@Rapier (06.10.2023 19:21): Kvůli dnešní politicky korektní době. Podívej, jak dopadl remaster/remake druhého dílu. Origins má pod palcem naštěstí jiné studio, ale jsou to také Němci. Mám strach, že i pokud udělají hru v tomto autentickou, že na ně budou různé aktivistické spolky tlačit a aby jim nepodlehli. Uvidíme.

@BUMTARATA (06.10.2023 19:42): Ten obrázek dává šanci, že bude hra necenzurovaná. Snad se ubrání i případným uřvaným aktivistům.
@DEU (06.10.2023 16:46): existuje nějaký reálný důvod proč by z historické hry měly byt odstraněny nacistické symboly? Ano vím, původní Hidden & Dangerous včetně datadisku je obsahoval, později vydaná DeLuxe edice již ne, ale o zapnutí se velmi rychle postarali modeři.
Jsem velmi zvědavý, jak se povede autorům navázat na kořeny série. Také budu sledovat, jakým způsobem naváží na práci Mimimi. Ať se klidně podívají na Partisans 1941, ze které si mohou vzít příklad. Ruská varianta mě osobně zaujala a dohrál jsem ji jedním dechem až do konce. Osobně bych uvítal žádné cooldowny, protože nemají žádný reálný základ. Dá se očekávat, že budou ze hry odstraněny všechny nacistické symboly a atmosféra proto bude taková polovičatá.

Každopádně pokud nebude ve hře proslulá červená siréna v levém spodním rohu, tak to nekoupím :D
Nekromanti z Mimimi reinkarnovali žánr a vysoustružili ho k dokonalosti, takže si ho posléze mohli dovolit posouvat dál a dál. Záležet bude tedy především na tom, jestli si z toho Claymore vzali lekci. Nebo jestli to budou jen, a teď už můžeme říct zastaralý, Commandos, kde špion vopíchá celej kemp, zatímco řidič bude celou misi honit za bukem, aby ke konci mohl vlízt na minutu do tanku.