První run: skoro 9 hodin, smrt úplně na zbytečném místě *fňuk*
Druhý run: "dokončeno", Epic ukazuje celkový čas cca 14 hodin.

V prvních hodinách jsem se cítil zahlcen vysvětlováním herních mechanismů, ale jak si to pak všechno sedne...Zábavná a akčnější variace na Payday, kde není vyloženě žádný postih za hraní zběsilým střílením všeho co se hne (kromě civilistů). Líbilo se mi, jak jsou stealth možnosti omezené a NPC podle toho reagují, ale zároveň není problém něco pokazit.

Velmi se mi líbilo, jak byla mise/scéna připravená a nemusel jsem 40x koukat na nějakou animaci nebo tak. Prostě zapnu misi, hned střílím (nějaké mise začínají poklidně a pak jsem začal střílet) a dostřlím, loading a jsem zpět s penězmi v doupěti.
Varianty misí mě za celou dobu hraní neomrzely. Mile mě překvapilo kolik vrstev měl rogue lite systém a jak dobře fungovaly. Vlastně vůbec mě překvapilo jak kombinace FPS a rogue lite fungovala.

Škoda AI jak nepřátel tak parťáků, strašně nehezkého lip syncu, nevyužitého potenciálu hostujících hvězd (nepřátelských bossů) a spawnování nepřátel, které odpustím jen v Borderlands. Sem tam se mi zasekl parťák nebo se úniková dodávka rozhodla zastavit přímo u spawnu (otevírající se dveře, ve kterých není žádná textura) nepřátel.
@Strady (22.08.2023 08:33): První placené DLC by mělo dle roadmapy vyjít až v tomhle kvartálu. Zatím vydali jen free update a konzolovou verzi dle plánu, takže opuštěný vývoj to určitě není.

Ta hra sice moc neprodala nejspíš, ale otázkou je, kolik jim Epic zaplatil. Furt je to hra dělaná v ČR za české mzdy. Vůbec bych se nedivil, kdyby pokryli náklady na celý vývoj. Ostatně kdyby to byl prodělečný projekt, tak by museli být sebevrazi aby kupovali 100% podíl. Otázkou spíš je, zda je nechají dělat zas něco podobně velkého. Další hru jim asi Epic nezaplatí už. :D Leda že by se chytl někdo jiný.
@Fritol (22.08.2023 07:22): Četl jsem to na Vortexu. Teď se ukáže jak to s hrou opravdu je. Jelikož je hra na Epicu, tak se nejde podívat kolik PC hráčů hraje denně, jako jde u Steamu. No a o konzolové verzi se od vydání vůbec nemluví. DLC také není nebo mi uniklo.
Moje první česká videohra kterou sem poprvé v životě hrál je první Hidden and Dangerous 1 a tá druhá je Vietcong 1, Mafii jsem hrál pak o 2 roky pozdějí, co si pamatují.
@Strady (03.04.2023 23:49): Já bych řekl, sis do jisté míry odpověděl. :-)
Skrze herce je to asi opravdu mířené na cílovku 35+, proto je tam ten singleplayer (protože jsou na něj zvyklí) a jelikož mulťák tolik hrát nebudou, tak tam ty herce tolik nepotřebují nebo jenom v rámci těch mp minikampaní.

Jinak souhlasím, že některá designová rozhodnutí jsou prazvláštní. Mě nejvíc udivuje, že ta kampaň nejde hrát v co-opu. Vždyť to jádro hratelnosti si o to přímo říká.
@Atreides (03.04.2023 20:29): To všechno beru ale proč je tam ten singleplayer? Proč herci z 80-90s, vždyť to muže tankovat věkovou skupinu 35let a víš. Ty ti nebudou masově trávit hodiny v multiplayeru, na to mají tanky :D Vlastně nechápu koho tím chtěli oslovit? Plus v multiplayeru ani nemáš ty herce.
Čím víc sleduji Crime Boss, tím víc mi to přijde jako kočkopes.
@Strady (03.04.2023 18:10):   Jako co si budem. Ona to je variace na Payday. Což není vůbec špatně. Takových her moc není. Přijde mi i vcelku úsměvné jak mnoho recenzích se vychvaluje Payday 2, že takhle se to má dělat. Přitom Payday 2 trápilo při vydání naprosto ty samé problémy. Malá variability, málo misí a špatné AI. To až 10 let vývoje tu hru postupně odladilo a i skrze DLC se obsah skoro zdesetinásobil. Chce to čas.

Co bude dál je otázka. Asi záleží kolik vydělali a jak jsou moc v mínusu nebo v plusu. To že to vydali exkluzivně na Epic jim určitě část vývoje zatáhlo. Navíc bylo naznačováno, že nejspíš budou i konzolové verze. Navíc mají ještě asi zhruba ten necelý rok k dobru než vyjde Payday 3 o jehož kvalitách můžeme taky jen polemizovat, protože po tom celém kolotoči kolem Starbreezu, Overkill taky neměl pevnou půdu pod nohama a taky ani peníze. Proto vlastně obnovili vývoj dvojky v roce 2019 po tom co jej předtím oficiálně ukončili.

Vidím pár možných scénářů Crime Bosse.
1) Jsou v příliš velké ztrátě a zaříznou to okamžitě.
2) Zkusíja to chvilku živit a rozšifrovat s vidinou, že se to rozjede. Což pokud nejsou příliš ve ztrátě by dávalo asi smysl. Minimálně do vydání Paday 3. Takové vydání konzolovek, přidání co-op i pro kampaň a nové mise či mini kampaně do mulťáku by mohli být fajn.
3) Budou chtět konkurovat Payday 3 a pojedou masivní podporu a nový obsah. To se mi zdá asi nejmíň reálné s tím jaké vlažné bylo přijetí. I když kdo ví, třeba to zkusí zájem zrestartovat s vydáním na Steamu (pokud byla dohoda s Epicem pouze časová exkluzivita) nebo i těch konzolích.
Dnes jsem poslouchal Vortex a pochopil jsem z toho, že pokud se Crime Boss nestane Payday, tak jsou v loji.
Teď otázka věříte, že hra přežije? Když si vezmu Marvel‘s Avengers, jak toužili aby jim to vyšlo a jak dopadli... A ještě vzali dojnou krávu Marvel, tak nějací 18-20letí hráči jim asi bude jedno Vannila Ice, Kim, Chuck, ti ani nevědí kdo to je. Na tož má vyjít Payday 3.
Já si myslím, že to nedají. Dřív než do roka a do dne. Škoda no
@Sasakr (30.03.2023 21:35): jo, na třech italskejch webech :) Průměr kolem 50tky, ale imho se toho prodá pár kopií. Tím jak to ani nevydali na všechny platformy najednou, tak když se ví že je ta hra nic moc, tak dost pochybuju že se to pak bude prodávat na konzolích.
Vortex zdenda 4/10, tak po Oricru další velkej českej propadák. Jsem zvědav jestli na tom fakt budou ještě dělat, nebo to odepíšou a vrhnou se na něco jinýho. Respektive jakej bude vůbec osud toho Ingame studia.
@Paul (27.03.2023 22:37): Mno jo, ale tohle je primárně co-op, takže ne, díky, primárně mě na tom osobně zajímá asi to obsazení. Ale už už jsem to skoro hrála, jen bych to jaksi doma na vesnickém internetu stahovala ještě teď, heh.

No a navíc to nemá dabing, tak teď už mě může zaujmout jen hudba! :D Ale ta by mohla...
@Paul (27.03.2023 19:52): Proč zrovna já? Ne, vážně, ze všech lidí tady... Proč zrovna já? Třeba v Payday 2 mám asi necelou hodinou, protože jsem se potřebovala přesvědčit, že tohle není hra pro mě :D
Když budou mít štěstí, tak se na tuhle hru zapomene jako na jeden velký omyl… všechno, co jsem zatím viděl vypadá příšerně…
Jakože budem předstírat, že Hidden and Dangerous, Flashpoint, Arma nebo Vietcong nejsou české (a dobré) střílečky? :D

Silně pochybuju, že tohle bude lepší, než El Matador, ale samozřejmě bych byl rád mile překvapen.
@Sliquit (05.03.2023 15:21): No, mě to přijde jako "Another Heist FPS: The videogame". I když souhlasím, dost možná to bude nejlepší česká střílečka... protože mezi slepci je i jednooký králem.

Každpoádně, já nejsem cílovka a tohle bych nehrál ani zadarmo... zajímá mě jen proto, že je to česká hra. Pokud bude sbírat známky vyšší než 6/10, budu uřímně překvapenej.
Těším se na to Crime Boss muže bejt skvěla FPS hra, nejlepší česká střílečka.