Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Columns III: Revenge of Columns

Columns III: Taiketsu! Colums World

1993
25.03.1994
04.02.2008
26.10.2010
29.05.2018
06.12.2018
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ve třetím díle série Columns se vydáváte hledat poklad do pyramidy, ze které se ještě nikdo nikdy nevrátil. Dokážete projít přes všechny nástrahy pyramidy a najít vytoužený poklad? To záleží na vašem umu pracovat s barevnými kuličkami v soubojích se strážci v pyramidě. Souboj svedete například s pavoukem, netopýrem, zombie nebo s kostlivcem.

Kromě příběhového režimu si můžete zahrát v dalších režimech, mezi které se řadí režim versus, ve kterém bojujete proti vybranému soupeři. Součástí je rovněž režim Time Trial, kdy jste omezeni časem. Posledním režimem je z druhého dílu známý režim Flash Columns, ve kterém musíte v každé úrovni zničit jeden zářící předmět.

Novinkou ve hře jsou magické předměty, které mohou vašim soupeřům přinést nepříjemnosti, například jim přidáte do spodní části hracího pole bariéru, díky které se zmenší jejich hrací pole. Magické předměty mohou pomoci i vám, například při výběru dané barvy se odstřelí všechny stejně barevné kuličky na hrací ploše.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.