Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Cyberpunk 2077


Diskuze

< >
@SimonEndt (19.06.2019 20:39): Mnemonica jsem viděl poprvé před rokem a je to fakt divnej film :) Už jen ta herecká skvadra, Reeves, Udo Kier, Ice-T, hoboDolph Lundgren, CyberDolphin, Takeši Kitano, sexy Dina Meyer..ale mělo to svoje béčkový kouzlo a něco jako atmosféru. Ale vidět Reevese v cyberpunku ještě před Matrixem je prostě divný.
Jsem včera poprvé viděl film Johnny Mnemonic s Keanu Reevsem a musím uznat, že to nejspíš opravdu bylo částečnou inspirací pro Cyberpunk 2k77, co se toho světa i zbraní týče (třeba to laserové laso). Je to teda velký Béčko ale koukatelný. Jestli to někdo neviděl a prahne po tom universu, tak můžu doporučit.
@Charllize (18.06.2019 16:52): "“Who the (bleep) do YOU think you are to tell ME whether or not MY creation was done right or not?"

Bez zapúšťania sa do debaty o reprezentácií a názoru na čokoľvek iné, what the actual fuck did he utter right here? :D

Edit: Aha, ok, už tomu po pozrení si pôvodného reddit vlákna rozumiem, tj. ide o to, že kto čo kurva mu má hovoriť, či si svoje dielo adaptuje správne. Bez kontextu to vypadalo fakt bizarne. :)
Tak ono ať se jdou vycpat, spíš je otázka jestli se na tohle cdpr vykasle nebo se to nakonec v té hře projeví, doufám že ne.
RPS jsem kdysi četl rád, ale posledních pár let jim úplně hráblo a můžou se přetrhnout, aby našli v každý kravině ten správnej SJW trigger a nahrabali spoustu zhlídnutí těmahle clikbaitama.

U Cyberpunku to zvládli dokonce dvakrát za posledních pár dnů. A jejich způsob moderování diskuzí připomíná džejdýho eurogamer. Shadowbanning, mazání i naprosto normálních nesouhlasnejch komentů apod.
@Cobot (14.06.2019 12:35): Většina z nás má ve svém okolí dobré přátele, kteří nás včas usadí, když začněme být přespříliš "důležití". A pak jsou lidé všech možných politických, náboženských i jiných směrů, kteří kolem sebe mají toliko "yesmeny" a výše uvedený luxus jim dopřán není. Společně jich můžeme jen litovat. Autor musí být na světě nový, když jej "urazí" zobrazení známého - že k životu "na okraji" (a tedy i ke zločinu) jsou často odsouzeni zástupci znevýhodněných (zejména etnických) menšin.
Matt Cox felt “increasingly uncomfortable” after playing through the demo mission, which has players endlessly shoot “predominantly Black people labelled as animals.” (The enemies’ faction is called the “Animals.”) Another scene features the player character seemingly making fun of the stereotypical, Haitian “Voodoo Boys” crime organization’s accents. The demo ends with a white man in a business suit correctly warning the player that the Voodoo Boys will turn on them; it reads as a white upper-class man helping the player deal with violent Black criminals.

Já z týhle doby chčiju.... :D
Martin Zavřel z bonuswebu viděl demo (btw je to ten stejnej Zavřel co dělal v Illusionu na Mafiích?)
https://www.idnes.cz/hry/preview/cyberpu ... 090752_bw-preview_oz

@Tarhiel (14.06.2019 10:56):
https://www.newsweek.com/cyberpunk-2077- ... luid-e3-2019-1443952
Lore said they are open to playing the game, but probably not at launch. They think the company still isn't listening to trans fans who raised concerns over the social media gaffes or the fetishized model they saw in the game. Those incidents felt like active disrespect, Lore said, and went beyond a company overlooking the trans community.
@ntz (14.06.2019 09:14): HW požadavky budou venku pár tejdnů před vydáním jako vždy. Ale je jasný, že když ta hra běží na starejch konzolích, tak poběží i na starém hardwaru. Jen holt v nižším rozlišení/detailech/framerate.
uz je znama nejaka minimum/recommended hw spec na ktery to pobezi ? me to urcite nepujde :( .. doufam ze v 04/2020 uz bude ve vic notasech alespon ta rtx 2060 nebo 2070
@Paul (13.06.2019 20:32): To mi připomíná známé:

"Chirurgie má krásnou vlastnost, že lidské tělo nejen léčí, ale z gruntu mění. Nelítostně a jednou provždy. A v tom je její nebezpečí a krása."

Když se znalostí téhle repliky před jednou operací pochlubil kamarád, tak jej se slovy "tak si dáchneme" velmi rychle odeslali do spinkálkova. :)
Jak jsem říkal, že bych byl raději, kdyby to třeba ještě odložili do příštího léta, tak teď chytám třasavku a už chci, ať mi to perou do žil.. :( ještě že je mezitím ten Death Stranding.
Jinak pokud někoho zajímá rabbit hole ublíženejch feelingů, tak tenhle článek je doozy. Aneb jak na základě jednoho random screenshotu vymalovat firmu s tisícem zaměstnanců jako zplozence pekel.
https://www.dailydot.com/irl/cyberpunk-2077-transphobic-ad/
Co mi to jen připomíná...(bullshit hitpieces o Kingdom Come)

@Jab (13.06.2019 20:17): jo, kapitalismus má tu výhodu a prokletí, že se dá dělat lidsky i nelidsky a záleží na lidech co ho provozujou. Je prostě o svobodě. Třeba epic ho teď provozuje hnusně, CDP, Larian a mnoho dalších dobře. MS začíná trochu obracet loď k dobru. Zato takovej Sorryjako je esence zkurvenosti, ještě víc jak se propojil s vládou. Ne že by to sem patřilo :)
Mně v těch reaction videích malinko překáží, že všichni melou, jak tam bude John Wick. Tak jeden z patnácti dá Matrix. A nikdo Johnnyho Mnemonica. Znamená to... Že už sem starej? :(