafa půjde "napíchnout" na starou desku Gigabyte Z170-HD3 DDR3-CF. Základovky jsou pro mě největší neznámá. V blízké době poletí tak, či tak, ale prozatimně by se to hodilo.
Ještě by to mohli implementovat do DL2 a moje grafika se v PC moje aktuální GPU se v PC moc dlouho neohřeje :D
@Paul (11.06.2019 21:32): No tak to děkuju pěkně... ještě donedávna sem prohlašovala, že nebudu potřebovat upgrade, páč nic zajímavýho - co by to vyžadovalo - nevychází.

Takže ehm... k svátku v únoru? Ale jestli budu potřebovat i základovku, tak si počkám do Vánoc -.-
@S4TW (11.06.2019 12:52): Tak ono je to celkem logický, lidi jsou akorát citlivky :)) Rozjede se pětiletý projekt s tím, že je stanovené hrubé datum dokončení. Další 3 roky pracují lidi normálně, čtvrtý rok se začne hra prezentovat, stanoví se přesné datum vydání (rok dopředu) a teprve ten poslední půlrok se dohání ztráty. Pár týdnů před vydáním se hold crunchuje, ale to je snad všude. U nás to většina lidí bere naprosto v pohodě, jednak tu hru berou za svojí a jednak rozumí tomu, že začátek je volnější a konec stresovější. Vždyť stejný je to všude, i třeba ve škole každý hrotí úkoly a učení na poslední chvíli :D hold se pak vždycky najde někdo, kdo za to viní ty ostatní.
ono to šikanování zaměstnanců... bůhví, jak to je, dnes jsou lidi přecitlivělý... co jsem viděl pár dokumentů o tvorbě hry, tak to je prostě dost stresové odvětví, kde přesčasy a nátlak shora je standard (viděli jste třeba dokument o tvorbě God of War? a to nám ukážou jen to OK...).. ale může být, nicméně vůči svým zákazníkům mi to přijde jako nejvzorovější firma v tomhle průmyslu, to se teda omlouvám :-)
@Charllize (11.06.2019 11:15): Na mysli jsem měl to tvoje přicmrndávání, kdy sám nepřijdeš s originální myšlenkou, ale když jiný kritizuje něco/někoho, tak si s oblibou (a velmi predikovatelně) přisadíš.

@Shoggot (11.06.2019 11:22): Jojo. Ten jeho sympatický výkon mě ale zarazil. Plus je fajn, že je to Johnny aj ve hře. Na tohle jméno už jsem u něj navyklej. :)
@Cobot (11.06.2019 12:24): sikanovali svoje zamestnance jako vsichni v tomhle byznysu?

Jinak Keanu cajk, Bernthal ale lepsi. Keanovi proste neveris kdyz ti zacne povidat o ultimatnim hernim zazitku :D, kdezto Bernthalovi veris ze je zbehlej vojak.
Hledáte nesmysly. Myslim, že bylo vidět, že je překvapenej jak kldně ho publikum přijalo. Bylo to povedený. A jedině dobře, že to bylo krátký. CD Projekt to dělá dobře. Koho by v minulosti napadlo že nějaký pšonci budpu mít nejsledovanější hru v LA a angažujou holywoodskou hvězdu na promo. Osobně si ani nepamatuju jakoukoliv negativní věc co udělali. Doufám, že Vávra to na podobnej level s příští hrou taky dotáhne. Český firmě bych takovejhle úspěch přál o to víc.
@Jab (11.06.2019 11:05): I docela dost dobří herci když vystoupí třeba před pár tisícem lidí, o kterých vůbec nic neví a netuší co jsou zač, tak je to může do té nesmělé polohy fakt dostat :) Z toho co jsem o Reevesovi četl, tak tohle veřejný vystupování moc nemusí. Znám zas herce, co to mají naopak, narvaný sál a zář reflektorů jim nevadí, ale stačí aby někde byla jedna kamera a veškerý sebevědomí je v hajzlu.
Vše je ale možné.
@Hydr0gen (11.06.2019 10:52): Já si skoro říkal, esli nedostal takové zadání. Páč většinou to tyhle celebrity "přehrají". Takhle působil opravdově byť nesměle. Jako herec je to prkno, ale tohle asi zrovna zvládne zahrát. Čili na nějakou míru kalkulu mám podezření. :)
No takhle, v traileru byl Keanu ok, ale na podiu to bylo děsný. Prkenný, nepřirozený, nic moc neřekl.
@Charllize (11.06.2019 09:45): no, zaprvé si myslím, že na nás, jako na Čechy tohle nepůsobí tak, jako třeba na Amíky či Asiaty... ale hlavně jsem mluvil o CD Projekt a ti to prostě dobře dělají o tom snad nikdo nepochybuje :-)